» »

Filmi z maščevalno vsebino

Filmi z maščevalno vsebino

1
2
»

GupeM ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Jenifer Lopez?

Bravo. Enough je film. Se mi je zdelo, da igra ena precej znana igralka (pomislil na Angelino Jolie in Sandro Bullock), ampak ja, očitno je Jennifer Lopez.

donvito ::

mr_chai je izjavil:

The Equalizer..

Btw, a se še komu zdi prenovljeni IMDB sekret od sekreta ? Mislm, to je noro, ta UX hipsterizacija neta mi gre že pošteno na njen klitoris.

+1 sem že gledal, če je mogoče dat na prejšnjo verzijo, pa žal ni ali samo ne najdem? :(

c3p0 ::

IMDB je vedno bolj useless, najprej so šli forumi, prejšnji UI facelift je bil slab, a bearable, nato pa ta katastrofa...

yayo ::

Zimonem je izjavil:

Kozure okami.
https://m.imdb.com/title/tt0227912/

dejansko je tole tv serija, ki je nastala po uspešni vrsti celovečernih filmov. V filmih je Itta Ogamija igral Tomisaburo Wakayama, brat igralca in režiserja Shintara Katsuja - filmskega slepega mečevalca Zatoichija. V tejle seriji (kot mulc sem jo nekajkrat pogledal na Berlusconijevih tv kanalih) pa glavno vlogo igra Kinnosuke Nakamura. Normalno, Lone Wolf and Cub se je rodil kot manga strip.

FoxKnox ::

The war of the roses


Death becomes her

kixs ::

Jolt (2021)

kiFni ::

Double Jeopardy (1999)

Ženski je podtaknjen umor moža. Ko odluži svoj dolg, spozana da je mož živ.
Ker je že bila obsojena, ji ne morejo dvakrat sodit za isti zločin. Zato se odloči da ga ubije, če ga najde.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ugani film (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4035184031 (61806) Hansb
»

Dobri vojni filmi (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5838709 (27195) Anney
»

Predlagajte filme... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10620718 (18479) Alexius Heristalski

Več podobnih tem