» »

E6600 na MSi p965 Neo

E6600 na MSi p965 Neo

RobbyRS ::

Zanima me, če se da E6600 naviti prek 333mhz ter množilnik 9 na plati MSI p965 Neo?
Hvala!

Čmrlj ::

Ja tale plata je pa res ena izmed najbolj poden 965 plat, veliko jih negre niti do 333, za 400 fsb moraš bit že srečkovič:D

edit:sam za 333+ boš rabil clockgen ipd. program, ker ima plata v biosu samo do 333fsb:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Čmrlj ()

obadek ::

Ne pa ni res da gre samo do FBS 333. Z novim Biosom so stvar popravli in se da kar nekaj navijati;)

Čmrlj ::

Kaj res, sosed ima to plato, pa mu fsb nikakor ne gre preko 355,in ja ima "novi " bios:\ .Uglavnom za ta denar je biostar tforce 965pt, Abit IB-9 ali pa asus P5B(vanilla) boljša izbira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Čmrlj ()

RobbyRS ::

Je kakšna možnost, da jst naložim 'tanov' Bios in kje ib ga dobil?

Čmrlj ::

Jah kje nek no:\ , verjetno ne v burekdžinci:D KLIKNI TUKAJ

RobbyRS ::

Full hvala! A mi zdj še mal pomagaš kako točn flash-am Bios. Sm bral navodila, pa mi ni ravn najbl jasn:P

JIM22 ::

Poglej če si na cd od plate dubo že gor program za flash biosa. Kak bios flash utility al pa kej podobnga bi moral bit. Pri asusu je program zraven na cd in tud pri dfi je biu program zraven, tak da čist možn da je pri msi tud. Pol ti bo pa vse jasn, ker je enostavno ko pasol flashat.

Edit: sem klikno na link ko ga je dal čmrlj in imaš tam vse potrebno. Pod utility maš msi live update, tak da mal prekliki.

Drugač pa ne vem zakaj si uzel ta jajc od plate? Na forumu pod kaj kupiti je miljon tem katero plato je ok za nabavt, tak da že zuni ptiči vejo kaj je vredu, pa kaj ni.:\
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JIM22 ()

RobbyRS ::

To sistem sem dobil zelo ugodno, v katerem je bla na žalost ta plata. V glavnem: flash-u sm Bios. Sedaj imam najvišjo frekvenco lahko 500 Mhz (prej 333Mhz) toda ne uspe mi ga spravit čez 340Mhz. Začne se oglašat speaker. V teh bolj skromnih nastavitvah imam še Memory voltage:1.90V ter PCI Express voltage:1.5V. Tega nism še nič spreminjal. Ostalih spremenljivk ni. Nism ravno vešč navijanja, biosa ter voltaž. Imate kakšno idejo kako spravt še kej več iz te plate ter procesorja?

TOP ::

Ma tud če si dobu zelo poceni,potem sprejmi toliko kot si dal toliko maš.Drugač ti je pa že JIM22 napisal.Že pri Asus platah ,ki se zakon za navijanje moraš kar nekaj spremenit,da prideš čez 340.

RobbyRS ::

Sj vem, da morm pač to vzet v zakup. Zanima pa me, če je kakšnemu uspelo priti še kej več na tej plati, oz. če ima kakšno idejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RobbyRS ()

RobbyRS ::

@čmrlj

Mi poveš kako je uspel tvojemu sosedu spravt do 355. Men nikakor ne uspe.
Hvala!

Čmrlj ::

Jah pač mu je uspelo.Nevem kak, niti me ne zanima, vem pa da fura na 355x9 svojega e4300.Sam na fsb lahk vpliva full dejavnikov, recimo, mogoče ima bolje hlajeno kišto, malenkost boljšo plato,več sreče:D in to prinese še teh 15 mhz.

btw: kakšen zvok spušča speaker??? definiraj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Čmrlj ()

RobbyRS ::

Speaker spušča prekinjajoč zvok. Zanima me koliko je nastavil voltažo. Jst mam sedaj 1.95V memory in 1.6V PCIE ter 340mhzx9. Na 345 je pršu v Visto vendar se je sesul v 3Dmarku.
Če ga boš kej vidu ga vprašaj za voltažo. Aja, pa še zgoraj je možnost: Dynamic overclocking pol maš pa en kup nastavitev(general, colonel,...) To se mi pa ne sanja za kaj sploh je....

strumf666 ::

Dynamic overclocking izklopi če ročno navijaš sistem.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

navijanje intel E6750 POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
9625182 (21164) PrimozR
»

e8400 ne gre nad 3.6ghz

Oddelek: Navijanje
253103 (2474) nUUb
»

>>E8x00 serija a.k.a Wolfdale<< (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Navijanje
48941771 (23313) Dr_M
»

Core 2 Duo E4400 navijanje!

Oddelek: Navijanje
211528 (1245) Razy
»

Malo pomoči pri navijanu

Oddelek: Navijanje
362151 (1543) gofra

Več podobnih tem