» »

Problemi z Genius Home Theater 5.1

Problemi z Genius Home Theater 5.1

ddeben ::

Sem lastnik teh zvocnikov in danes se je pojavil problem. Med gledanjem tv-ja so kar nehali delati sprednji in zadnji levi/desni zvocniki. Zanimivo je, da center in woofer pa delata. Sprva sem mislil, da so zvocniki sli h vragu, vendar ce jih priklopim na center izhod normalno delajo zato sklepam, da so šli izhodi na wooferju rakom žvižgat oz. da je nekaj narobe v wooferju. Je že imel kdo podoben problem in pozna rešitev?:)

Tac20 ::

Uporabi iskanje podobna stvar se je zgodila ze meni in se dvema se mi zdi, crknjen izhod, jaz sem razstavil vufer vendar nič očitenga kar bi lahko bilo narobe, tako da bom sedaj jih razbil s sekiro, druzga ne preostane0:)

mat3 ::

Še preden pa jih razbiješ bi jaz odkupil center zvočnik od teh SW 5.1. Če si za mi piši na ZS ali E-mail

Drgač pa če so crknili med gledanjem TV-ja, ki je priklopljen preko cinch vhoda za zvok je najverjetneje krepal izhod, drgač bi rekel da je kaj z nastavitvami zvočne, tako pa je to edina rešitev zgleda.
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

ddeben ::

Sem ravnokar razstavil woofer pa tudi ni nič očitnega...skurjeno ne zgleda nič, povezava med tisto ploščo in izhodom tudi je, vendar zvoka ne dajo izhodi od sebe...nekaj malega hrešči, ampak zvoka pa ni...Se splača to dat popravit?

Tac20 ::

Mah nevem zakaj se to zgodi res ne...

gorann ::

dj vse kable se enkrat preglej, ni vrag da kr naenkrat dva izhoda ne delata na wufrju! pa kako mas spojene te zvocnike?

ddeben ::

Preprosto ne dela...sm že šou kupit nove žice, pa ne dela...zvočniki so z wooferjem povezani z žicami.:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19927147 (11233) Hrenowsky
»

Genius 5.1 + hitachi zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
214293 (3879) Mattithyahu
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016463 (10402) FlamE#7
»

Zvočniki - DVD. Pomoč prosim.

Oddelek: Zvok in slika
161831 (1444) BOCo.
»

Kako bi vi povezali?

Oddelek: Zvok in slika
93048 (2666) Mattithyahu

Več podobnih tem