» »

Problem s pdf dokumentom in fonti

Problem s pdf dokumentom in fonti

Boris8135 ::

Pozdravljeni
imam podjetje trenutno pa sem dobil zastopstvo za izdelke Hawera.
Sedaj pa ni katalogov v slovenščini. Ker obstajajo samo v angleščini in nemščini, sem se odločil, da bi angleškega prevedel v slovenščino.
Sedaj pa se pojavi problem. Če želim a Acrobat-u s funkcijo TouchUp text, popraviti text, ga ne morem, ker mi napiše da system nima ustreznih fontov. Fonte sem dodatno instaliral, program pa mi javlja isto napako.
Dokument ni kakorkoli zaščiten in ga lahko spreminjam, imam dovoljenje podjetja.
Še link naslova, če bo kdo hotel preveriti.
http://www.hawera.com/produkte/media/ci...

Prosim za kakršno koli pomoč ali nasvet
Hvala

marsovcek ::

Poskusi klikniti na tekst z desnim gumbom, -> "Properties" -> "Text". Izberi pisavo iz abecednega seznama (težko opisati: ne izbereš je z vrha seznama, kjer so tiste, ki so uporabljene v dokumentu, ampak nižje /pod črto/, kjer so tvoje pisave urejene po abecedi). Seveda naj bo ime pisave enako.

bosmla ::

Hmm... Ce bos katalog prevedo v slovenscino ne bos popravljal teksta ampak ga bos zamenjal za novim. Ce bos katalog tiskal potrebujes originalno datoteko (delano je na MACu tako da je najbrz to tudi izvor problema z fonti ce delas na WIN) in v njej bos dokaj preprosto zamenjal tekst. Ce pa hoces zamenjat tekst v tej datoteki ti priporocam PitStop ali pa odpri z Illustratorjem stran po stran...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1298342634 (1771) sunniegoldie
»

Trdovratne težave v HTML/CSS-ju (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
888370 (6348) joker16_7
»

[PHP]Zamenjava šumnikov z html kodami

Oddelek: Programiranje
154018 (2296) mikesr
»

Oglejte si stran in jo pokomentirajte

Oddelek: Izdelava spletišč
221358 (928) pivmik
»

v katerem programu naj napisem knjigo (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5725749 (24956) Matev

Več podobnih tem