» »

Našli od sveta pozabljeno pleme

Našli od sveta pozabljeno pleme

Vajenc ::

Pleme, za katero ni vedel nihče, da obstaja, niti bližnja sorodna plemena. Verjetno imajo povsem svoj nedotaknjen način izražanja (govorijo sicer arhaičen jezik, podoben sosednim plemenom), svoje moralne zakone, svoj vrednostni sistem ... In hitech svet za to ni vedel, dokler se niso sami razkrili.
Novica
Slovenska - površna verzija novice.

Ta primer me je takoj spomnil na bistvo filma The Village ;)

Icematxyz ::

Upam da nismo prepozni in da bodo katoliki prvi tam? :\

edge540 ::

Ok res me zanima kaj si bodo mislili ko bodo televizijske ekipe priletele z helikopterji, da jih posnamejo:D

Monster ::

...pomojem bojo mislili da je konc sveta :D
Ka zaboga...

Barakuda1 ::

Ne vem zakaj, a ne morem se znebiti občutka, da gre za nateg

Luka Percic ::

Bi mogli ponoči hodit tja, z helikopterji, visokoferkvenčnim piskanjem, ter zaslepljivo lučjo. Potem pa enga po enga pobirat, ter ga pregledovat z fensi špensi kovinskimi pripomočki, ter jih "križat" z našo vrsto (prejšnji primerki morajo biti v komorah zraven). No, saj tako smo z Američani delal, ga ni čez tako zabavo!
//sarcasem off

PS;
P&T; Klik (1/3), Klik 2/3, Klik 3/3.

zcetrt ::

Če jih je 89, ali jih nebi pokončale dedne bolezni in ostle neprilike, pogojenje s sorodstvenim razmnoževanjem?
4.

Vajenc ::

Če zanemarim Barakudo, je meni zanimivo to, da se lahko na super truper "raziskani kugli" skrije celo pleme, ki verjetno živi povsem svobodno. Npr. so bile zarote, da je Hitler prebegnil v bližnjo okolico ... pa noben ne bi vedel nič o tem, pa ne zato ker nebi hotel povedati.

Vajenc ::

Če jih je 89, ali jih nebi pokončale dedne bolezni in ostle neprilike, pogojenje s sorodstvenim razmnoževanjem?
Menda naj bi se leta ~ 1950 par družin iz sosednjega plemena odločilo oditi globje v džunglo. Če pa se je kljub temu rodil kak neuporaben otrok, pa ni mus, da ga niso pojedli (primitivno selekcioniranje).

Tear_DR0P ::

par dni nazaj sem bral da gre zgolj za vejo že znanega plemena, ki se je odločila skrivati pred ostalim svetom, sedaj pa sta se dva pripadnika pojavila pri sorodnikih v vasi - ampak vir je bil siol
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Tic ::

Ah, nič jim ne fali.
persona civitas ;>

donfilipo ::

>>Ah, nič jim ne fali.

Zna biti. Ampak vse dokler jim nekdo ne bo podaril steklenico coca cole recimo in jim bo ta všeč. Potlej se začne>:D
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

genografija, se je že kdo dal testirat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6913020 (10802) globalna80
»

[FORK] Vojna zoper terorizem

Oddelek: Problemi človeštva
272027 (1708) donfilipo
»

Morski psi se lahko nespolno razmnožujejo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
988762 (6376) jype
»

Modrosti starih civilizacij

Oddelek: Loža
251857 (1637) jype

Več podobnih tem