» »

"Current language not supported" napaka

"Current language not supported" napaka

simplem ::

Torej, imam sledeco tezavo...namescene imam Win XP Pro in slovenski MUI. Ko sem hotel namestiti gonilnik za procesor (AMD CPU driver) mi je pokazalo napako: "The current language is not supported by the Device Driver Installation Wizard. Contact the vendor that provided you this package.". Kot prvo sem poskusil spremeniti vse nastavitve pri podrocnih in jezikovnih moznostih na anglescino oziroma ZDA - ni delovalo. V drugo pa sem poskusil z odstranitvijo slovensekga MUI "paketa" - stvar je delovala... Zanima pa me ce obstaja mogoce kaksna bolj "elegantna" resitev za to tezavo, ker odstranjevanje in ponovna namestitev MUI "paketa" je malo zamudna in "tecna"?

nonenone ::

to se je tudi meni pojavilo ko sem hotel inštalirat amd cool and quiet, nisem še uspel to rešit, nisem ga inštaliral

branky ::

Odgovor z amd foruma:

"Open command prompt window, change to directory where your installation file resides using cd command, and type amdcpusetup /el. For a list of all commands type amdcpusetup /?."

preverjeno deluje

nonenone ::

res dela, hvala, inštalira se, sam ne vem točno kaj se je to inštaliralo, ni nič za odpret-mislim kakšen programček ali podobno, lp

simplem ::

Ja instaliral se je v bistvu "gonilnik" za procesor - omogoca kao bolj optimizirano in "pametno" delovanje procesorja - npr. ce delas kaj zahtevnega deluje procesor na polno, ce ne pa se frekvenca zniza in ne dela s polno mocjo - lahko pogledas pod nadzorna plosca/sistem - bos opazil da so pod procesorjem v razlicnih casih napisane razlicne frekvence...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264542 (64134) Seljak
»

HP laptop 6715b free dos: setup windows xp in driverjev

Oddelek: Operacijski sistemi
277567 (6298) Gwanaroth
»

zamenjava AMD Athlon 64 za x2, ali bo delalo

Oddelek: Kaj kupiti
151717 (1050) ender
»

Procesor

Oddelek: Strojna oprema
5956 (861) ricola78
»

Windows XP, preklop med jeziki v menijih in oknih?

Oddelek: Operacijski sistemi
273541 (3106) ChraseR

Več podobnih tem