» »

Najbolj ganljivi in kurjo-polt delajoči prizori

Najbolj ganljivi in kurjo-polt delajoči prizori

1
2
»

Vajenc ::

Kurja polt ;), ko v filmu Invasion of the Body Snatchers (1978), na koncu še D.Sutherland postane Oni.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: STASI ()

Ejsi_Disi ::

Vajenc

Ta prizor je nor.
Rock n' roll ain't noise pollution!

sbrezo1 ::

The Boondock Saints - final scene

Zadnji del filma The Boondock Saints, ko vdreta v sodno dvorano protagonista filma skupaj s svojim očetom in ko začnejo brati še poslednjo molitev, preden ubijejo Yakaveto. JAOOOOOOOO ta del je men res izjemen, kar tresel sem se zraven - glasba pa je naredila še piko na i.

Il nomini padre, it fille i spirito sante. BUUUUUUM:) :) :) :) :)
Ljubo doma kdor ga ima

A. Smith ::

Nankyoku Monogatari - Antarktična zgodba
Zgodba o psih, ki so jih morali raziskovalci pustiti na Antarktiki. Najbolj me je pretresel prizor, ko si je umirajoč pes poiskal zavetje v kitovem truplu.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

hanuman ::

Bicenntenial man: Ko na koncu Robina Williamsa robota, ki si zeli postati clovek zdruzeni narodi sprejmejo za cloveka, on pa v tistem trenutku umre po 300 letih.
Pa ceprav je bil cel film bolj cloveski od vseh. Great movie.


Color Purple: Ko se srecata sestri po mnogih mnogih letih.

Jesus of Nazareth: Ko visi na krizu in se mu smilijo tisti spodaj ki nic ne vedo.

Ghandi: Cel film je ganjljiv, kako se je zrtvoval in kako ga igra Ben kinsley

Thin red line: Ko se glavni glumac na koncu zrtvuje da resi vojake ceprav je bil sam na zacetku filma dezerter.
Quake or be Quaked

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanuman ()

Vajenc ::

Mene je ganil prizor v A.I., ko oče(se mi zdi), zapusti bioničnega dečka in medvedka ob cesti. Šmrk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

gzibret ::

Mene pa je včeraj ganil en prizor iz filma Mož z rdečim križem na RTVSLO1, ko so po sredi fronte med Avstrijci in Francozi peljali ranjence. Na bele zastave so s krvjo naredili znak rdečega križa kot znak, naj na njih ne strelajo. Križ - kot krščanski simbol ter rdeč, kot simbol krvi oz. ranjencev. Obe strani sta nehali streljati in salutirali karavani.

V bistvu je bil to film o ustanovitvi rdečega križa ter film o prvem dobitniku Nobelove nagrade za mir.
Vse je za neki dobr!

nevone ::

Konec filma Amadeus, ko truplo Mozarta odvržejo na skupno grobišče.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

BC3 ::

My dog Skip
sploh konec na postelji;(
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Saladin ::

Philadelphia - Ko Tom Hanks posluša eno ario in se tako vživi v njo, da ne padejo samo njemu solze v oči, temveč tudi odvetniku, ki posluša njegov opis.

Wicker Man - Konec (kdor je gledal bo že vedel)

Jacob's Ladder - Ko Tim Robbins dokončno spozna naravo svojih demonov. Film ima tudi pojavo (ljubkovalno imenovano "Twitchy"), ki je postala navdih za nekaj izjemno grozljivih pošasti v igri Silent Hill (oz. kar cel film je velik navdih zanjo)
klik
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

janezvalva ::

idiocracy, ko gledajo film "ass". kurja polt
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

pero12 ::

Zadnja scena v Sunset blvd. Kdor je gledal bo vedel :)

Yossarian ::

Scent of a Woman - zaključni govor Al Pacina, ko brani mladega pubeca.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

pero12 ::

Judgement at Nuremberg - sodnikov odgovor na kesanje obtoženega:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pero12 ()

chort ::

janezvalva je izjavil:

idiocracy, ko gledajo film "ass". kurja polt

Resurrection teme po točno 10 letih in 2 dneh ;) svaka čast, tale je za rekorde!

Sicer pa ja, +1 za Scent of a woman!

otago ::

La la land, Mia s partnerjem gre v jazz club in vidi Sebastiana. Odvije se "kako bi bilo, ce bi bilo". Nauk zgodbe, pazi kaj si zelis.

Das Leben der Anderen, prizor ko Georg, nadzorovani pisatelj gre v arhiv stasija, cita zapiske in najde na zadnji strani zmazek od pisalnega traka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

gusto ::

Interstellar - preden gredo skozi črvino je en kader, kjer letijo mimo saturna in so prikazani kot drobna pikica + glasba v ozadju = mravljinci. :-)

arnecan1 ::

norcuron je izjavil:

The Champ

Scena na koncu, ko Jon Voight leži mrtev na mizi v slačilnici, junior se joče zraven pa ga hoče zbudit: "Wake up, Champ, wake up!"

Ja, to je bilo brutalno.

Sm gledal v kinu kot otrok, kjer je doživetje filma še močnejše. Sicer je bila tema in se ni videlo, koliko oči je bilo orošenih, ampak domnevam, da večina.

delfinus ::

Ni custveno emocionalno, ampak davnega leta 1986 je bilo tole res pravi Rock'n'Roll, kjer se je zacelo... Vasquez: "Let's Rock"

jype ::

ripmork ::

Najboljši filmi so pomoje tisti, ki dajo material za razmišljat ter ob ogledu katerih (dovolj odprt) gledalec doživi celo plejado čustev. Glasba ima pomoje izjemno vlogo pri čustvenem vtisu.

V otroštvu me je konec Terminatorja 2-ke sesul - kaj pa vem, prijateljstvo med človekom in strojem, ter ko je slednji pred odhodom v stopljeno železje le dojel pojem navezanosti. Za moje pojme še vedno kultna zadeva (ki mimogrede izredno dobro kljubuje zobu časa).

naslednji, ki mi trenutno pade na pamet je končni prizor iz filma Captain Phillips; fantastična igra Tom Hanksa definitivno naredi največ.

Good Will hunting - prizor na koncu pri psihiatru (Robin Williams) je klasika.

Goodfather 3 - prizor na koncu, ko Michaelu ubijejo hčer, tisti krik iz obupa,... noro. Tisti prizor je dovolj da vidiš, zakaj je Al Pacino en najboljših igralcev vseh časov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

grobijan ::

Mravljinci - Interstellar docking scene.
Rosne oči - Interstellar ko dobi sporočilo od hčere. Pa Hachi: A Dog's Tale na koncu..

[D]emon ::



"The heart dies a slow death, shedding each hope like leaves until one day there are none. No hopes. Nothing remains."

:'(

Drugace mi je bil pa totalni tear-jerker tudi scena iz CSI 5x13 ko se Sara totalno sesuje ko jo Grissom pride obiskat.

Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

dronyx ::

Zame zaključek filma Incendies.

Egidij88 ::

Requiem for a dream.

Aston_11 ::

The Canadians arrive:

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Iščem naslov filma (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Sedem umetnosti
2067668157 (15678) GummyBear
»

Filmi z maščevalno vsebino (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5612759 (4731) kiFni
»

Filmi ki so tako slabi, da so že dobri :-) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16929263 (11144) LeQuack

Več podobnih tem