» »

računalnik zamrzne, miška ne..

računalnik zamrzne, miška ne..

ajamni2 ::

Moj prenosnik se zadne čase čudno obnaša. Doskrat ko ga prižgem ali pa po nekaj cajta dela na njemu, mi zmrzne vse. Ne morm nobene ikonce kliknit, miška pa vedno dela. Ne morm pa nič klikniti. Včasih tudi tab deluje. Mam pa še tako težavo da mi včasih kr nek programček v ozadju začne delat, in mi cpu nabija. Takrat se mi pa tud za 20 stopinj poveča temperatura procesorja. Ponavad mi zažene kšn kalkulator v ozadju, al pa explorer, in ko ga zaprem v task managerju, se mi ponavadi takoj odpre spet isti programček, al pa kater drug, pa mi cpu žre na veliko.
Zdej me pa zanima, ka je to slučajno kakšen virus, ali je harwardska težava. Namreč prenosnik je nov, in to se mi je začelo dogajati po dveh tednih po nakupu.
Vnaprej se zahvaljujem za odgovore.
  • spremenil: ajamni2 ()

ajamni2 ::

Aja še to... na začetku sm mel norton anti virus, pa mi ni nič najdlo. Potem ko sem si dal nod32 gor, mi je takoj najdlo dva trojanca. Vendar računalnik čedalje bolj pogosto zamrzuje.

primzx ::

Zgleda da mas publiko.:\

baker ::

Ti je uspelo rešiti problem? Če je, kako?, ker imam isti problem

gavro ::

formateri prenosnik pa ce se tezava ne bo odstranla uveljavi garancijo!

ajamni2 ::

baker formateri, pol pa postopoma dajej programe gor. S tem mislm, na začetku si dej sm tiste osnovne programe ki jih rabiš, zatem pa vsak nasledn dan drug program k ga še rabiš. Men je računalnik en program uničil. Zaenkrat mi še zmeri dela računalnik. Res pa je da še nism vseh programov dal gor, ker trenutno še ne rabim nekaterih programov. Sumim pa da mi je zjebal računalnik visual studio.

sweeti007 ::

napis ker proces se ti noce zapret.Ke za vecino teh nadleznih procesov obstajajo resitve se jih znebit

baker ::

hmm.. če ni druge rešitve bom res mogu formatirat :( , ker tudi men vse pogosteje zamrzuje
no hvala, če ma kdo drug slučajn kšn predlog pa nej kr napiše

baker ::

Aja.. zadnič sem gledal film in je zamrznil računalnik, film pa se je predvajal naprej

amigo_no1 ::

Imaš kaj navito ?
Testiraj rame z memtest86.

baker ::

Nimam nič navito
zdejle sm se prjavil kot guest in dela normalno (ne zamrzne)

ShARk63 ::

adware+spyboot+nod+hijackthis should do the trick. omisli si kak firewall.

tsatthoggua ::

Heh kaj pa ce bi za zacetek "pogledal" kaj je narobe??

Pojdi v Control Panel -> Administrative Tools -> Computer Managment -> System Tools -> Event Viewer -> System in tam poglej kaksni errorji se ti pojavljajo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413131482 (20969) Qushaak
»

svchost.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
253524 (2548) Mr.B
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29340315 (15297) brainiac20
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711679 (9042) frikihamster
»

spy-/ad-ware

Oddelek: Omrežja in internet
342417 (1957) Sadida

Več podobnih tem