» »

GTA IV

GTA IV

1 2
3
4

destroyer2k ::

al3s

Srb je, ti pove v igri notri.

Pesimist ::

jaz moram za mojga xboxa 8800GT narocit ker GTA4 steka.

Veron ::

jst pa moram naročit drug dvdrom, k tale reže k traktor :(

LordTado ::

kaka konfiguracija bo potrebna da bo gta4 šel pri max nastavitvah?(tam okrog 30fps)

M-XXXX ::

:DXBOX 360 / PS3

iLichu ::

kaka konfiguracija bo potrebna da bo gta4 šel pri max nastavitvah?(tam okrog 30fps)


po moje da ne bos rabu met kaksn monster komp za poganjanje usega na high :D mislim da bo men delal use na high(E6550,2 GB,ATI 3850)

Pesimist ::

lol. 3850. right. Ce se na Xboxu lih komaj de dela. Vecji del netekoce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

destroyer2k ::

|Sawyer|

Am 3850 je že močnejša grafična kot v xbox360 in ps3.


Drugače pa glede štekanja LOL, kaj ne znate inštalirati na disk in bo igra veliko bol tekoče delala.

Mavrik ::

Akhem, GTA4.
The truth is rarely pure and never simple.

Veron ::

@destroyer2k in kako se "intašlera" igra na xbox360 disk? Da ne lovda stalno z dvdja?

destroyer2k ::

Veron

To pa nebi vedel točno, kje maš to opcijo, ker jaz naslednji vikend komaj dobim gta4.

Pesimist ::

Ni je fool. Ki si se slisal da se Xbox igre instalirajo razen demoti. :\

Rotaidal ::

Take-Two je danes po poročanju Reutersa sporočil, da so v prvem tednu po 29. aprilu, ko je igra prišla na prodajne police, prodali približno 600 milijonov kopij igre, kar jim je prineslo 500 milijonov dolarjev.

omg...

Klik

Ziga Dolhar ::

600 milijonov?

A ni to mičkeno preveč?
https://dolhar.si/

M-XXXX ::

Mogoče je bilo mišljeno 60 miljonov,... Ker 600miljonov ni niti Xbox-ov ter PS-ov...

Ziga Dolhar ::

NEW YORK (Reuters) - Take-Two Interactive Software Inc scored over $500 million in global sales of criminal action game "Grand Theft Auto 4" in its first week, marking what it called one of the most lucrative entertainment events in history.

The video game publisher, which is facing an unsolicited takeover offer from rival Electronic Arts Inc, said Wednesday that it sold about 3.6 million units globally at the game's debut on April 29, and some 6 million units in total in the week.


Vir

To je že bolj realno :)
https://dolhar.si/

destroyer2k ::

|Sawyer|

In zakaj ne? devil may cry 4 se da inštalriati na xbox 360, gta 4 se da inštalriati na xbox360 in še mogoče katera igra, ampak jaz samo za te vem. Drugače pa da boš ti videl kako nablev meni govoriš fool pa poglej link.

http://news.softpedia.com/news/GTA-IV-f...

Pesimist ::

GTa4 se ne da instlairat. Ne bluzi. Valda vem ker ga mam. Ti si pravi fool. To kaj pa podajas pa je vse fake.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Mavrik ::

destroyer4k: DMC4 se gotovo NE inštalira na 360ko.
The truth is rarely pure and never simple.

iLichu ::

kokr vem se samo da instlirat na ps3 da ti hitrej lovda

Pesimist ::

No destroyer. Tolko o tvojem vsemogocem znanju in pametovanju.

matija14 ::

Sem še imel na starem XBOX-ovem disku naložen GTA San Andreas in razlika men loading time v primerjavi, če je bralo z DVD-ja je res zanemarljiva.

Meizu ::

Ste slišali, da so slovenski psihologi zaskrbljeni, ker majhni mulci preveč natepavajo GTA4 in se utegnejo naučit podlosti? :D Haha, nimajo kej delat... Navadna igra pač... :)

Mavrik ::

Kerikoli starš, ki je dovolj prizadet, da spregleda velik rdeč krog s številko "18" noter in kupi špil otroku, si zasluži zjebanega otroka.
The truth is rarely pure and never simple.

ahac ::

Video games don’t turn children into blood-thirsty killers – Harvard research

Ampak slovenski psihologi so seveda vse skupaj boljš raziskal tako, da jim je 100% za verjet. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Heh ja. Zadnjic so imeli anti GTA4 kampanjo na Kanalu A pri porocilih. Tako enostranki in neprofesionalen prispevek se nisem videl.

Mavrik ::

Video games don’t turn children into blood-thirsty killers – Harvard research

Ampak slovenski psihologi so seveda vse skupaj boljš raziskal tako, da jim je 100% za verjet. :))


Mah, tudi če bi GTA spreminjal otroke v serijske morilce... na škatli je nedvoumno označeno, da je to igra za odrasle in ni špil kriv če so starši taki, da tega ne upoštevajo.
The truth is rarely pure and never simple.

Pesimist ::

Taksne otrok eki pa spremeni v morilce pa da bi se to enkrat zgodilo ni lih GTA ali katera koli igra potrebna. Prej kaki Rambo 4. :D

Veron ::

Nepreverjeno, baje da se da, bi bil zelo vesel, če bi se dalo kako GTA4 spravit na disk (magar na tega original 20gb, ki je v premium paketu).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

roli ::

Seveda se da samo ta navodila so za originalni Xbox in ne za x360!
http://www.r00li.com

Pesimist ::

Vse se da. Poglej samo demo igre. Samo MS noce da se da. V tem je lih fora.
Drugace pa low FPS in DVdrom Xboxa360 nimata dobene povezave. V najslabsem primeru ti textur nebi nalozlo pravocasno, kaj se zgodi ce hackan DVDrom poganjas na 4x hitrosti in prehitro laufas skozi igro, ampak to ne povzroca low fps, kvejcemu vecji :D.
Je pac kak je. Mene to moti 30fps, druge nena. Ce bi bla moznost bi jaz nadgradil graficno svojemu boxu magari za 200€ :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Veron ::

Ups my bed (res za xbox in ne x360)

Pesimist ::

lol. Pa tudi za Xbox te banajo ce to ustvarjas. Kolega z UK je ban dobo.

Veron ::

Tako ali tako ne uporabljam Live! in bi mi zelo prav prišlo, da bi se dalo vsaj gta4 naložit na disk, ker je obupno tole, kako včasih rabi, da nalovda, posebaj ko bežiš pred policijo s kakim hitrejšim avtom, potem pa kriza... kr na enkrat booom se nekam zaletiš in čez 2s se prikaže v kaj si se zaletu...

BigFoot ::

^ Zanimivo, sam teh problemov na PS3ju nimam (pa sem igro špilal že okrog 25 ur).
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Pesimist ::

Ha? O cem ti to. Nisem se z nicemer hitrejsim ko onimi avtami v izlozbi vozo da bi se kaj nalagalo tak kot pravis. Ce se kaj nalaga se na daljavi ali pa takoj ko reloadam igro in startam v svoji sobi in ce prehitro letim ven. Drugace pa nisem upazo nic takega. V multiplayero sem se neki diablo like avto vido z nekimi prompeleri na zadni strani. Mislim da ni hitrejsega kot tega pa tudi v MPju mi ni nic nalagalo da bi se v kaj zaleto. Je pa res da jaz po cesti vozim in ne zelenici :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

BigFoot ::

Imam eno teorijo (pa nočem nikogar obtoževat), ampak možno je da tisti ki jim GTA4 dela bolj slabo uporabljajo "varnostne kopije". Ker dejstvo je da bo konzola podatke brala hitreje iz original DVDja kot pa iz doma zapečenega.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Veron ::

Govorim o temle >> Youtube

Pesimist ::

Nekaj je govoroa o poratski zadevi na tem youtubu. Torej kaj mas piratsko al nimas diska? Jaz mam disk tak da takega nalaganja textur se ni blo. Me pa vseeno moti da so fps lockani na like 30fps al nekaj takega. Low fps spil pac. Sux...

Veron ::

Nimam diska, upam, da ga jutri dobim, pa bom poročal dejansko razliko.

Evil mind ::

Niso bli vsi GTAji za low fps nekje do 30? Pri SA se je to kar opazlo.

LuGi ::

Ne mors igre posnet na disk(nbene razen xblive iger seveda)!!! Ne original niti kopije, ker za x360 ne obstaja iso/image loader..torej nehite kozle strelat =)

Pesimist ::

bo bolse ker bo lahko chachalo z diska. Sicer pa malo pocasneje vozi, drzi se speed limitov pa bo :D

Veron ::

Eto dobil danes disk in dejansko tisto na linku youtube drži, sedaj se končno ne zaletavam več v stvari katere ne vidkm :P

Tako, da "zagriženim" gamerjem GTA4 odsvetujem Arcade Xbox360

Pesimist ::

doh :\ Ko bos najso kaki FPS fix da mi bo na 60fps delalo se javi.

LuGi ::

Tega nebos dozivel..spil je naret za 30FPS. Torej 60FPS GTA4 nebos videl.

Tr0n ::

On PC you will. :)

LuGi ::

Eh Pc :P

Tam bo verjetno res :)

kmetek ::

kdaj bo za PC?

iLichu ::

eni pravjo da pride oktobra 2008,eni pa da pride junija 2009,tko sm usaj jst slisu
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390443950 (10566) Kayzon
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820753 (2147) meho7
»

GTA 4 PC (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Igre
1590141988 (11195) meho7
»

GTa IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
628397 (6716) jamiroq
»

GTA: IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
508316 (6594) roli

Več podobnih tem