» »

Google Ads in spletna stran

Google Ads in spletna stran

TyKee ::

Pozdravljeni,

nekaj se matram z Google Ads, pa mi ne uspe. Težava je v tem ker nimajo podprtega slovenskega jezika!

Nekje sem videl, tudi na slovenski spletni strani Google Ads-e, vendar ne vem kje. Ima kdo kaj izkušenj s tem? Kako priti do GoogleAdsov?
Da potrdijo prijavo? Ne pa tako meni, ko mi kar zavračajo in zavračajo, pa četudi daš .HR ko zavrnejo :(

Hvala in lp.

Tody ::

Daš angleščino pa ti odobrijo ? Drugače pa se potem oglasi sami dajo v slovenščino če sistem zazna da maš slovensko stran in je kak oglaševalec

gregy ::

ampak ti odsvetujem google ads ce imas slo strani .. ne vem ce mi je pokazal dva tri oglase na teden ... preprosto ni oglaševalcev
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

kronik ::

Jaz sem na strani naredil en iframe, v katerem je napisana samo neka nakljucna (angleska) beseda in sem kr lepo zasluzil s tem - no to zdaj vec ne deluje :D

Uros!no ::

Tykee,

Najlažji način je, da odpreš blog na Blogger.com in po nekaj dneh "zaprosiš" ponovno. Uspeh zagotovljen.

Ampak vseeno ti ne priporočam oglaševanja na slovenskih straneh. Po večini se ti bodo prikazovali Public Google Ads od katerih ne boš dobil niti centa. Vsekakor relavantnih oglasov ne boš deležen. Tudi oglaševalci ne bodo imeli veliko od "praznih" klikov s tvoje strani. Velika verjetnost, da ti kmalu (ponavadi pred prvim izplačilom) odstranijo account.

V razmislek... koliko je slovensko-govorečih ljudi?... in angleško? Res, da je konkurenca toliko večja ampak še vedno se najde kaj zate :D


ps: ravnokar je prispel $970 ček :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Uros!no ()

gregy ::

nam zaupas tvojo stran?
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Uros!no ::

Žal, razen če si potencialni kupec :D

gregy ::

urosino brez zamere, ampak ne verjamem vam pol qurca mrzle vode. Na straneh nasvet.com se vsi sopirijo kaksen dnarje delajo na googlu, ko ga pa vprašaš za stran pa je ne pove .. a vas je strah, da vas bomo zatožl (zakaj in komu?), ali teh strani sploh nimate, al vas je strah, da bomo v tem brezmejnem cyber prostoru kar naenkrat konkurenca, ker smo vam ukradl idejo !?

lp

P.s. ček za 1230 USD is in da haus :D
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregy ()

Uros!no ::

In če ti pokažem ček? Mi dodaš še dodatnih $100?

gregy ::

ni fora v ceku .. fora je v tem, da ste vsi pametni in obvladate, ampak konkretno pa ne znate pokazati .. kot sem rekel, očitno se bojite, da bomo mi navadni zemljani pogruntal vašo "tehniko" .. sej boljš da ne razkrijes strani ja
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Uros!no ::

Če bi spremljal digital point forum bi poznal razloge zaradi česa. Google Adsense Team odstrani xx accountov dnevno zaradi neveljavnih klikov ali click bombinga. Kako naj vem, da se na ST-ju ne bo najdu kak edward (kot primer, sori edi) in naredil nekaj podobnega. Sicer nimam namena razlagat svojih idej (90% ideja, 10%izvedba) vsem prisotnim. Ce te strani res zanimajo ti jih posljem na privat.
Strani nasvet.com ne poznam, ampak koliko sem pogledal uporabjajo ToboAds. Kot me ne zanima njihov zaslužek. Mislim, da so v lasti ST memberja (ruph).

Point je v niši, trafficu in CTR-ju in ne "tehniki".


Še enkrat... če te zanima ti pokazem na privat. In prosim, da naslednjič izbiraš primernejše besede.


Uzivaj :D

Tody ::

Kar je uroš povedal je res...

Google ne trzne dvakrat če mu filtri zapiskajo, te takoj onemogočijo. Štos je v tem da če maš angleško stran in furaš magar stran z vici (v angleščini seveda) je edina poanta v tem da narediš dost prometa. Potem pa statistika dela zate...

Da se razumemo toboads bi pravtako učinkoval, stem da je slovenija x krat manjša ima x krat manjši trg in x manjši obseg oglaševalcev...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako začeti?

Oddelek: Loža
173273 (2259) Daliborg
»

Odvetnik trdi, da ima patent na ciljano oglaševanje

Oddelek: Novice / Tožbe
135408 (4148) cegu
»

ToboAds (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
12517031 (11989) TuRBo_1
»

Moja nova stran... Comments anyone?

Oddelek: Izdelava spletišč
101863 (1377) HardFu
»

Google Adsense (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
525855 (4541) Tody

Več podobnih tem