» »

ZAKAJ TAK NAZIV?

ZAKAJ TAK NAZIV?

mb ::

Zanima me, od kje meni naziv 'persona rudis'. Zanima me kaj sem narobe napisu, da sm dobil to?
Šele potem se bom javno opraviču.

ABX ::

Ker tukaj vlada nacizem, kjer manj vredne oblike življenja dobijo primeren razpoznavni znak, da slučajno se ne pomešajo z višjo človeško obliko.


Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Primoz ::

v tole temo ti je uspelo napisati KAR nekaj odgovorov...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

chucki ::

LOL
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

darh ::

ABX.. zakaj si pa ti pol še brez naziva ? >:D
Excuses are useless! Results are priceless!

Yohan del Sud ::

Ker je ABX prvič legenda, in drugič, nacizem je v svetovnem spletu povsem sprejemljiva oblika vodenja forumov. V komunizmu ne bi prišli daleč. Si predstavljate, da bi drug drguemu brisali in cenzurirali odgovore kadarkoli bi hotli.

Kar se mb-ja tiče, ne vem no. Ne izgleda da bi to delal zanalašč. Ker če je potem je izgleda malo proti hosti obrnjen.

bastadu ::

Ja res je ful velik skoraj enakih postov, ampak mislim, da mb ni bil kriv, v roku 3 min bolj težko narediš toliko postov, ane? Čudno to...:|

mb ::

No kot zgleda je Bastadu edini, ki razume zakaj se je pri tem šlo. Jaz nisem za nalašč tega naredu (sploh ne vem kako se je to moglo zgoditi). Sm mislu da ste na slo-techu taki "profi" da bi to ugotovili brez da vam jaz to povem. BTW tudi nimam časa, da bi se ukvarjal s takimi rečmi. SE OPRAVIČUJEM, NI BILO NAMERNO!

Hvala vnaprej za brisanje naziva.8-)

Sergio ::

to se ne more zgoditi ponesreči...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

AngelOfDeath ::

mb je to naredu vsakih 7sekund.
zgleda da res ni namerno.

tedybear ::

chucki: hehe ,kaj se režiš hehe..poglej svoj napis...LOL
:D

tedybear ::

ziher je bla kje napaka! nemogoče je tko hitr to narest!

Primoz ::

copy paste...
pa klikas odgovori...
ker vsakič ko odgovoriš... ti onemogoči odgovarjanje do naslednjega klika na odgovori (sem se naučil the hard way... ker enkrat na začetku tega še ni bilo... kaj je imelo za posledico, da je en bedak nafilal forum z svojimi temicami (samo refresh je pritiskal))... sedej se to ne da več. Še posebej je pa sumljivo, da jih je toliko. Po naših podatkih je stvar NAMERNA (vsaj tako vse kaže... če ima kdo še kaj za povedat... pa naj poskusi dokazat, da je kaj takega mogoče narediti ponesreči - v tem primeru se bom opravičil jaz).

Primož
There can be no real freedom without the freedom to fail.

TheJack ::

Dokazno breme je vedno na tistemu, ki obtožuje.
Bonis nocet, qui malis parcit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

Primoz ::

To je res... vendar po mojem mnenju (ponovni pregled skripte za vnos) in izseku iz loga (ki dokazuje klikanje na "odgovori") sledi... da naziva ni dobil po pomoti. Če mi kdo dokaže, da se motim... se bom pa opravičil.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

mb ::

ja to je res da sm stisku (zato ker ni hotelo in ni hotelo poslat v forum, (bla je jeza)), vendar ne vem zakaj je za vsak klik potem poslalo, ponavadi tega ne nardi.
Še enrat sorry.

gorenc ::

tudi jaz se strinjam da mb tega ni naredil nalasc:) meni kdaj naslednjo stran (ko napises odgovor) tudi odpira po pol minute in vec pa se spozabim in besno klikam reply

mb ::

porota razsodila: not guilty

whatson ::

Daj, ne komplicirat.

Po moje pubec ni mel slabih namenov.

In še nekaj: Primož, omogoči, da bomo lahko brisali poste. :) Vsaj moderatorji.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

element ::

Heh, človek kako ti je pa to ratal... :\

Primoz ::

multiklik test...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Primoz ::

tole sem jaz klikal kot nor... pa ni delal... le zakaj.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Primoz ::

isti reply iz dveh oken
There can be no real freedom without the freedom to fail.

ABX ::

Pazi da te Tomi ne vidi :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Primoz ::

Pa še eno vprašanje... zakaj je tekst v vsakem postu "malo" različem... iz čisto preprostega razloga... ker sistem ne dovoli poslati dveh zaporednih postov z isto vsebino. Torej... stvar je bila NAMERNA in je bila temu ustrezno tudi kaznovana.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tomi ::

whatson, saj moderatorji lahko menda brisete poste.. Ker se mi zdi, da v Loži včasih kaj izgine pod Thomasovo miško ali tipkovnico..
metrodusa.blogspot.com

mb ::

Hja, glede tega, da poslana sporočila niso enaka se zdi tudi meni čudno. Vendar res ne razumem zakaj folk ne verjame da sm to delu za nalašč? Res ne vem kaj bi lahko imel od tega. To, da tega nisem naredil za nalašč pa ne bm več ponavljal.
Aja, v pravilih piše, da če se javno opravičiš, potem se zbriše naziv. Jaz sem se že vsaj 2×

bastadu ::

mb: Če veš, da nisi kriv, potem se ti ni potrebno opravičevati za nekaj, kar nisi naredil, ane? ;)

mb ::

1. ČLEN: Na slo-techu ni demokracije!
No, kaj si hočem

Tr0n ::

Da se nebos zjokal, ker si dobil taksen naziv. Mislim d00h!

Tomi ::

Recimo, da ti naj bo, in ti bom odstranil naziv. Samo glej, da se kar takega res ne ponovi.
metrodusa.blogspot.com

mb ::

THNX


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96844480 (23993) kuglvinkl
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1076901 (5234) lordgreg

Več podobnih tem