» »

Nic vec mi ne dela?!?!?!?!

Nic vec mi ne dela?!?!?!?!

DrSergioDJ ::

Amm...dejte no pomagat...kar z lepega mi ne delajo vec spili ki so prej povsem obicajno delali ( Fifa 2002, Collin 2, Deus EX )

Os je windows 2000, a kaj, ko ne vem, ce je to problem, saj so spili vec kot pol leta delali tip-top.

Pri zagonu katerega koli od teh spilov, mi vrze vn eno malo "win erorr" oknce in to je to..sploh se ne zalaufa zadeva. Probaval sem ze z re-install spilov, pa ne dela...kaj mi je storiti? Virusa nimam...
...

frudi ::

- probaj 'odvit' procesor, grafično... itd, kar je pač navitega v tvoji kišti.
- probaj reinštalirat directx in vse možne gonilnike (grafika, zvok...)
- reinštaliraj sistem

- hm... ostane ti še, da zakolješ mlado jagnje, popiješ liter njegove krvi in odplešeš en 'tribal' ples; ampak ne jamčim za kakršenkoli efekt :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

zile ::

"Win error", kva pa je to. Pejt u event viewer, pa prid nazaj. Nekaj si inštaliral, kar je škodovalo sistemu. Probaj s sistem restorom izpred pol leta :D

DrSergioDJ ::

ok...event viewerja sm mal gledu, pa ne najdem nic takega...

kje pa najdem ta sistem restore? ker morem itak restorat sam za kakih 14 dni nazaj oz. se manj... Kaj se pri tem zgodi ( izgubim kake fajle? )

lp

sergio
...

OldSkul ::

Register spucaj!

AngelOfDeath ::

Kaj pa piše na tistem win error okencu ?

DrSergioDJ ::

hum....prvo, kako spucam register

drugo: tole pise ->

Fifa2002.exe(tle lahko tud kej druzga pise..ker mi pri vec spilih to nardi) has generated error and will be closed by Windows. You will need to restrat the program.
An error log is being created.

če grem potem na c:/ pogledat, mam res eno error.txt datoteko, jo odprem in not pise:
FILE_PRINT DEBUG INFORMATION
****************************
in to je to... :O
...

Wolverine ::

Format C: bo ziher pomagalo:D
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

Highlag ::

Am da ti ni slučajno placa na disku zmanjkalo za swap datoteko. Če ti samo igrice ne delujejo je lahko mogoče sesut directx. Preveri z dxdiag.

KiLLeeY ::

nalozi nove drivere, novi direct x .. pa bi moglo delat .. drugac pa .. win 2000 lih ni najbol za spile ne :D

DrSergioDJ ::

DJ_KiLLeR: ja, vem to...sam, dozdej so BP delal pol leta ce ne celo vec....hum...ah ja...bomo pa enkrat formatiral, pa bo ;)
...

tedybear ::

Dr.SergioDJ:SLIKE?!!!! :D
KABEL RULA!!!

DrSergioDJ ::

sam..zdej pa ze moris (joke)...amapk..ne po forumu tega brezveze pisat...k niti nima povezave s temo niti nic drugega... :D
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

supreme commander se noče zagnati

Oddelek: Igre
361382 (1192) Guzzy
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47029689 (13123) darkolord
»

Najbolj neumno vprašanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
544445 (3353) Mike
»

Orenk problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
161367 (1138) Neo32
»

nasvet za XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
242049 (1641) [t502]

Več podobnih tem