» »

Php-fusion in upravljanje teme

Php-fusion in upravljanje teme

jubax ::

Lep pozdrav!
Izdelujem neko spletno stran pa me zanima, kje bi lahko naštimal, da bi se ta prikazala na sredini zaslona. V originalu zgleda koda tako, da je širina strani nastavljena na 760....jaz sem jo spremenil na 900...toda pojavil se je problem...stran ni več poravnana na sredino, temveč je na desnem robu zaslona...kje v spodnji kodi se da nastaviti, da bi bila stran vedno na sredini? dokler je $theme_width nastavljeno na 760 je stran na sredini, potem pa, ko nastavim na 900 vse skupaj izgleda tako: klik

Povezava do fajla theme.php, kjer je koda za nastavitve strani...prosim povejte, kje v tem fajlu moram spremeniti kodo, da bom rešil zgoraj opisani problem.... klik do kode


Hvala in lep pozdrav

jubax ::

ker sem že spraševal nekaj glede teme, bi vas rad vprašal še, kakšen se vam zdi dizajn strani www.pesmi-duha.net... vem, da bo marsikdo napisal, da je dizajn bil že narejen...v resnici sem pa jaz kar nekaj dizajnov združil in ven je prišlo to, kar lahko vidite...mogoče kakšna kritika?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1297331015 (55164) htmltroubles
»

Apache blokira

Oddelek: Izdelava spletišč
141117 (908) Lith
»

Front Page 2000-velikost okna

Oddelek: Izdelava spletišč
131019 (899) Tody
»

Izdelava svoje internetne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
293126 (2589) jancko
»

Ljudske pesmi, rabim primere

Oddelek: Šola
147295 (7175) mare_

Več podobnih tem