» »

Težave z DVD-zapisovalnikom

Težave z DVD-zapisovalnikom

bogii ::

Zdravo!

Danes sem kupil DVD-zapisovalnik Nec 7173A, ga priklopil (na primary master) in sprobal. Težava je v tem, da noče zagnati film iz dvd-ja. Torej Mapo še lahko odprem, ko pa želim zagnati film, noče odpreti Bs-playerja (stvar štekne). Imam še en DVD-rom, kjer pa vse deluje kot je treba. Ali je nekaj narobe s tem zapisovalnikom in naj zahtevam drugega?

Popravek: sedaj sem sprobal različne DVD-je in CD-je (Traxdata, Verbatim, HP, (vsi so bili DVD+R)) in sem ugotovil, da mi noče predvajati samo DVD-je firme Traxdata! Kaj bi to lahko pomenilo oz. kaj je lahko narobe, saj je Traxdata isto DVD+R kot ostale firme, ki pa delujejo. Problem je torej v tem, da v mapo na DVD-ju še lahko pridem, Bs-playerja pa potem noče zagnati in stvar štekne.

Hvala za pomoč, lp.
  • spremenil: bogii ()

dustphoenix ::

Če ti z ostalimi firmami dela normalno, potem mu ne odgovarja medij...

EDIT: Probaj kaj zapečt na DVDje različnih firm... Pa boš videl, če ti ne bo delalo nesi nazaj. Če pa ti večina dela, kakšen medij pa ne -> potem kupuj medije od firme, od katere ti delajo. :D

Zgodovina sprememb…

trek@s ::

Probi posodobit firmware, če slučajno ni zadnji gor.

bogii ::

Firmware sem posodobil in sem ugotovil, da se pač ne ujema z DVD-ji firme Traxdata, ker mi vse ostalo normalno bere in piše. Torej verjetno res firma Traxdata ne leži mojemu pekaču. Še enkrat hvala za pomoč.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220959 (12475) svejk
»

DVD-R mediji, njihova kvaliteta z NEC 2500a in TEAC DV-W50D (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
13810261 (7414) reber
»

Kateri DVD+/-RW? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1009491 (7115) AtaStrumf
»

DVD mediji

Oddelek: Kaj kupiti
292114 (1490) TheHijacker
»

Kvaliteta DVD medijev - vaše izkušnje

Oddelek: Zvok in slika
241826 (1446) MadMicka

Več podobnih tem