» »

težava z programom: windows live messenger

težava z programom: windows live messenger

DKirbi ::

Že od včeraj se mi dogaja da ko se hočem pogovarjati po messengerju z eno osebo ji ne morem dostaviti nobenega sporočila...vedno mi po nekaj minutah sistem odvrne: "Tega sporočila ni bilo mogoče dostaviti vsem prejemnikom". Uporabnik na drugi strani je seveda prijavljen.

Nujno prosim za pomoč in se že v naprej zahvaljujem za odgovor!

zcetrt ::

Enako. Pred kratkim delalo. Uporabljam gmail mail naslov. Sem pa danes šele zadevo prvič polaufal.
4.

Satan666 ::

lep pozdrav!

men tut to dela, pa prekinja povezavo tk na cca. 20 min (zelo nadležno), sam pol vzpostavi povezavo sam....a je mogoče zaradi ruterja oz. zaradi tega, ker mam povezavo za dostop do neta prek ruterja in omr. kabla (cca. 20 m)?

hvala za pomoč

Stampl ::

Si bom sposodil temo:
Imam windows live messenger, predzadnjo verzijo, mislm da je 8.1 z msn plus live dodatkom ter windows visto na asusu m50vn. Zanima me zakaj mi zelo velikokrat messenger kar zablokira, tako da ga moram zapreti kot proces v upravitelju opravil.

hvala za pomoč,
Sašo

grča ::

Pozdravljeni. Meni pa windovs messengerja 9 ne uspe zbrisati. Sem ga lepo zbrisal Z dodaj ali odstrani programe, pozneje tudi iz registra. iz registra ni šlo zbrisati FAMILY SAFETY, zaradi katerega sem tudi brisal Messengerja ,ker sem družinsko varnost po pomoti zagnal in me je pozneje to precej jezilo. Sedaj pa messengerja na novo ne morem inštalirati ker mi stalno javi da je že v računalniku in naj ga najprej zbrišem. Kako če ga pa nikjer več ne najdem, Razen te FAMILY SAFETU??? Ali mi lahko kdo kaj svetuje. Hvala.

grča ::

Pozdravljeni. Meni pa windovs messengerja 9 ne uspe zbrisati. Sem ga lepo zbrisal Z dodaj ali odstrani programe, pozneje tudi iz registra. iz registra ni šlo zbrisati FAMILY SAFETY, zaradi katerega sem tudi brisal Messengerja ,ker sem družinsko varnost po pomoti zagnal in me je pozneje to precej jezilo. Sedaj pa messengerja na novo ne morem inštalirati ker mi stalno javi da je že v računalniku in naj ga najprej zbrišem. Kako če ga pa nikjer več ne najdem, Razen te FAMILY SAFETU??? Ali mi lahko kdo kaj svetuje. Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675330 (15971) tilinho20
»

[INFO]Windows Live Messenger (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
678335 (4542) KTr1sk
»

Nedelovanje Windows Live messengerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
272085 (1398) rikta33
»

Trojanski konj

Oddelek: Pomoč in nasveti
214000 (3611) KaiCris
»

Povečajte Hotmailov poštni predal (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
717807 (5096) Athena89

Več podobnih tem