» »

Kaj naj naredim?

Kaj naj naredim?

«
1
2

RdečaPesa ::

Punca me je glih pred kratkim poklicala in mi je povedala da je noseča!!!!
;(
Jo kak naj bom zdaj pri 17 že foter al kaj?
Daj povejte kak jo naj prepričam da naredi splav!!!!

luli ::

Trezna glava bo najbolj pomagala!
Predvsem ti priporočam, da ji ne vsiljuješ tvojega videnja. Če se bosta skregala bo reševanje težav dosti težje.

koyotee ::

Mas 48 al 72ur da gre do ginekologa, ker ji loh dajo se tablete za splav, ki jih mora v tem roku tut pojest.
Cestitam :P
lp
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

RdečaPesa ::

Kake tablete o čem ti to?

Good Guy ::

al se zajebavaš al si pa tok zabit ko noč...

PS:sorry kar je res je res
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

koyotee ::

Ma to se prow spomnem, k smo mel u srednji soli ksne obvezne izbirne, pa tut o tem so nam predaval. Pravm ti, jutr takoj zjutr nej gre do ginekologa, pa bojo zrihtal.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Dr_M ::

sej vem, da bom zelo zloben izpadu, ampak....ahahahahaha >:D >:D :D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

nastyboy ::

To glede tabletke se mi zdi da velja sam par dni .. ne vemo pa kdaj je zanosila, pa kolk je sploh stara. Sicer pa se mi zdi da ona v večjih težavah, kot pa ti. Kakorkoli se bo ( se bosta ) odločila .. ji bodi ti predvsem v oporo. Če pa ga bosta obdržala.... ne bo nič narobe. Boš vsaj mlad očka. Če ga bosta obdržala bosta čez kakšnih 10 let videla, da tudi ni slabo, če maš napol odrasle otroke, medtem ko bosta vidva takrat še dosti mlada... okol 27 (takrat ko se v današnjem času šele drugi začenjajo delati družino) Pa vedu tudi to, da splav tudi pusti posledice na psihi, lahko da vidva čez par let ne bosta več skupaj, njej bo pa to pustilo posledica.... Kakorkoli že, mogoče je pa to tvoja prva lekcija odgovornosti ...

Upam da se bosta odločla prav.. pa naj si bo že to karkoli

edit: Pa dobro bi bilo se da bi se obrnila še na kakšno pomoč za mladostnike.. po mojem imajo več izkušenj glede teh stvari kot pa slotech uporabniki. Poleg tega da se bo marsikdo delal norca, ti jih večina ne bo znala pomagati. Pomisli pa da je na svetu dosti parov, ki so se odločili otroka obdržati, in zdej ko so to že odralse osebe jim prav nič ni žal, da so se starši tako odločili. Čez nekaj let pol človek drugače gleda.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nastyboy ()

KandazaR ::

Če je že noseča ni minilo sam 72ur. Ostaneta dve možnosti:

1. jo prepričaš v splav
2. postal boš oče

Druge ni.

RdečaPesa ::

Nevem če bi te tablete kaj pomagale. KOlko vem je to uporabno takoj po fuku ne? Punca pa pravi da sumi da je noseča že kaki mesec. Vsekakor je res da že 1 teden se nisma dol dala.
JOJ jaz sem čist živčn. Če nebo ta fukjena baba naredla splava jo bom zaštihal.

Dr_M ::

ja, po 72 urah ze brca, tko da ze 100% ve da je noseca...

torej, po 72 urah bi lahko edina ginekolog/inja lahko posumil/a na nosecnosti, razni testerji pa zacnejo kazat (pa se to zelo netocno) po priblizno enem tednu.
da je punca po 72 urah ugotovila, da je noseca, malo morgen.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DominusSLO ::

JOJ jaz sem čist živčn. Če nebo ta fukjena baba naredla splava jo bom zaštihal.


Zapor ti bolj zjebe lajf, kot dvojčka >:D
Drugič malo pazi, ko ga boš namakal ;)
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

AndrejS ::

Morda pa ti nisi oče >:D

KandazaR ::

Pomir se! Ne bi rad videl spet zdensko vas. Pa je šla ona k ginekologu oz. kako ve da je noseča? Hitri testi znajo tudi zatajiti.

koyotee ::

Clovk pomir se, a zdej je ona kriva. prej bi mislu! Ma 10tednov, da naredi splav.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

RdečaPesa ::

Drugač ona je stara 15. In zdaj ko sem tak malo razmišljal si sploh ne znam predstaljat kaj druga kot splav. Drugo e pride poštev. Nikakor. Poleg tega tuti ne mislim z toto pičko ostat skup.

Dr_M ::

ti pa men nekak ne delujes, kot dovolj zrel za sex. pocaki se ene 5 let, mogoce bo kej boljs :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mtosev ::

Ona je staraa 15let? Kaj si ti normalen al kaj? 8-O 8-O 8-O 8-O
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

KandazaR ::

Se strinjam z dr_M. Pa pojdi v kak ZD da ti razložijo kako se uporablja zaščita.

nastyboy ::

s takimi izjavami pa rajš kar nehaj da boš koga zaštihal.. govoriš o svoji punci... pa še noseča je (če je ). Pa men se zdi tudi da stran slo tech prepoveduje spodbujanje nasilnih dejanj in ostalih podobnih nestrpnosti.

LP

nicksonn ::

Šit ej!
Ma dej se pomir človk. Ja bo pa naredila splav. (sej ne bo taprva 15 letnica)


P.s. sory, vem da je hudobno, ampak teli temi sem se zdajle prav nasmejal.
x n!

iNooby ::

Kaj sta mela sploh kako zaščito al nič?Drugače pa se mi ona bolj smili ko pa ti...
Morš še malo z zgornjo glavo mislit :P
Haters gonna hate...

d0rK ::

Si uporablu kondom al je ona na tabletkah?

Daedalus ::

Spakira se naj do ginekologa. Razni "šnelkurs" testerji niso vedno zanesljivi, menstruacija pa zna bit sploh v najstniških letih malo na trenutke tud precej on/off, kar pa še ne pomeni nujno nosečnosti. V glavnem - prepričati se, da kaj je res, pol pa reševat naprej.

Pa obnašaj se vsaj zdaj malo odgovorno, če že prej očitno nisi zmogel za par kondomov odgovornosti:\ Ne pa da tule peniš nekaj...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

RdečaPesa ::

Kondomov nisma uporabljala če PM tak dragi! Ki se te to naj srednješolec privošči??!!
Mislil sem da sem ga vedno pravočasno ven vzel.
Pizdo mater ej...
Zdaj se drugač malo menima po messengerju in prai da ji je ta test pokazal pozitivno. Bo pa šla ja k ginekologu.


CJO kaj bi zdaj dal da se je test zmoto!!!

d0rK ::

Pol sebe zastihi proklet debil.




Matr je en folk glup.

Daedalus ::

Kondomov nisma uporabljala če PM tak dragi! Ki se te to naj srednješolec privošči??!!

A otroka si pa lahko?

:\


Aja, pa če ti ni še kdo do zdaj povedal - "jemanje tiča vun" (prekinitev spolnega odnosa) ni niti od daleč zanesljiva oblika kontracepcije. Se že pred raznimi "prihajanji" izloča semenska tekočina, ki zna poskrbeti za presenečenja pri slabo informiranih.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Tero ::

Žalostno da taki ljudje obstajajo...:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

iNooby ::

Ja so pa res dragi ja nimaš kaj...
Brez komentarja
Haters gonna hate...

chucki ::

JOJ jaz sem čist živčn. Če nebo ta fukjena baba naredla splava jo bom zaštihal.

S takim izjavim kot jih ti dajes,bi te pretepu do nezavesti.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

amaze646 ::

Kazes se ko totaln primitivc brez mozganov. Tak ko je chucki napisu, sam batin konkretnih si zasluzis. Pises take izjave cez zensko ko je bla dobra da si jo brezglavo nategnil, se zadovolil, po pomoti pa froca naredu. Zdej ko si pa zvedu bi jo pa zaklal. Sam najvecji cepec lahka tak govori ko ti. Prav ti je, ampak v dobro otroka upam, da naredi splav da frocu ne bo treba gledat takiga debilneg oceta, ko bi bil ti.

pirat ::

@ idiot od Rdeče pese:

s svojimi izjavami poveš največ sam o sebi. Si neodgovoren in razvajen mamin sinko, ki za nobeno stvar nima jajc da bi prevzel odgovornost.... pol je pa punca 'fuknjena' al kaj?!? Ko si jo pa prosil in moledoval, naj ti da, si bil pa glavni jack, ha....
Foter bi te mogel dvakrat fajn okrog kepe, pa bi bilo.
Za punco bo pa tud verjetn boljše, če bo v življenju brez tebe.... z otrokom ali brez, še tepca tvojega kova ne rabi zraven sebe.

V-i-p ::

No, no, pesa, umiri se malo pa ohladi glavo. Ne moreš o svoji punci tako govorit, bemtiš no. Lej, odločitev je itak vajina, ampak v taki situaciji ni druge. Splav. Niti ne vesta v teh letih če bosta ostala skupaj, premlada sta še za otroka, niti ne bi znala in mogla zanj skrbeti. Brez obotavljanja naj gre punca k svojemu ginekologu, pa bo zadeve uredil naprej. Spremljaj jo in jo po potrebi tudi tolaži. V jebeni situaciji sta oba, ne samo ona, razumeš? Imata še čas, lepo se pogovorita, pa osebno, ne prek kakih jebenih MSNjev. Za drugič pa pamet v roke in kondom na tiča!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Doman ::

Meni se zdi da nas vleče za nos, saj si ne morem predstavljati, da lahko obstajajo ljudje z takim razmišljanjem kot ga ima "RdečaPesa".

alum ::

Se strinjam. Človek ne more bit tak retard.

#000000 ::

Dobr da so Drobniča u rit sunli :D :D :D

Al bi zdele trda predla >:D

epona ::

wakum veš žal tud taki retardi na tem svetu obstajajo.

Hvala bogu če se zajebava. Če je pa res, pa da tip tako gnilo razmišlja bo pa boljš, če nikdar v življenju nima več nobene ženske.
Men se tud tole dekle smil, če je vse kar je napisal res.
Thomas - ovca transhumanizma.

alum ::

Kondomov nisma uporabljala če PM tak dragi! Ki se te to naj srednješolec privošči??!!


Tudi taki?

_marko ::

wakum:

Taki obstajajo. Spomni se na najinega sošolca, ki je na maturantskem debeli angležinji morda froca nardil! >:D
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

TeraSonic++ ::

Tip se je prijavu na slo-tech in isti dan že piše kako je eni froca naredu ... ne me smejat

Tale loža postaja slabše kot Oprah Show
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"

gzibret ::

> Meni se zdi da nas vleče za nos, saj si ne morem predstavljati, da lahko obstajajo ljudje z takim razmišljanjem kot ga ima "RdečaPesa".

A je tvoj prejšnji nick bil Revček.....?
Vse je za neki dobr!

opeter ::

Kondomov nisma uporabljala če PM tak dragi! Ki se te to naj srednješolec privošči??!!

Kar je Daedalus napisal, se s tem popolnoma strinjam. A nimate v šoli kako uro splone vzgoje? Mislim halo!
Ali pa bi razmišljal še pravočasno in svojega tiča potegnil iz nje, tik preden si čutil, da ti prihaja. Še vedno je lažje odstraniti semenski izliv s trebuha ali pa kože, kot pa iz maternice...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

alum ::

_marko, ko si omenil njega, sem pogledal na vse s čisto druge perspektive. >:D

Pimoz ::

oprah!, oprah!, oprah!
Steevie!, Steevie!, Steevie!

LOL :D :D >:D

DimmniBurek ::

Zakaj se mi zdi da se ta model samo zajebava?
Sicr pa sta sama dokaj butasta, da se gresta tako, pa pr 15letih? Sam sem imel punco v 1.letniku, pa sva zmer s kondomom... Kupi jih 100 v paketu, daš 5k in jih maš za lep čas... Ne bit kreten pa kupovat po 3 v škatoli, ker se ne splača. Kupil sem s kolegom:D v BTC Beate Uhse al kaj je uno, vsak pol :D
Ja mava oba resni punci:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

SkIDiver ::

opeter očitnu bi si moral tudi ti prebrat kakšno knjigo o spolni vzgoji;) Spermiji so tudi v tekočini, ki se izloča pred izlivom;)

NiMH ::

no kot je zgoraj navedel (nevem kdo, mislim da dimmniburek) ti je težko dat 5000 bivših SIT??? OMG če ti je to predrago pol pa raje ne počni tega...Pa prvo vzami sebe v roke, saj je tvoje blebetanje kako jo boš zaklal itd. (pardon na izrazih) res retardirano...Tvoja punca ni nič kriva, saj ona ne proizvaja sperme :) tako da si TI v tem primeru kriv večina, saj nisi imel ustrezne zaščite...Tako da o tem ''klanju'' itd. malo premisli preden boš kaj naredil...Pa raje kot da tukaj stokaš vzami kakšno knjigo v roke (o spolni vzgoji) in potem se lahko dalje menimo...Jasno??
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Gr0unD Zer0 ::

jao prej ko zaštihaš punco, raje naredi samomor. če pa ne, pa priporočam amputacijo spolnega organa, ker si dobesedno preveč zabit za sex...

pa kaj si ja nor... si ziher da nisi 7 let star namesto 17?

frocu pa niti ne privoščim takega fotra.
še najboljše je, da punca res naredi splav, ker bogsigavedi kaj bo nastalo iz tvojih genov

punco zaštihat zaradi svoje debilnosti...

Zgodovina sprememb…

iNooby ::

Pa če se norca dela z nas, če človek ne ve kake tablete obstajajo proti zanositvi, težko verjamem da je kaj res:\
Haters gonna hate...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Splav bo plačljiv (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21616097 (12072) Mercier
»

Splav (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26421255 (17139) jype

Več podobnih tem