» »

DVD ripi

DVD ripi

webcreator ::

Zanima me katero programsko opremo bi rabu, če bi hotu skrčit DVD film (recimo v .avi - divX) in pa ali bi bil celeron 266 (popravlen na 412) z 64 rama dost močn. Če mi lahk ker pomaga bi prou ....

P.S.:
JeDo: Te še zanima nakup tega procesorja?? (v moji prejšnji rubriki si reku de bi te zanimal ...).
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

matevzm ::

Poglej http://go.to/doom9 kjer so vsi ti programi. Da se, a ne predstavljam si, koliko casa bos rabil. Meni na 900 dela ene 10ur ali kaj takega, odvisno od filma. Pa na predvajanje lahko pozabis.

Tzar ::

Matevzm --> mal dol traja.Jest sem en cel DivX naredu v ene 4-ih urah (C850,256Mb)
:|
Web... - Pomaga ti pa lahko vsako podjetje ki prodaja rkomponente, s kaksnim novim procesorjem in platko, aps es kaksnim ramckom :D
Življenje je lepo!

matevzm ::

Ne vem, pri meni traja priblizno tako dolgo. C900, 256MB, Flask ima ovisno od velikosti slike okrog 6-9 fps. Ostali programi tega ne pisejo, tako da ne vem. A priblizno iz glave bi rekel, da okrog 10 ur + nekaj za zvok (20 minut za mp3) + okrog 15 minut za mux. To je brez normalizacije zvoka, ta bi pobrala se svojih 20 minut.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639081 (11130) JanezC
»

Zahteve za gledanje divx filmov

Oddelek: Strojna oprema
493037 (1797) Azrael
»

divx in sinhronizacija zvoka

Oddelek: Zvok in slika
271429 (1116) gumby
»

S cim encodirate Divxe?

Oddelek: Zvok in slika
261465 (997) zile
»

Kakšen PC za DivX

Oddelek: Pomoč in nasveti
181271 (1018) zile

Več podobnih tem