» »

s/pdif..

s/pdif..

shaby ::

Zanima me če ve kdo kaj točno je "S/PDIF Out Jack"...in za kaj je to?
LP

shaby ::

Nekaj sem našel, sam pametnejši nisem glih.
S/PDIF Out Jack: This S/PDIF Out port allows you to connect your DVD-capable PC to a Dolby AC-3 compatible reciever for "5.1" or "dts" sorround sound.
Še eno pitanje...če kupim 5.1 zvočnike (Genius SW-HF5.1 5000) mi bo delovalo prek tega?

branky ::

s/pdif=digitalni avdio izhod

ti bo delovalo....če imajo digitalni vhod...:)

TechBeats ::

S/PDIF: Sony Phillips digital interface, k nej bi sam s temi zvočniki delal...

korelem ::

Da ne odpiram nove teme...
Pravkar sem nabavil zvočno kartico Club 3d Theatron Agrippa DTS 7.1, jo zadegal v računalnik in namestil vse potrebno. Zadeva preko jackov deluje BP na računalniških zvočnikih. Sedaj pa bi jo rad povezal, preko optičnega kabla, na domači kino (LG HT-552TH). V glavnem, zadevo povežem (optični kabel je bil z zvočno), optical/out iz zvočne v optical/in na dvd predvajalniku ter nastavim v nastavitvah na 5.1 zvok preko S/PDIF-a, pa ne dobim ničesar, preko nobene nastavitve...
Če ima kdo kake nasvete ali ideje bi bil zelo hvaležen...:D

[SkA] ::

Če si poprej uporabljal AC3Filter, ne pozabi tam nastaviti na S/PDIF pass trough, zelo verjetno pa je, da moraš slednje storiti še v samih nastavitvah zvočne kartice (glede na to da ima integriran dekoder).

korelem ::

Hehehe, našel v čem je bil problem, na dvd predvajalniku sem trebal stisnit AUX tipko parkrat, da je prišel na aux optical...:\
Nič grem dalje uživat v HD filmih preko projektorja, sedaj tudi z 5.1 zvokom preko Hi-Fija...:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako priključiti računalnik na hišni kino

Oddelek: Zvok in slika
173803 (1155) francimedo
»

receiver - pc

Oddelek: Zvok in slika
161289 (1049) stage 6
»

SPDIF

Oddelek: Zvok in slika
152683 (1844) CaqKa
»

Optični kabel problem

Oddelek: Zvok in slika
61041 (819) RazzorX
»

[Hi-Fi] - DTS, Dolby Digital, Dolby Pro Logic II,... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
537589 (6344) gumby

Več podobnih tem