» »

Cod 2 problem

Cod 2 problem

Vanc ::

Lep pozdrav
No imam naslednji problem z call of duty 2 in sicer igra mi nekaj časa dela normalno podločenih dnevih mi igra frizne že v meniju moram računalnik resetirat in potem ko zaženem igro imam 20 fps nekaj časa je pomagalo da sem config zbriso da se je default naredo in potem je spet nekaj časa dellalo sedaj niti to več ne pomaga igro sem na novo instaliro formatiral sem in še vedno ne pomaga

Konfiguracija

m2ne
2x 512 Mb geil
Amd Athlon 3500+
6600 Gt

thedaydriver ::

imam enako matično, in imel sem enake težave v igri samo 20fps wtf|O
in pri tej matični je problem v zvočni kartici. izbriši gonilnike za zvočno tako da ne boš imel zvoka in poglej. pri meni je blio potem normalno v povprečju 200fps. zvočno pa greš kupit za 2000sit v računalniško trgovino.
vsekakor je to moje mnenje

Evil mind ::

A imaš u nastavitvah directx 9 al 7? Če maš 9 dej na 7.

Vanc ::

thedaydriver tnx sem mislo da je v tem problem mislim da bom mogel it po zvočno ok hvala za pomoč by by

Dejancek ::

Da ne bom odpiral nove teme, bom kar v tej vprašal.

Imam:

Visto Ultimate 64bit in Call of Duty 2

Problem je sledeč ko pridem v igro sem 5 sekund notri potem mi pa napiše:

XXX kicked via PunkBuster
RESTRICTION : Inadequate O/S Privileges

Kdo ve rešitev za ta problem ?

Mavrik ::

Poženi zadevo kot Administrator.
The truth is rarely pure and never simple.

Tilen ::

Ali pa tole:


Use this solution to make either an Administrator Account or a Limited Account have the correct rights to run correctly:

1) Logon as the Administrator

2) Download PsBNTRights.exe self extracting archive that contains the NTRights.exe and the following batch file:

CODE

c:\ntrights.exe -u Tester +r SeDebugPrivilege
c:\ntrights.exe -u Tester +r SeLoadDriverPrivilege
c:\ntrights.exe -u Tester +r SeSecurityPrivilege
c:\ntrights.exe -u Tester +r SeSystemEnvironmentPrivilege
c:\ntrights.exe -u Tester +r SeProfileSingleProcessPrivilege
pause

3. When you run the exe it will prompt you for the path to extract (default = c:\NTRights\

4. Right click the NTRights.cmd and select Edit, replace "Tester" with the name of your user account name that has the problem.

5. Save and run the NTRights.cmd by double clicking on it

6. Click on the game EXE, and choose "Run as...", enter your limited user and the password and check if you can play that now.

Do NOT log off in this process or log in again with that user! Just do all of the above steps in one go.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

NiMH ::

Za te inad... O/S privilages mores samo imeti administratorjeve pravice...ni druge :) Oz moreš bit skrbnik compa :)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Dejancek ::

Ja to pomaga da daš RUN AS, hvala ti res...

Ampak, če zaćenem igrco v ASE (All Seeing eye), pa mi ne gre skozi, ker spet se ne zažene kot administrator.

Sedaj ko sem dal winse na novo gor bi mogel bit AVTOmatsko admin, al se moti, vsaj tako je bilo v XPjih...

tOxic2k ::

da ne odpiram nove teme. mam problem. imam visto 64bitno z sp1. ko sem imel 32 bitno brez sp1 mi je igrca delala lepo. okol 200fps. sedaj pa imam na istem cfgju samo 60fps. a mi lahko kdo pomaga prosm?

11TILEN11 ::

Js mam tut eno tezavo. Prej ko sem mel xp je blo pr mp use uredu, zej ko mam pa visto 32bitno pa ni.;( Ko grem u server preko xfire-ja vidm sam temo uzadi, use kar vidm je kompas pa tist za mert pa kuk mam metku sam to, uzadi pa je crn. Pa tut ce grem brez xfire-a not je isto. ;((

Prosim ce mi lahko kdo razjasni kako lahko to popravim. :D

Hvala!!! :)

macjaskatla ::

Da ne bom odpiral nove teme, bom kar v tej vprašal.

Imam:

Visto Ultimate 64bit in Call of Duty 2

Problem je sledeč ko pridem v igro sem 5 sekund notri potem mi pa napiše:

XXX kicked via PunkBuster
RESTRICTION : Inadequate O/S Privileges

Kdo ve rešitev za ta problem ?


punk buster te kicka ker mas neki narobe nastavljeno

macjaskatla ::

Js mam tut eno tezavo. Prej ko sem mel xp je blo pr mp use uredu, zej ko mam pa visto 32bitno pa ni.;( Ko grem u server preko xfire-ja vidm sam temo uzadi, use kar vidm je kompas pa tist za mert pa kuk mam metku sam to, uzadi pa je crn. Pa tut ce grem brez xfire-a not je isto. ;((

Prosim ce mi lahko kdo razjasni kako lahko to popravim. :D

Hvala!!! :)


ti jst povem:TU JE PA VISTA A NE!

__Devil__ ::

lep pozdrav!

Zanima me, kakšne nastavitve naj imam da bom imel čimlepšo grafiko ter čimveč fps? ker sem naredil vse na max in je bilo 60 fps konstant :/. pa še to, obstaja kak program, da bi zvedel fps v igrah? kot so crysis, nfs undercover, far cry 2, cod4, 5 ipd. ?

hvala!

Meizu ::

lep pozdrav!

Zanima me, kakšne nastavitve naj imam da bom imel čimlepšo grafiko ter čimveč fps? ker sem naredil vse na max in je bilo 60 fps konstant :/. pa še to, obstaja kak program, da bi zvedel fps v igrah? kot so crysis, nfs undercover, far cry 2, cod4, 5 ipd. ?

hvala!


Najprej, kar morš nardit je to, da sklopiš sync. Nato imaš pa en poseben vnos v konzolo, s katerim si točno naštimaš, koliko FPSjev hočeš. Naj si bo to 100fps ali pa 250fps kot je ponavadi.

Program za FPSje v igrah je recimo FRAPS. Sam ga najbolj uporabljam in je thebest zame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

__Devil__ ::

ja sem našel program. btw, ko v cod2 naredim sync mam samo 60 fps konstant, drugač pa če mam na off pa 150. ostalo mam vse na max. pri crysis esm gledal pa mam od min. 30-40 pa do 250 fps. ponavadi pa je vedno 60+. tak da lepo dela :P. mam pa vse na max + 8x AAA, monitor je 24". pri most wanted pa mam isto na max. vse pa je skoz tut 60 fps. čudno ampak ok :P.

lp

Master Chief ::

Ja, max ne pomeni met cist vse on/enabled. Ce bos dal vsync on bos mel 60fps, pa tud s kompom za ledvico prodat. Ker ima monitor 60hz.

__Devil__ ::

kaj pa sploh pomeni vsync?

NoXy ::

Da ti prikaže toliko slik s koliko se osvežuje monitor. Monitor imaš na 60Hz to pomeni 60FPS.

__Devil__ ::

ok tnx.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35674064 (16830) tropico2078
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78870969 (12874) oo7
»

Ati radeon 5850 in inter core 2 E7500 2.93

Oddelek: Pomoč in nasveti
463902 (3575) aljosa555

Call of Duty 2 MultyPlayer

Oddelek: Igre
375815 (4018) Rotaidal
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610306 (5605) MKC00

Več podobnih tem