» »

divx/xvid predvajalnik za PC, ki ne rabi instalacije

divx/xvid predvajalnik za PC, ki ne rabi instalacije

laguna ::

Zanima me, če obstaja predvajalnik za računalnik, katerega ni potrebno instalirat, torej program, kot je recimo za dvd mplayer, in predvaja divx/xvid datoteke. Torej rabil bi program, ki se ne istalira in ki ima v samem programu že vgrajene tudi svoje kodeke, torej neodvisno od nameščenih kodekov na računalniku.

Za informacijo in morebitne linke se naprej zahvaljujem. LP
lagunaaaa

podtalje ::

VLC ustreza tvojemu opisu.

laguna ::

Poskusil sem ta VLC, vendar se vseeno odpre instalacija, tako da je potrebno instalirat ta program. Mogoče kdo ve za kak drug predvajalnik, ki ne rabi instalacije?

LP
lagunaaaa

Modri dirkač ::

mediaplayer classic
Everybody lies!

laguna ::

Sem poskusil media player clasic, vendar mi divx/xvid datotek ne predvaja, saj mi javi napako, da nimam nameščenih kodekov in mi ponuja instalacijo le teh. Vendar pa na svoj računalnik tudi ne morem namestiti kodekov, saj mi instalacija ni dopustna. Mogoče še kakšen predlog za program, ki ne rabi instalacije in zna predvajat tudi divx/xvid datoteke?

Lep pozdrav.
lagunaaaa

Moj Slavnik ::

VLC instaliran na USB ključ bi moral predvajati DIVX/XVID filme brez problema. Tako, da na drugem računalniku se ne vidi (razen zadnji odprti dokument), da si predvajal filme na tem računalniku. Poizkusi, dela zagotovo.

LP
mojslavnik
Avstralopitek

podtalje ::

Kot si že ugotovil, media player classic ne vsebuje kodekov.
VLC ima sicer res zraven instalacijo, vendar je to samo zaradi lažje instalacije,
delovati pa bi moral tudi, če samo skopiraš vse datoteke v en direktorij in tam zaženeš.

perci ::

obstaja tudi portable vlc, ki je brez instalacije

google it

baron21 ::

Živijo!
Jaz sem VLC instaliral na usb ključ na drugem računalniku, nato pa kopiral v tega, ki mi ne omogoča instalacije. (službeni-admin). Deluje 100%, imam to že več kot pol leta.
baron21

laguna ::

Sem instaliral na drugem računalniku, prenesel cel direktorij vlc, skopiral na računalnik in zadeva dela.

Hvala za nasvete.
lagunaaaa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158500 (13648) BaRtMaN
»

Kaj je kodek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12412171 (10026) Jst
»

problem s predvajanjem ... ali so kaki kodeki krivi al nevem .... mah ... help pls

Oddelek: Zvok in slika
51098 (1021) jan01
»

Črnobel windows media player 10

Oddelek: Pomoč in nasveti
91818 (1728) Pinzl
»

Težave z divx filmi

Oddelek: Programska oprema
71265 (1184) podtalje

Več podobnih tem