» »

Microsoft Flight Simulator X

Microsoft Flight Simulator X

mumin ::

Ojla!!

Zanima me kakšne PC-je uporabljate za igranje Microsoft Flight Simulator X
(procesor, grafična, ram, operaciski sistem, ...."specifikacijo")?

Sprašujem pa zato, ker če nastavim skoraj vse detalje na max, mi kar neka časa traja da se mi zamenja pogled. Pri nalaganju novega leta se mi dogaja isto. In še bi se dalo naštevat.
Če bom menal PC da bom vedel kaj kupiti!

Sam uporabljam: - procesor Intel Pentium 4, 3.0GHz
- RAM 1GB,
- grafična kartica Radeon X600 256MB,
- OS XP PRO SP2

Hvala lepa za odgovor!!

kixs ::

Za FS X je znano, da je strojno zelo pozresen. Na moji mashini (v podpisu), ko sem imel se 7900GT ni teklo tako kot bi hotel.

LP

SpEkTr ::

A dual-core bi tukaj kaj pomagal?
lp Dejan

bluefish ::

Ja.

destiny ::

...pa boljša grafična, pa še ena palčka rama :)

destroyer2k ::

SpEkTr

V tej igri še 8 jedrnik pomaga (okoli 85% so bili zasedeni vsa jedra ko so testirali).

profii ::

pa je igra pisana za več jeder glede na to da je že kar starejšega datuma?

destroyer2k ::

profii

Ja saj sem napisal da izkorišča tudi 8 jedernika. Ta igra je po mojem mnenju najbolše napisana glede multithreading od vseh iger in tudi dosti programov.

_LoW_ ::

jast mam dual core intel 8400 pa 4gb rama pa 8800 gt grafo pa mam use na max pa mi use lepo dela...

Tijan ::

Pozdravljeni,

mene pa zanimata dve stvari.

1. Kako letala zavijajo na taxiwayih, verjetno ne z zakrilci ampak morajo obrniti kolo in me zanima kako se to naredi. Ko gledam na youtubu vidim da volana ne obračajo.

2. Tukaj pa me zanima kako vem kateri GATE je pravi, ko mi kontrola ATC pove, da moram na ta ali ta GATE. Ali kje pišejo številke GATEov , da si sprintam ali kje na FSX da si samo ogledam?

Že v naprej se vam zahvaljujem za oba odgovora.

Lp
Tijan Derganc

ziga1990 ::

1. pedala ki so za smerno krmilo tudi skrbijo za zavijanje na tleh
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Tijan ::

Hvala. Če bi kdo vedel še odgovor na drugo vprašanje se mu kar v naprej zahvaljujem ali pa , da pove kako to on naredi.

Lp
Tijan

Tijan ::

Pozdravljeni imam pa še eno vprašanje na katerega čimprej potrebujem odgovor. Kako se nastavijo rumene puščice na tleh, ki te vodijo do GATE-a. Ali kdo ve kako se to nastavi?

Lp
Tijan

555112445 ::

Pozdravljeni,

imam eno vprašanje. Ali kdo morda ve ime za kakšno spletno stran, kjer bi si lahko malo preučil kaj pomenijo vse te stvari, ki jih moram pri FSX poznati (PILOT HEAT, FUEL CONTROL SWITCHES...)?

Če bi mu bom resnično hvaležen. Ali morda piše o tem kaj na english wikipedii?

Hvala vnaprej in Lp

555112445 ::

Ali vsaj morda kdo ve kaj pomeni PILOT HEAT kaj to omogoča?
Lp

pegasus ::

Oglasi se malo na http://www.kvls.si forumu in/ali na http://www.ivao.si ter se spoznaj malo z letalskim svetom. Verjetno misliš pitot heat? Gretje pitot cevi, ki je predvsem tvoj brzinomer.

555112445 ::

Pozdravljeni,

1. pred kratkim sen naložil Lufthansino floto iz te strani: http://secure.simmarket.com/afs-design-...

Zdaj me zanima, če kdo slučajno ve repainte, da bi A319 in A320 prebarval v barvo Adrie.

2. Morda kdo slučajno ve kje bi lahko naložil CRJ200 in CRJ900 od Adrie z virtual cockpitom?

Za vse odgovore se močno zahvaljujem!
Tijan Derganc

555112445 ::

Pozdravljeni znova!

Imam težavo: pred kratkim sem naložil Aerosoft Airbus x exetendet, in še od prejšnih letal sem imel Direct X10 izklopljen.
Začelo se mi je dogajati, da je FSX začel med letom zmrzovati. Zanima me ali ima to kakšne veze z Direct X10, bi se morda napaka nehala pojavljati, če bi ga vklopil?

Neskončno se zahvaljujem za odgovor oz. vaše mnenje!
Lp, Tijan

555112445 ::

Pozdravljeni,

sem velik ljubitelj virtualnega letenja in letim z Aerosoftovomi Airbus X Extended, trenutno na računalniku HP z i5 - 2400 CPU z 3.10 GHz, 6GB RAM, Windows 7 64bit in grafično kartico AMD Readon 7770 HD.
Airbusi mi pri tem računalniku kar počasi delujejo zato razmišljam o nakupu novega računalnika. Na mimovrste sem našel računalnik z Intel Core i7 4770 z 3,4 GHz, z grafično kartico GeForce GTX 760 2 GB MSI TF Gaming OC.
Računalnik sam po sebi je vredu, le da me sedaj zanima ali je 3.4 GHz dovolj za moje potrebe na Flight Simulatorju z Airbusi X? Na zdajšnjem računalniku mi zadeva deluje predvsem počasi, ko letim v realnem slabem vremenu, torej veliko oblakov, turbolenc, dežja itd. Je torej 3.4 GHz dovolj za za, da bodo Airbusi leteli vredu tudi v najslabšem vremenu in z in z veliko dodatki?

Zelo bi bil vesel vašega mnenja, kakšne računalnike imate z FSX ali morda, če ima kdo Airbus X Extended. Vesel bi bil, če bi mi svetovali tudi glede operacijskega sistema: bolj priporočate Windows 7 ali 8?

Hvala za vse vaše odgovore in mnenja!

Lep pozdrav,
Tijan Derganc

Luka55 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo pilotira potniška letala? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24762780 (56052) Invictus
»

Flight Simulator X, texture za Slovenijo

Oddelek: Igre
94320 (2221) pegasus
»

Nadgradnja strojne opreme na ASUS P5B

Oddelek: Kaj kupiti
131760 (1488) 69charger
»

Fligh simulator & potrebna konfiguracija za le-to

Oddelek: Kaj kupiti
71307 (1177) schnobel
»

Predstavljeno letalo Airbus A380 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11218157 (15801) cryptozaver

Več podobnih tem