» »

World in Conflict

World in Conflict

1 2
3
»

IVo ::

Moje nastavitve so 1680x1050 vse na high oz. very high hitrosti in hardware sm pa že napisal... Tilen; s tabo se strinjam 100%, sam je pa res da mi bioshock v dx10 odlično dela pri solidnih 45-60FPS, tak da je luč na konc tunela...

EvilDare ::

Še malo popravljeni rezultati. Sem se spomnil da še nisem naložil najnovejših beta gonilnikov na Visto. DX9 številke so nespremenjene:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

IVo ::

Lepi scori. Torej mormo sam še počakat da ATI izda kak "popravek" tko kot pri Bioshocku...

bluefish ::

tako kot sem rekel, kupil sem si igro in to predvsem zaradi multiplayer načina igranja. Singleplayer kampanja ni nič posebnega, pravzaprav je bolj priprava na večigralsko udejstvovanje. V tem načinu je namreč prav tako potrebno zavzemati razne toče in jih držati do okrepitev/določenega časa,...
Če bo še kdo igral preko neta me lahko doda na friend listo - blu3.

sthep ::

A mogoče kdo ve katera muska se vrti med eno misijo in potem še na koncu, ko obrneš špil.
Vem samo to, da gre za eno pesem iz osemdesetih.

Drugače pa razmišjam, da bi si jo kupil pa me še prej zanima, kakšno je vaše mnenje glede multyplayerja?

Klemzz ::

igral beta multiplayer in mi je do zdej best online rts kar se tiče "moderne vojske".

bluefish ::

Tudi jaz lahko potrdim, da je dobra. Sicer pa, moj prejšnji post.

pavlopavlin ::

PROSM POMAGIJTE!
Dubu sm špil in ga inštaliru vse popravke gor dal in začel špilat-->ampak mi na določenem mestu (pr misijah) kr vn vrže pa napiše običn error od windowsov da se je moral program nepričakovano zapret. Pa sm sprobu še updateat driverje za grafično pa nč ne pomaga zdej pa nevem več kaj naj nrdim! A mi lohk kej svetujete?
(moj sistem: INtel E 6400 2x2.13, 1 GB ram2, Ge7950gt 512mb)

LP Lovro

bluefish ::

še kdo igra MP?

Jst ::

Lep pozdrav.

Sicer nisem to temo potegnil ravno iz naftalina, ampak je to najbolj primerna tema za težavo, ki jo imam - s to igro.

 WiC: 1680x1050 scaled na 1280x800

WiC: 1680x1050 scaled na 1280x800



Tu, v Windowsih, po PrintScreen in paste v mspaint slika zgleda čisto normalna. Ampak ko igram, so tisti kontejnerji, ki so na sliki zgoraj temno rjave barve (sem rahlo barvno slep, tako, da je lahko dejanska barva drugačna oziroma Vi vidite drugačno barvo), med igro so pa kontejnerji čisto črni. Črni boxi, kot da jim manjka tekstura in luč. Nimajo vsi objekti te težave, ampak samo nekaj. Kar mi je pa še bolj čudno, je pa to, da po PrintScreen in pogled v Winsih, zgleda normalno. Meni ni nič jasno.

Vista 64 sp1, WiC.exe dx10 path.

Je kdo že kdaj doživel kaj podobnega? Google na prvi in drugi pogled ni.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bluefish ::

Sem med Vredno ogleda... opazil tole temo, pa me zanima, če še kdo kaj igra?

Jst ::

Soviet Assault sem ji še menda dolžan :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobra strategija?

Oddelek: Igre
212815 (2024) GabrieLeo
»

Company of Heroes Online (sedaj kot brezplačna večigralska igra) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
537242 (5928) st0jko
»

iščem ultra realistično vojaško strategijo (taktika,operatika,strategija) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
638073 (5814) Berserker

dobre Strategije (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5811272 (9071) Tilen
»

Igre 2009 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36227660 (17629) Berserker

Več podobnih tem