» »

MSI K7T Pro2 in novi BIOS

MSI K7T Pro2 in novi BIOS

msmiha ::

Zanima me če ma kdo tanovi BIOS (saj veste ko je bil enkrat lik gori). Pa takega ko bi mel možnos voltažo dat na 1.85V
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Sharac ::

Ja imam un beta bios, ki naj bi vklopil 4 way memory interleaving in pa vec vcore izbora.

1. Dela povsem stabilno
2. Memory interleaving je vkljopljen samo ce das memory controlled by SPD (nikjer se ne vidi tudi v dmi info ne ) in opazi se le po benchih (cas2 133mhz je pocasneje kot controlled by spd)
3. trenutno imam duron 800@950 pri 1.75V in 40°c normalnega dela in 42°c vecje obremenitve s chrom orbom

msmiha ::

Če maš res ta predelan BIOS ki vklopi 4 way memory interleaving in pa gre na njem voltaža na 1.85v za procesor. Pol mi ga prosim pošlji na miha.strasek@siol.net Ampak le če gre voltaža na 1.85v Ker takega ko gre voltaža na 1.80v že mam
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Nightmage ::

Sej majo na www.msi.com.tw download sekcijo, pa si od tam potegni ej fantic. :DSamo pazi da bos downloadal "Special Overclocker Bios" ki ima vse tisto kar rabis za uspesno overclockanje.Veliko uspeha!8-)
-------Eppur si muove!-------

msmiha ::

Tu pri tem BIOSu je sam en problem, da se ga ne da flasat. Ko mi napiše "Are you ready to prgram y/n" stisnem y in pokaže tis spodi. Pol pa neha z diskete brat, in morem reštartat comp. Ma kdo kakšen predlog kaj bi to lahko blo. Sem pa 100% da ni disketa hin ker sem že s 5 probal od tega sta ble 2 novi;((
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Medved ::

ej dečko pazi kaj stisneš, tipkovnica je obrnjena, Y=Z in Z=Y, ko flešaš bios nimaš naše tipkovnice, hehehe:))

msmiha ::

Ja TomCat to vem samo če ti stisneš napačno tipko te vrže ven na okazno vrstico!
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Makaron_hater ::

če hočeš ti jest pošlem en flaš.
:\

msmiha ::

Ni poterbno fora je v tem, da moraš odklukat read only
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus A7N8X ne gre čez 200 FSB ?

Oddelek: Navijanje
26970 (730) Sydk
»

Voltaža na MSI K7t Turbo

Oddelek: Navijanje
5760 (703) |Luka|
»

Micron RAM cas2?!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
644469 (3843) XtX
»

kako navit DURON@MSI PRO2

Oddelek: Navijanje
121049 (881) BlackHole
»

Novi primerjalni test

Oddelek: Novice / Nova vsebina
91961 (1961) McHregec

Več podobnih tem