» »

Orenk problem

Orenk problem

hanuman ::

Imam
dual boot win98se/win2000
BH6
PIII 750
G force 2 mx
live value

v Fifi 2002 mi je vsakic po ene 2-5 minut gladkega igranja comp naenkrat zmrznil in samo kurzor se je pojavil cez zmrznjeno fifo. Vsakic ko se probal je bilo isto. grem in vse vrzem dol sformatiram vse diske in na novo ustvarim particije nalozim vse najnovejse uradne driverje instaliram q3 igram 2-5 minut in se mizgodi isto kot z fifo. Gladko kot maslo naenkrat pa friz z kursorjem. pri quakeu sem vsaj z alt-f4 lahko prisel v 640x480 namizje ki pa je bilo ful bledih barv kot da bi jih skurilo sonce. Drugega mi nic ne zmrzava samo 3D igre, ki pa tudi laufajo tako kot je treba dokler jasno ne zmrznejo kar naenkrat. Prosim ce mi kdo lahko pomaga ker se zajebavam ze vec kot teden dni in ne najdem resitve.

Ene 10 sem vse sformatiru in nazaj postavu tako da sem ze cisto obupan:O

Quake or be Quaked

rc-car ::

Si dal za Geforca Detonator 2 driverje? Potem probaj se z starimi...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

hanuman ::

driverje mam vse zadnje in nobenih beta. isto se mi dogaja in v win 89 in win 2000. procesor mam original 750 in sem ga navil z 100 fsb na 112 fsb tko da mam zdaj 840 mhz. Če znižam nazaj na 100 mi pa noce v win 98 it ampak prijavi windows protection error please restart.;(
Quake or be Quaked

Spajky ::

Tle men disi po slabem ramu...8-)

Neo32 ::

Men se je to isto dogajalo, no ne isto, podobne stvari. Problem je bil v tem da nikakor nism mogu spilat igrs na 4X prenosu AGP-ja, in ce sm dal na 4X mi je komp skoz friznu, ce sm pa dal na 2X pa je delal normaln. Probej u biosu nastavt 2X prenos pa pol probej.

Senitel ::

Sej bi šlo, da bi dal na AGP 2x, če bi BH6 sploh podpirala AGP 4x >:D...
Dej zažen Quake-a al pa Fifo pod Win2k in ko (če) se sesuje resetiri našino in poglej v Control Panel -> Administrative Tools -> Event Viewer -> System Log, če imaš tam kakšen error?

GaPe ::

Mislm, da zaradi tega formatiraš disk 10× morš bit pa res omejen.

To res ne razumem, pri laikih, takoj ko začne računalnik kr neki zmrzvat grejo takoj formatirat disk. :|
Don't steal! The government hates competition.

Binji ::

Ja ma sej s formatiranjem se resi 90% tezav BTW
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

GaPe ::

Ja al pa če bi poiskal problem in ga rešil. Ob tem bi se pa še nauču velik.
Don't steal! The government hates competition.

Neo32 ::

Eh Gape, ke pa ti zvis; a ni lazji napisat format C:?:D

GaPe ::

Neo32:

Kje pa ti žviš?!

Kaj ti je lažje, formatirat celoten disk in na novo inštalirat vse programe k si jih prej imel, vse gonilnike in vse špile ali pa poiščeš problem, traja recimo par uric, ampak ti pa vsaj ni treba na novo vsega inštalirat!
Don't steal! The government hates competition.

chucki ::

jst rečem 1000000% da je ram! tak je blo pri mojmu kolegu! čist enako! bil je kriv pa ram!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Neo32 ::

Gape: IT WAS A JOKE!

hanuman ::

Tocno ram je bil. modul od 256 je sel k vragu ampak ne cisto, ampak dovolj da ko sem mel not samo njega in ne se dva po 128 se je racunalniku trgalo skoz neki errorji itd. hvala vsem za pomoc. Zdej dela kot je treba. Pa se en nasvet ce gdo ve. Ram sem kupu pri Jae-tu. Racuna pa ne najdem in ne najdem nasel sem jih ene 25 od vseh mogocih komponent ki sem jih skozi leta menjaval samo tega od rama , ki pa sem ga kupil pred manj kot pol leta pa ni. A je kaksna varijanta da mi ga bodo zamenjali brez racuna na lepe oci??:\
Quake or be Quaked

tha_man ::

Poskusi v dxdiag izklopit AGP Texture Acceleration. To je že pri dveh mojih frendih rešilo enak problem kot tvoj. Razlik v performancah ni bilo.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

diso ::

lepo bi prosil če lahko NEO32 razloži, zakaj je treba disk formatirat.
možen problem zakaj se pojavljajo blue screeni, so tudi virusi, še posebno če ni v antivirusnem programu nove baze za viruse.
v zadnjih dneh sem videl kar nekaj računalnikov, ki so se sesuvali
in so imeli tudi po deset in več okuženih datotek v windowsih, ker niso imeli antivirusnega programa ali pa stare baze.
poskušajte z norton antivirus 2002

Neo32 ::

A? To je bil joke kr sm prej gor napisov! DOH!!:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Neo32 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zmrzovanje računalnika zaradi torrentov

Oddelek: Pomoč in nasveti
281311 (856) Neo32
»

AGP onemogočen - asrock dual939 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
784390 (3461) Veron
»

res neverjetno!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
14923 (617) miranpozar
»

GF2 problem!

Oddelek: Strojna oprema
211289 (1014) _Mortal_
»

PROSIM ZA POMOČ - NIKAKOR NE MOREM INŠTALIRATI DRIVERJEV

Oddelek: Pomoč in nasveti
251376 (1115) MaD_Mavr0

Več podobnih tem