» »

Kateri antivirusni program uporabljate?

Kateri antivirusni program uporabljate?

Lynx ::

Tukaj naj teče tema o antivirusnih programih, ki jih uporabljate. Povejte tudi kolikokrat vas je "prevaral" (spustil virus oz. ni zaščitil sistema), slabosti, prednosti,...itd.

Jaz uporabljam program NORMAN. Mi kar dobro varuje. Nikoli še ni spustil notri virusa, vedn te vpraša kaj hočeš z njim nardit,... v glavnem je zanimiv!

gandi ::

Ničesar, samo router...

Gapi ::

roter te ne obvaruje pred virusi!!!!!!!! obvaruje te lahko le pred napadi iz interneta pa še to če je dobro nastavlen. Clarkconnect ma sicer opcijo da odstrani viruse a še to sam iz mailov ki so poslani na njega.

Jest uporabljam nod32

TechBeats ::

F-secure internet security 2006 all the way
mi vsakič prepreči kašne napade, pa tud viruse izbriše kot more- no nism ga še nikol dubu, sam enkrat k sm si posneu en krek je biu not en trojanc pa ga je zbrisu.:D

opeter ::

F-Prot Antivirus
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Lynx ::

jaz sem meu f-secure pa mi je mašina delala bolj počas k mi je sam pregledval diske pa to. igrce so mi štekale... in zato sem prešaltav na normana. hitrejša mašina ko prej pa še igre ne štekajo. posodobim ga enkrat tedensko, vsak virus ko najde ga avtomatsko v karanteno vrže, od koder lahko virus delete-am. disk poun na okol 20GB skenira v okol 1h.

zelo zanimiv program, nikol dobil virusa, za skenirat pa uporabljam ad-aware, za kake spyware, če se kaj najde.

Lynx ::

Gandi: "Ničesar, samo router..."

Gandi jaz mam tut router in switch pa ka moreš ko se virusi tak razvijajo;(( mater da jim j... ttim ko se s tem ukvarjajo. gre se jim sam za škodo, zato si pa delam back up-e, redno tedensko, ker nikol ne veš kaj bojo danes nardili za en virus. sem mel pred f-secure-om mel bit-defenderja, pa mi je virus dvakrat prišel not. sam pomoje delajo to sam zato da ti nardijo škodo na disku, in pobrišejo pomembne podatke. vedo pa ne da nekateri imamo doma cd-je od windowsev in lahko kaj hitro uredimo s formatiranjem če je antivirusni preveč len da bi vn vrgel virus.:D

Lynx ::

pa BTW router ni za zaščito pred virusi

Tilen ::

Sanja se mi ne kako lahko imate eni taksne probleme. A vsak "klikni tukaj" poklikate al kaj? Res ne vem...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jype ::

Uporabljam operacijski sistem, ki ima natančen nadzor dostopa nad sistemskimi sredstvi.

Delam tudi varnostne kopije.

Lynx ::

sej jaz tut delam varnostne kopije, sam mam raje še kak antivirusni za vsak primer

primzx ::

..odvisno kdaj, drgac ga pa nimam:D, tko d skriptarji ste dobrodošli, vabim!:D :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: primzx ()

nalims ::

js mam na osebnem NOD32 pa mi je full vredi... na prenosnem pa BitDefender 10, pa tudi ni kar tak...

Lynx ::

večina vas ma nod32. sepravi mora bit zanimiv:D a je plačljiv al freeware0:)

primzx ::

...Bitdefender rules....Nod32 je tud vredu...Mcafee in kaspirsky...eni dost vredu AVi.:D :D . Iz mojih izkušn ne met krekanih oz. črnih kopij, raj si kupte original pa je cirkus rešen, ceprov nuben AV ni 100% nepropusten. Virusi and stuff se spremnijajo in zarad tega prihaja do tega. Tolk z moje "resne" strani.:D :D

lp p.

jan01 ::

Poglejte si dober test antivirusnikov; http://www.av-comparatives.org/seiten/e...

nesmrten ::

imel sem bitdefenderja pa nisem rabil formatirati 2 leti svojega računalnika s tem da sem redno defragmentiral in urejal register:)

zdaj pa imam nod32 pa tudi ni nobenih problemov...odvisno je od posameznika kako zna urejati svoj računalnik :P

Jakka ::

Do treh let nazaj sem imel nod-a, nato prešaltal na avg. Ker je samo moril z updejti, drugače pa je bil tiho, sem ga 2 leti nazaj ugasnil in samo občasno zagnal. Škoda porabljenega rama za brezveze. :D Leto nazaj pa tudi izbrisal, ker samo zaseda prostor na disku. Tako da sedaj av-ja sploh nimam in ga tudi ne rabim. Sam opravljaš funkcijo av-ja, pa je. Če pametno razmišljaš ob delu, uporabljaš prave programe, se sploh nimaš za bat, da bi kaj fasal.

Poskusite živeti brez av-ja, na začetku je malo razburljivo, potem pa ugotoviš, da av-ja res ne rabiš. >:D

Pa ne pozabit na dober firewall! :)

casiouss ::

Avast, pa brez firewall-a, me vedno opozori na virus, pa še brezplačen je:)) .
Spybot-S&D, Ad-Aware SE Pro.

nalims ::

Jaz uporabljam NOD32, pa je čist kul!

Imam pa svoj požarni zid! Firewall PRO mahachi 2006 - 2007!

Ful je vredi kombinacija teh dveh programov! oni Firewall PRO mahachi 2006 - 2007 je ful težko dobit, pride pa okoli 85 tisoč nekdanjih tolarjev!

gandi ::

Router me obvaruje pred vdori, ja...
Imel sem dolgo f-secure antivirus pa je na žalost prepožrešen za mojo mašinco in sem ga odstranil in sedaj mi dela veliko hitreje.Ker ne klikam vsevprek in ne odpiram pošte od nepoznanih pošiljateljev, že s tem močno zmanjšam možnost za virus...
Drugače pa Ubuntu raztura :)))

primzx ::

..ksni skripterji se zih nebojo na vas spravl, pa tud ce se bodo ne bo hudga. Da shekas ruter ali HW FW, mores met najbrz znanje pa voljo. Poleg tega more pa met dobr razlog zakaj bi rad prsu v tvoj komp/omrezje. Podomac povedan, jebe se mi za varnost na osebnem, itak ni nc tacga gor.:D :D :D :D , razn če si ga tipo rad na roke meče...:D :D LOL

Icematxyz ::

razn če si ga tipo rad na roke meče...

Kot ti? :\

primzx ::

Icematxyz...nis dojev.>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621679 (20417) mat xxl
»

Kateri antivirusni program naj izberem

Oddelek: Programska oprema
499199 (8146) bluefish
»

Popolna zaščita.

Oddelek: Pomoč in nasveti
51069 (955) handsup3
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619382 (8178) fitipaldi
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711302 (8665) frikihamster

Več podobnih tem