» »

Flight Simulator X, texture za Slovenijo

Flight Simulator X, texture za Slovenijo

Rokomah ::

Ravnokar sem si prvič naložil FSX+SP1+SP2.
Sprašujem vse, kje bi lahko dobil fotorealistične teksture za Slovenijo in bližne kraje, boljše texture za Pučnika in druga slo letališča?

Hvala

jckob123 ::

Rokomah

zate imam odgovor. En del Slovenskega scenerya(fotorealistične texture) so že zujnaj ter so že na voljo.Ne vem kje točno se jih dobi ampak če bom kaj zvedel vam bom sporočil. Sicver pa v tem prvem delu scenery vsebuje : Ptuj, okolica Ptuja (vsa bližnja letališča). Drugi del pa pride januarja 2010.


LP jakob

jckob123 ::

Drugi del pa vsebuje : Letališče Jožeta Pučnika Ljubljana, cela gorenjska, primorska ter dolenjska

slo4fsx ::

Kaj točno je v scenariju, ki ga omenja jckob, si lahko ogledaš na strani http://www.slo4fsx.si

EntuzioLab ::

Izgled scenarija si lahko ogledate na : http://picasaweb.google.si/entuzio/SLO4...

Tomozuki ::

Imam zadevo, vendar za prejšnjo verzijo FS-a. Sicer blazne razlike v detajlih terena nisem zaznal, so pa bila letališča precej verodostojno digitalizirana.

EntuzioLab ::

Hm, Tomozuki, ne vem kdaj si nazadnje s FS9 letel. Sicer je Slovenija 2004 zelo dober izdelek, pa še update je pred kratkim izšel. Letališča so pa, v njem, odlično zmodelirana in načrtovana. Ampak razlika v reliefu je pa, kot dan pa noč. V SLo4FSX je detajlno postavljeno vse na svojem mestu, od potokov do ribnikov, jezera in rek. 500 novih objektov je dodanih, predvsem za VFR, ki pride zelo prav tistim, ki se učimo osnov letenja. Na scenariju imaš vsa mesta, vasi, zaselke in naselja tako, kot v resnici, ravnotako travnate površine in njive z sezonam vred. summa summarum 10.000 kv.km je pokritih s čim se lahko pohvali zelo malo dodatkov za FSX. Zavedati se je treba, da simulacija ni 3D ala Call of Duty, ampak drugačen, svojevrsten 3D pogon z drugačnimi zakonitostmi. Obstajajo tudi scenariji z HQ teksturam, samo tam manjkajo sezone in so tudi bolj plastičnega videza, sicer stvar okusa. Kontrola letenja je 'posneto' slovenska, AI-letala so pa posnetki resničnih registriranih letal, s pravimi Repaint-i.

Lp EL

Tomozuki ::

Imel sem FS2004 verzijo in sem letel pomoje pred kakimi 4-imi leti. Večinoma sem treniral nad Mariborom, ki bi z lahkoto bil tudi kakšno drugo mesto. Skratka, nič prepoznavnega, na vsakih 200m eno drevo, čudni bloki iz Stalingrada in Drava je izgledala kot potok. Hočko Pohorje je po eni strani bilo celo golo. Sem pa kupil dodatek od enih Slovencev. Je izšla že kakšna novejša verzija tega dodatka?

555112445 ::

Pozdravljeni,

1. pred kratkim sen naložil Lufthansino floto iz te strani: http://secure.simmarket.com/afs-design-...

Zdaj me zanima, če kdo slučajno ve repainte, da bi A319 in A320 prebarval v barvo Adrie.

2. Morda kdo slučajno ve kje bi lahko naložil CRJ200 in CRJ900 od Adrie z virtual cockpitom?

Za vse odgovore se močno zahvaljujem!
Tijan Derganc

pegasus ::

Sprehodi se po forum.kvls.si.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ryanair (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7031755 (3441) nodrim
»

Letalski joystick+pedali in to

Oddelek: Kaj kupiti
222810 (2229) JeBelaCesta
»

Navijanje - nestabilen PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
553646 (2951) aerox45
»

Microsoft Flight Simulator X

Oddelek: Igre
192444 (950) Luka55
»

PC okoli 500€

Oddelek: Kaj kupiti
332352 (1199) Lonsarg

Več podobnih tem