» »

Oglejte si stran in jo pokomentirajte

Oglejte si stran in jo pokomentirajte

FR34K ::

Čakam na komentarje:))
Klik

Hair ::

Za začetek bi mogoče lahko glavno okno malo zmanjšal, da nebi bilo treba z drsnikom levo pa desno skakat, da prebereš text.

Pa to mi ni čist jasn, zakva maš ene igre pod Download IN pod Games.

Pri multimedii maš link za vstopit (btw - ne vidim poante) čisto spodaj, in se ga sploh ne vidi, če ne zdrkneš dol, potem ko 1 min. čakaš da se stran naloži.

Vizualni izgled strani mi pa tudi ni všeč - pač ni moj stil.

Valdiator pa tudi pravi da ni vse OK. klik

Skratka - mislim, da bi tudi brez pomoči Slo-Techa našel še kaj za popravit.
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Stepni Volk ::

Wellcome to my person page... EE?:8) - Dobrodošli na strani moje osebe.
Wellcome to my personal page. - dobrodošli na moji osebni strani.
Wellcome to my home page. - še lepše :)
Wellcome to my page. - kratko in jedrnato.:D

Ziga Dolhar ::

Stepni volk: še boljše se mi zdi tale varianta:

" " - brez klišejskih in povrhu vsega nepotrebnih pozdravov

p.s.: "welcome", ne "wellcome" :)))
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

FR34K ::

No vaše komentarje sm pregledal in poskusil popraviti napake. Glede onega glavnega okna je tudi mene malo zafrknilo ker nisem vedel da po prišel tisti oglas na desno stran zato bom poskusil najdi kakšen drug hosting. Če ima kdo kakšen predlog glede hostinga ki bi dal 50 Mb placa,nebi bilo oglasov in nebi bilo treba plačati :)) bi bilo dobrodošlo. Hvala že vnaprej

LapD ::

Tle mal pobrskaj pa bos najdu velik boljših od lycosa.

alesrosina ::

neuporabno in grdo. Raje kot da delas stran v Wordu, se uci HTML in malcek preberi osnove oblikovanja strani .... Sej cist razumem, tudi moja prva stran je bila dokaj bedna. Upam da bo naslednja stran malcek bolj uporabna in malekost bolj estetsko ugledna.

Kot prvo, tiste slike zgoraj so prekleto slabe kvalitete, fonti so malenkost prevelki, izogibaj se uporabi Times New Roman fontov in tako dalje.

Je pa res, da mi take darkerske strani sploh niso vsec, ampak so tudi take lahko estetsko dovrsene.

Trubadur ::

Najhujše cvetke:

Favorite music: Rap, Hard rock, Metall
Webpage building:
My SQL
Patches:
How to instal patch 1.11
Here you can write what u thing abouth my
homepage

Kaj koga briga kakšn comp maš ti in zakaj je v angleščini?


jaoooooo.......:\
Berite Thomasa!

Matev ::

tekst ob strani neberljiv (kaj je to gotika ali kaj??? popolnoma zgrešeno)

Welcome to my home page. - ja ja ... a tvoja stran je? aja sem pa mislil da je od tvojega strica
pa koga briga čigava stran je ?

WELCOME in kri ter vampirski zobje ne gredo nekako kupaj - zgrešeno in ponesrečeno

v razdelku games imaš moder tekst na črni podlagi
neberljivo!

pa daj tekst uvozi v word - ker je ogromno tipkarskih (ne pravopisnih ali slovničnih) ampak čistih TIPKARSKIH napak

pohvalil bi pa del kjer so fore ki si jih posnel z frendi
sicer so bedne samo bi lahko spodbudilo koga da posname kaj boljšega - ala HASAN, burek in podobne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

FR34K ::

Hvala za vsee graje. :D Pripomogle bi bodo pri moji naslednji strani. Sm vidu da vam zgled ni všeč ka pa kej vsebina?

Matev ::

vsebina
kje je pa vsebina ???

a tiste bedne fore ki so čist kr neki no - po parih sem obupal in zaprl okno

al to da si napisal kakšen računalnik imaš
waw

hja no ... mogoče sem že prestar za oceno vsebine ... bo kdo drug kaj več povedal

FR34K ::

Kje si lahko preberem tiste osnove oblikovanja ko jih je prejle nekdo omenil? Sam meni se zdi da vam zato ni všeč ta stran ker ste mau prestari(ne zamerit, ker jst sm star komi 14)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FR34K ()

Matev ::

aha
mi smp, krivi
a tebi je pa všeč, če teksta ne moreš prebrati in se mučiš, da dešifriraš kaj piše ...
svašta

Hair ::

Stari smo stari ja... 16 let!

Tukaj najdeš osnove html-ja.
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

FR34K ::

A ve kdo za stran v slovenščini. Ja a veš kulk se lohk človek v dveh letih aktivne izobrazbe računalništva nauči :p :) :))

Tody ::

Neki tacga ?

Matev ::

meni stran ki govori o HTMLjeziku
in hkrati izgleda kot da jo je nek poba v wordu skup zmetu in niti fontov ne prikazuje pravilno (ne glede na izbran set) ne zbuja niti za mišji drekec zaupanja

alesrosina ::

Matev: hm,tle pac model ne zna oblikvat strani, kar se ne pomeni da ne zna HTMLja .. vsaj osnov.

Je pa res,da je tale stran dokaj neuporabna za zacetnika, ker je narejena bolj kot neka referenca in ne kot nek vodič.

Matev ::

zakaj pa šumnikov ni potem če model tko dober zna HTML ???

FR34K ::

No pač ne zna pisave menjat :p Pa ni treba da je tale človk kak umetnik HTML-ja. Sam mogoče nezna pa ga ne zanima. Rad bi pa nauču kerga in si zvišal obiskovalnost strani. Ne mormo bit vsi takšni mojstri kot ste vi na Slo-techu ne>:D :D

Matev ::

HTML ga ne zanima in ne zna zrihtat kodne tabele v HTMLju
????

in obenem uči HTML
heh frik a mal v protislovja zahajaš

alesrosina ::

Matev: sej pravm, osnove HTMLja lahko znas, pa nimas pojma kva je to kodna tabela za jezike. Ubistvu je to samo en dodatn tag ... Tko da tle ne vidm nekega blaznega "neznanja".

pivmik ::

To ni 'dodatn' ampak pomemben tag, ki je obvezen v HTML dokumentu.
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Izdelava spletne strani - Poceni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
11621876 (20364) Ziga Dolhar
»

cenitev spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
321596 (1073) R33D3M33R
»

v katerem programu naj napisem knjigo (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5725408 (24615) Matev
»

več vprašanj.....

Oddelek: Izdelava spletišč
351602 (1290) cahahopie
»

NBA2001

Oddelek: Igre
271132 (871) darkdisk

Več podobnih tem