» »

School organizer

School organizer

Avby ::

Pozna kdo kakšen dober program za študente kjer se lahko beležijo razno razne informacije kot so:

-ocene
-izpitni roki
-literatura
-dnevnik
-kontakti
-opomniki
-...

Prosim samo ne nalepit 1000 linkov z googla ampak le preverjene in dobre programe če kdo pozna kakšnega.

Sam sem za iskanje po googlo porabil dovolj časa in poskusil že kar nekaj različič ki so pa zastarele, okrnele, popolnoma neuporabne...

Najbližje je mojim potrebam ta program kaj sem jih našel school organizer.

Ki je preprost, lepa grafika in ima zanimive in uporabne funkcije ampak morda malo preveč otroške gumbe kar bi spremenil ampak slike so v programu zakodirane in to ne gre in pa morda mu kakšna malenkost majnka za to da bi bil ultimativni za moje potrebe.

ThinMan ::

Mogoče kakšen Groupware program (skripta), če gre za več študentov ?


lp,
----
"We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails"

Avby ::

Ne ne. Za posameznika in njegove potrebe organiziranosti, opominjana, planov..

ThinMan ::

----
"We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails"

Avby ::

Je dokaj kul ampak ocene ima prilagojene osnovni šoli in določene funkcije te dokaj umejujejo.

Če še kakšen nasvet se priporočam.

@nny ::

Težko boš našel program, ki ti bo v vsem ustrezal. Sama uporabljam Schoolgrad že kar nekaj časa in bi bila brez čist zgubljena zaradi obveznosti na dveh faksih. Ocene se od 1 do 9 vpisujejo normalno, za 10 pa vpišeš A, izračuna ti tudi povprečje. Imena predmetov na faksu je treba vpisati ročno, ker so noter shranjeni samo za osnovno in srednjo šolo (angleščina, slovenščina...).
Je pa res, da ima bolj malo stvari, ki jih lahko nastavi uporabnik. Ampak z malo improvizacije se da. Marsikateri zgubljen bruc bi s tem programčičem zdelal letnik:D .
Torej glas ZA. Dobi pa se ga v knjigarni v Mercator Centru Šiška (po internetu menda ni več možno).

Avby ::

Nekje 7 sem jih poskusil z interneta in nisem preveč zadovoljen.

Bom si naredil svoj sistem najboljše če ne drugače na papirju.

Ni nič namenskega za študente. Bolj za osnovno in srednjo šolo.

Dnevnik recimo ima zelo omejene možnosti.

Kakih baz za vzpostaviti za literaturo ni ali pregledovalnikov pdf dokumentov...

Te zelo osnovne funkcije imajo vsi kot so neki kontakti in opomniki.... to pa tako gre preko outlooka vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avby ()

Ice-Heki ::

Nekoč sem nekaj delal na tem, da bi naredil web organizatorja, kot je SchoolGrad, samo z več opcijami ...
Bi mi lahko povedal več želja? (kaj potrebuješ, kako rad da deluje ...?)

TheHijacker ::

Oktobra se začne šola, tako da tudi sam iščem nekaj podobnega. Schoolgrad imam kupljen že leta ampak je bolj kot ne narejen za osnovno/srednjo šolo. Pozna kdo kaj podobnega?

School Organizer zgleda zelo v redu ampak se vanj ne da vpisovat ocen in pa predmetov.
http://www.google.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

linki za lažji študij/šolo..ali pomoč je le klik stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
58102565 (7118) crni_kos
»

Je srednja šola sploh relevantna? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16221470 (17260) "NaN"
»

kam naprej za prfoksa matematke na srednji šoli

Oddelek: Šola
344765 (4178) BluPhenix
»

naprej za šolanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
13747794 (45276) Jan987
»

Programiranje... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
635520 (4506) Roadkill

Več podobnih tem