» »

Filmi ki so tako slabi, da so že dobri :-)

Filmi ki so tako slabi, da so že dobri :-)

1
2
3 4

oo7 ::

N0t0ri0us ::

new kidsi nikakor ne spadajo v to kategorijo. Meni osebno je to ena izmed najbolj smešnih komedij. OK že res, da so butaste fore ampak so tako butaste, da so že smešne za crknit :)) zame je to masterpiece od komedije.

Prav tako so mi top filmi parodije na druge filme.
-meet the spartans
-A haunted house 1 (2 je bedna, kjer je kopija prve)
-superhero movie...
- scarry movie (samo en del, kateri pa ne vem točno)

dead snow mi je bil prvi del beden. Drugi del pa legendaren. Je pa res, da moraš pogledati prvi del, da je drug del lahko smešen, saj se gre za nadaljevanje.

Filmi, kateri so tako butasti, da so že smešni je 95% ameriških akcij.
zgodba: Glavna oseba je vedno bog i batina, njemu se vsi "badguyi" v filmih nastavijo pred orožje, tečejo izpod kritja direktno njemu pred orožje ampak njega nikoli ne zadanejo. Naj bo 200 ljudi bodo hodili eden in po eden na njega, on jih bo pa s prvim udarcem onesposobil edino glavni badguy se bo na koncu spopadel z glavnim junakom, kjer bosta oba odvrgla orožje in se pretepala 10 min (vse ostale onesposobi s prvim udarcem). Vedno zmaga goodguy, kateri ima kljub 10 minutnemu pretepu mogoče razbito arkado ali pa malo krvavo ustnico. Butasto, da je žalostno ampak je zato tudi smešno.

Kdo sploh gleda take filme. 10 filmov je zanimivih, potem je pa vse isti drek.

on: titanic II 8-)

RobertDev ::

The Human Centipede (First Sequence)

http://www.imdb.com/title/tt1467304/

N0t0ri0us ::

Je bil tudi meni v mislih ampak film je drugačen od ostalih in se mi zdi, da zato ne spada v to kategorijo.

Je pa res, da je tako bolan, da ne najdem pravega izraza za to :D

http://www.imdb.com/title/tt1612774/

"rubber"

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Ne vem zakaj mi je padu Kung Fury na misel, ampak film je daleč od slabega. Actually, je pretty awesome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

IL_DIAVOLO ::

Snowpiercer in the maze runner od novejših.

Pinturicchio ::



Najnovejše :)

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Snowpiercer


Snowpiercer ni slab. Slab je tvoj okus za filme. Next.

opeter ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Snowpiercer in the maze runner od novejših.


Se ne strinjam. Razni Killer Tomatoes, Critters ipd. pa spada v to kategorijo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

vostok_1 ::

Snowpiercer nikakor ne sodi v kategorijo sharknadov, ampak je kr konkretno dober film, tisti prizor ne bom nikoli pozabil, evah! The maze runner tud ne, čeprav ni nek višek od viška. Seriously, gtfo s takimi.

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:

Snowpiercer nikakor ne sodi v kategorijo sharknadov, ampak je kr konkretno dober film, tisti prizor ne bom nikoli pozabil, evah! The maze runner tud ne, čeprav ni nek višek od viška. Seriously, gtfo s takimi.


Vsi tile sharnado in podobno sranje sploh ni gledljivo, razen če nisi zadet od travce.

opeter je izjavil:



Critters


So povsem spodobna serija filmov grozljivk iz 80-ih.

Se vidi, da nimaš pojma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

opeter ::

Evo, če hočeš en slab film, ki je dober za en večer:
Pekel v vsemirju (1978)



To je bil celo eden izmed prvih filmo the Hoffa. ;)

bambam20 je izjavil:

So povsem spodobna serija filmov grozljivk iz 80-ih. Se vidi, da nimaš pojma.


Ajde, no. So na nivoju Gremlinov.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

vostok_1 ::

Ja, ampak gremlini so bili za svoj čas nek mainstream. Iz današnje perspektive gledat tiste filme...obviously no point.

oo7 ::

Tole je res slab film.

bambam20 ::

opeter je izjavil:

Evo, če hočeš en slab film, ki je dober za en večer:
Pekel v vsemirju (1978)



To je bil celo eden izmed prvih filmo the Hoffa. ;)

bambam20 je izjavil:

So povsem spodobna serija filmov grozljivk iz 80-ih. Se vidi, da nimaš pojma.


Ajde, no. So na nivoju Gremlinov.



Gremlini so bili kull.

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Snowpiercer nikakor ne sodi v kategorijo sharknadov, ampak je kr konkretno dober film, tisti prizor ne bom nikoli pozabil, evah! The maze runner tud ne, čeprav ni nek višek od viška. Seriously, gtfo s takimi.



Se povsem strinjam. Snowpiercer je dober film tudi Maze runner mi je bil kar v redu.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Tole je res slab film.



Slab, ki ni vreden ogleda.

Iščemo film, ki je slab ampak se tudi biti dober in je za pogledat.

Kung Furry je takšen primer.

opeter ::

oo7 je izjavil:

Tole je res slab film.



Meni ne.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

MasterTade ::

Mors omnia aequat

oo7 ::

Naslovov se sicer ne spomnim ampak, ko sem hodil še v videoteko tam v srednjih 90-tih so bili akcijski filmi bolj z neznanimi igralci:)) npr scenarij teroristi zavzamejo neko stavbo heroj policaj rešuje talce vmes med vso akcijo se je moral dati še ene 2x dol s kakšno talko:)) takih akcijskih filmov je bilo veliko tiste čase ampak takrat je bil to zgleda en trend v filmih :)
To so bili časi, ko so imeli v videotekah še piratske kasete :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

IL_DIAVOLO ::

Vecina ne zastopi poante teme...to niso slabi filmi ampak butasti, ki izpadejo dobro. Snowpiercer in the maze runner sta butasta, ampak dobra filma ;)

freesty ::

Movie 43

http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

MasterTade ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vecina ne zastopi poante teme...to niso slabi filmi ampak butasti, ki izpadejo dobro. Snowpiercer in the maze runner sta butasta, ampak dobra filma ;)


Ja v naslovu ne piše tako
Mors omnia aequat

gusto ::

Nekaj predlogov izgleda zelo zanimivih, kar nekaj pa vas je tudi falilo bistvo. V tej temi sem ciljal na filme, ki se trudijo biti resni, vendar jim to ne uspeva zaradi različnih razlogov in izpadejo tako debilno, da je že zabavno (slabi efekti, zgodba, igralci, dialogi...). V to kategorijo ne sodijo parodije oz filmi, ki se že v osnovi trudijo biti smešni.

facepalm ::

gusto je izjavil:

Nekaj predlogov izgleda zelo zanimivih, kar nekaj pa vas je tudi falilo bistvo. V tej temi sem ciljal na filme, ki se trudijo biti resni, vendar jim to ne uspeva zaradi različnih razlogov in izpadejo tako debilno, da je že zabavno (slabi efekti, zgodba, igralci, dialogi...). V to kategorijo ne sodijo parodije oz filmi, ki se že v osnovi trudijo biti smešni.


Se strinjam:)
Se enkrat predlagam Titanic II :) tako hudo slabo narejen, da ga bom se 1x pogledal:)

D3m ::

100 različnih pogledov na ta tvoj bistvo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

matobeli ::

Še dobro da se niti filmska stroka (različnih kvalitet in žanrov) ne more poenotit. Tako nam ne preostane nič drugega kot da vsak poizkuša ustvarit neko svoje mnenje.

Evo še dva filma ki sta v očeh mnogih obupna, meni osebno pa zelo ljuba:

msjr ::

Blejkovih sedem ne smemo pozabiti, so sicer serija pa kljub vsemu Blake%27s 7 @ Wikipedia pa Jason of Star Command

Obe seriji odlikujejo slabi sfx-i in "pretirana" igra. Pa to da smo jih kot mularija požirali in besno čakali na nove dele (da ne pozabimo originalne Galaktike).

OK, da se vrnem na temo:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()

3furious ::

Pozabili ste legendo, Street Fighter:))

In the age of information, ignorance is a choice.

jizzer ::

Zakaj še ni nihče predlagal "The gods must be crazy" (1,2,3) :))



Epsko :)

@rupsi
Če maš ti slabo mnenje o filmu, nekdo pa dobro še ne pomeni da je film avtomatsko slab. Če ti praviš da je slab, ker je namenjen, kot praviš najstniški populaciji (kar ni nujno res), ti pa ne spadaš v to kategorijo, smešiš samega sebe. To je isto kot da bi rekel da je "goveja" muzika slaba ker tebi ne odgovarja.
Se strinjam da je Maze Runner bolj "meeh" film, spet pa ni tako slab. Čisto ok film za sprostit v nedeljo zvečer.

stara mama ::

Piranha

dronyx ::

gusto je izjavil:

Nekaj predlogov izgleda zelo zanimivih, kar nekaj pa vas je tudi falilo bistvo. V tej temi sem ciljal na filme, ki se trudijo biti resni, vendar jim to ne uspeva zaradi različnih razlogov in izpadejo tako debilno, da je že zabavno (slabi efekti, zgodba, igralci, dialogi...). V to kategorijo ne sodijo parodije oz filmi, ki se že v osnovi trudijo biti smešni.

Zadnjič sem gledal Escape from LA in bi ga uvrstil v to kategorijo.

Bellzmet ::

dronyx je izjavil:

gusto je izjavil:

Nekaj predlogov izgleda zelo zanimivih, kar nekaj pa vas je tudi falilo bistvo. V tej temi sem ciljal na filme, ki se trudijo biti resni, vendar jim to ne uspeva zaradi različnih razlogov in izpadejo tako debilno, da je že zabavno (slabi efekti, zgodba, igralci, dialogi...). V to kategorijo ne sodijo parodije oz filmi, ki se že v osnovi trudijo biti smešni.

Zadnjič sem gledal Escape from LA in bi ga uvrstil v to kategorijo.


HALO!? Escape from L.A. je pa zakon film in niti slučajno ne spada v kategorijo te teme. Folk res ne razume kaj hoče OP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

PromeuZ ::

<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

dronyx ::

Bellzmet je izjavil:

HALO!? Escape from L.A. je pa zakon film in niti slučajno ne spada v kategorijo te teme. Folk res ne razume kaj hoče OP.

Resno? Meni se zdi da drži vse to...ciljal na filme, ki se trudijo biti resni, vendar jim to ne uspeva zaradi različnih razlogov in izpadejo tako debilno, da je že zabavno (slabi efekti, zgodba, igralci, dialogi...).

Poglej si še enkrat prizor na košarkarskem igrišču. Kakšna traparija...nisem mogel verjeti, da je Carpenter snemal tudi tak trash!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

D3m ::

OP je preveč na posplošil.

Black sheep je dobra komedija. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Okapi ::

dronyx je izjavil:

Bellzmet je izjavil:

HALO!? Escape from L.A. je pa zakon film in niti slučajno ne spada v kategorijo te teme. Folk res ne razume kaj hoče OP.

Resno? Meni se zdi da drži vse to...ciljal na filme, ki se trudijo biti resni, vendar jim to ne uspeva zaradi različnih razlogov in izpadejo tako debilno, da je že zabavno (slabi efekti, zgodba, igralci, dialogi...).

Vsake oči imajo svojega malarja, ampak Escape from LA se, kot prvo, ne trudi biti preveč resen, kot drugo pa je daleč od tega, da bi izpadel debilno. Carpenterju pač ni uspelo ponoviti tako dobrega filma, kot je bil Escape from New York. Mogoče je pretiraval, mogoče je zavestno hotel delati bolj satiro ali parodijo na prvi del ... Kakorkoli že, film je slab, niti slučajno pa ni debilen, še manj pa tako debilen, da bi bil zabaven.

O.

msjr ::

Če smo že pri Carpenterju je tale vreden omembe v tej temi: Ghosts from Mars http://www.imdb.com/title/tt0228333/

Če ne zaradi drugega, zaradi ponavljanja enih in istih kadrov pri sceni z vlakom (don't ask)....

Unknown_001 ::

Tale zmaga:
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

D3m ::

Ne pa ne.

Tale zmaga.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

D3m je izjavil:

Ne pa ne.

Tale zmaga.



DAMN! YOU WIN THIS TIME!!!! ;(

madrfakr :P
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

D3m ::

^______^

Owwwww yeeeaaaahhhh.

Me zanima koliko jih tukaj gor pozna Jay & silent Bob.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Poldi112 ::

Po mojem da dosti. Edino ravno ta ki si ga linkal je daleč najslabši.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

D3m ::

Aha pol si bolj Clerks guy ali pa Dogma. ^_____^
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jarno ::

Ne morem verjet, da ste pozabili na Uveja Bolla.
Njegov Postal je res cvetka.

Sicer pa mi je smešen film tudi Motel Hell, čuden do daske.

H klasikam dodajam še serijo Karate Tiger in pa morda Doom the movie.:)

[D]emon ::

Bollovi filmi so zanic in negledljivi, zato jih jaz ne bi uvrscal v to temo.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

Unknown_001 ::

@M-Power saj ta film niti ni tako napačen. Neke vrste družinski akcijski film.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

vostok_1 ::

matobeli je izjavil:

Še dobro da se niti filmska stroka (različnih kvalitet in žanrov) ne more poenotit. Tako nam ne preostane nič drugega kot da vsak poizkuša ustvarit neko svoje mnenje.

Evo še dva filma ki sta v očeh mnogih obupna, meni osebno pa zelo ljuba:



Oba sta mi bila kul. Kaj pa je slabega na njih? So pač malo manj blockbusterski. Drugače pa kr luštne ideje so imeli.


Sem pa najdu enega za na ta spisek. Jurassic world (aka. JP4). Ta film je identičen Sharknadu z pač boljšo produkcijo.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

War movies (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5810771 (8787) Outcast
»

Post-apokaliptični filmi/risanke/serije

Oddelek: Sedem umetnosti
4611321 (9244) VaeVictis
»

Filmi za zabavo in sprostitev

Oddelek: Sedem umetnosti
286435 (5109) RejZoR

Več podobnih tem