» »

Filmi ki so tako slabi, da so že dobri :-)

Filmi ki so tako slabi, da so že dobri :-)

«
1
2 3 4

gusto ::

Na TV sem slučajno ujel film Anaconda 4: Trail of Blood. Film je totalno zanič, zgodba brez idej, CGI je smeh. Film je tako slab, da me je dejansko zabaval. Podoben, še hujši primer, je bil film Triassic Attack. Spomnim se še nekega filma z morskimi psi, vendar ne vem naslova. Ko sem gledal te filme, sem se prav spraševal, zakaj bi kdo posnel tak film. Pa to sedaj niti ni važno. Zanima me še kakšna vaša izkušnja, kakšen film, ki je bil tako zanič, da vas je dejansko zabaval.

oo7 ::

Sharknado :))


Sharknado 2

otago ::

Tremors, 4ti del

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

WarpedGone ::

Mistery Science Theater 3000

Splošna izobrazba
:)
Zbogom in hvala za vse ribe

#000000 ::

Ok ni niti tako slab, ampak je dobra parodija na posel stoletja zastave (yugo merica)

Drowning Mona

McHusch ::

Absolutni zmagovalec je The Room 2003. Ta film je tako zanič, da ga morate gledati.

Unknown_001 ::

Zohan
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

gusto ::

McHusch je izjavil:

Absolutni zmagovalec je The Room 2003. Ta film je tako zanič, da ga morate gledati.

Bom gledal, so me prepričali komentarji.:D Tole je z najbolje ocenjenega komentarja z IMDB:

It is, without question, the worst film ever made. But this comment is in no way meant to be discouraging. Because while The Room is the worst movie ever made it is also the greatest way to spend a blisteringly fast 100 minutes in the dark. Simply put, 'The Room' will change your life.


It's not just the dreadful acting or the sub-normal screenplay or the bewildering direction or the musical score so soaked in melodrama that you will throw up on yourself or the lunatic-making cinematography; no, there is something so magically wrong with this movie that it can only be the product of divine intervention. If you took the greatest filmmakers in history and gave them all the task of purposefully creating a film as spectacularly horrible as this not one of them, with all their knowledge and skill, could make anything that could even be considered as a contender. Not one line or scene would rival any moment in The Room.


See this film at all costs. See it twice. Or three times. Or as one kid that I met from Woodland Hills has, 12 times! See it until you can recite every precious line of dialogue this movie has to offer. Let The Room become your new religion and Tommy Wiseau your prophet preaching the gospel according to Johnny.

My dream is to someday buy a theater and run The Room 24 hours a day, 7 days a week until the print disintegrates. I hope it becomes your dream as well.

:)):))

bambam20 ::

Unknown_001 je izjavil:

Zohan



Zohan ni slab film.

Dajmo ločt slabe filme, ki so dejansko legendarni in ostalo sranje, ki je zanič in niti pod razno ni dobro.


Primer slabega filma je Machete 1.. Ogabno slab ampak odličen za pogledat ( Danny fucking Trejo je bad ass )..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Unknown_001 ::

bambam20 je izjavil:


Zohan ni slab film.


Men nikakor ni potegnil... mogoče je tema malo mim, ker nimamo vsi enakega okusa, ampak vseeno bom podal še kakšno mnenje ali predlog, ker iz glave se težko spomnim kakega.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

bambam20 ::

Unknown_001 je izjavil:

bambam20 je izjavil:


Zohan ni slab film.


Men nikakor ni potegnil... mogoče je tema malo mim, ker nimamo vsi enakega okusa, ampak vseeno bom podal še kakšno mnenje ali predlog, ker iz glave se težko spomnim kakega.


Vsekakor ampak meni ni bil slab. men je bil celo dober. Islamist- terorist, ki postane gayevski frizer v ZDA :). Ampak ok :). Čim več slabih filmov.

Okapi ::

Unknown_001 ::

bambam20 je izjavil:




Vsekakor ampak meni ni bil slab. men je bil celo dober. Islamist- terorist, ki postane gayevski frizer v ZDA :). Ampak ok :). Čim več slabih filmov.


Ka ni Zohan, kot karakter žid? :P (Izraelc) Mal si pobrkal. Nasprotnik ki je pa pol šuhe (špičake) prodajal pa palestinc, če me spomin ne vara.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

#000000 ::

Obstaja še en mislm da od 2014, totalna bedarija, mulci tečejo pred nekim stvorom v nekem jebenem labirintu, in na koncu se zgodi da je vse to bil nek test (vmes ne vem ker sem spal, čisti krš, je pa nekaj na M nimam pojma ker popcorn ne dela, je pa bil na repertoarju tam. UGlavnem večje jebe od filma nisem vidu, in naj bi bil KAO AKCIJSKI hahahah

bambam20 ::

Unknown_001 je izjavil:

bambam20 je izjavil:




Vsekakor ampak meni ni bil slab. men je bil celo dober. Islamist- terorist, ki postane gayevski frizer v ZDA :). Ampak ok :). Čim več slabih filmov.


Ka ni Zohan, kot karakter žid? :P (Izraelc) Mal si pobrkal. Nasprotnik ki je pa pol šuhe (špičake) prodajal pa palestinc, če me spomin ne vara.


Ja prav imaš. :D

BivšiUser2 ::

#000000 je izjavil:

Obstaja še en mislm da od 2014, totalna bedarija, mulci tečejo pred nekim stvorom v nekem jebenem labirintu, in na koncu se zgodi da je vse to bil nek test (vmes ne vem ker sem spal, čisti krš, je pa nekaj na M nimam pojma ker popcorn ne dela, je pa bil na repertoarju tam. UGlavnem večje jebe od filma nisem vidu, in naj bi bil KAO AKCIJSKI hahahah

The Maze Runner
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

bambam20 ::

#000000 je izjavil:

Obstaja še en mislm da od 2014, totalna bedarija, mulci tečejo pred nekim stvorom v nekem jebenem labirintu, in na koncu se zgodi da je vse to bil nek test (vmes ne vem ker sem spal, čisti krš, je pa nekaj na M nimam pojma ker popcorn ne dela, je pa bil na repertoarju tam. UGlavnem večje jebe od filma nisem vidu, in naj bi bil KAO AKCIJSKI hahahah


Maze runner. letos je dobil drugi del.

Phantomeye ::

Eni dejansko mešate filme, ki so tako butasti, da se jih zarad tega splača gledat, s filmi, ki vam niso všeč...

Jaz linkam:

http://www.imdb.com/title/tt0439815/


in


http://www.imdb.com/title/tt0092610/?re...

oz. bi bilo boljše, če bi rajši linkal tole:



pa kej tazga:

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

Phantomeye je izjavil:

Eni dejansko mešate filme, ki so tako butasti, da se jih zarad tega splača gledat, s filmi, ki vam niso všeč...



pa kej tazga:



Killer Klowns from Outer space so smešni in kull...



Slab film je zadnji Furious 7, da je že dober.

shadeX ::

Slab film je zadnji Furious 7, da je že dober.


No in kaj je tako slabega, da je že dobro?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

bambam20 ::

shadeX je izjavil:

Slab film je zadnji Furious 7, da je že dober.


No in kaj je tako slabega, da je že dobro?




Mogoče tista vožja čez dve stolpnici.. Na splošno je film iz mojega stališča slab.

M.B. ::

Kung Pow: Enter the Fist ki sicer zgleda kot grozn film. Ima namensko slabo sinhronizacijo zvoka s sliko (mislim da vse glasove dela en človek) neumne pretepe, med drugim tudi kung fu pretep s kravo. (zanimivo je da če ti je pretep s kravo izgleda kot nekaj najboljšega, potim ti film najverjetneje nebo všeč, če se ti pa zdi pretep s kravo kr nekaj, potem pa ti bo film najverjetneje všeč)
Meni je bil zelo. Over the top comedy - podobno kot airplane.


Originally released in 2002, Kung Pow took footage from the 1976 martial arts film Tiger and Crane Fist, re-dubbed the dialogue, and digitally inserted Oedekerk's character (The Chosen One) to create an entirely new film.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

facepalm ::

Can't beat this (Titanic II):
http://www.imdb.com/title/tt1640571

radmannsdorf ::

madog ::

BivšiUser2 je izjavil:

#000000 je izjavil:

Obstaja še en mislm da od 2014, totalna bedarija, mulci tečejo pred nekim stvorom v nekem jebenem labirintu, in na koncu se zgodi da je vse to bil nek test (vmes ne vem ker sem spal, čisti krš, je pa nekaj na M nimam pojma ker popcorn ne dela, je pa bil na repertoarju tam. UGlavnem večje jebe od filma nisem vidu, in naj bi bil KAO AKCIJSKI hahahah

The Maze Runner


še boljše je nadaljevanje
Maze Runner: The Scorch Trials
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

D3m ::

Flash Gordon slab film? Fantje pejte spat.
|HP EliteBook|R5 6650U|

scipascapa ::

Maze Runner ni slab film kaj vam je?

crniangeo ::

A man called .. Rainbo

http://www.imdb.com/title/tt0100101/

Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

issak ::

Hehe:
Iron Sky (2012)
http://www.imdb.com/title/tt1034314/

ocena je presenetljivo visoka na imdb
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Bellzmet ::

@issak: sam plot je pa hud :)

matobeli ::

Iron sky je dober film, to da je (dobra) parodija ga ne uvršča med "slabe" filme.

Kar si večina ljudi predstavlja pod "epsko slab film" so ponavadi B produkcije.

Med njimi je ogromno biserčkov in še več črvivih jajc. žanr je zaradi teh biserov postal zanimimiv tudi režiserjem večjega kova kot so Tarantino in Rodriguez (skupaj sta predstavila projekt Grindhouse -Death Proof in Planet Terror), ampak to niso več slabi filmi saj se v nasprotju z B filmi uporabi boljše igralske in produkcijske zasedbe.

Sploh Rodriguez ima pod palcem še kar precej dobrih "B muvijev"- Machete, From Dusk till dawn, Sin city...

Je pa za pogledat recimo She - Wolves of the wasteland Bounty Killer Starship Trooper Dead snow Black Dynamite Hobo with a shotgun in še mnogo drugih.

Čudoviti filmi, ampak ne za čistune.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

m0LN4r ::

Kam bi pa dal potem new kids turbo 1&2 ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

matobeli ::

Nisem gledal in ne poznam filma. Ga pa, sedaj ko si že omenil, dodajam na moj to-watch list:)

edit: načeloma ne gledam filmov ki imajo notri "kids, young,..." mi niso tolko všeč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

opeter ::

Toxic Avengers serija filmov?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

hurikhan ::

Ne razumem zakaj bi bil pa Iron sky slab film??

Pa tudi maze runner je čist gledljiv.

Vanich ::

O tem smo govorili že pred 11-imi leti. Takrat so bile zmagovalec turške Star Wars.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

Maze Runner ni slab film kaj vam je?


O je slab film. Zelo. Ampak tudi za pogledat ni.


Tukaj se kot sme že omenil zgrešilo bistvo. Iščemo filme, ki so tako bedasti, da so smešni in se jih pogleda. Slabih filmov , ki niso smešni ne bo nihče gledal.


Lep primer so omenjeni New Kids Turbo 1 in 2... Zajebancija in totalni drek ampak so za pogledat.
Mešate drek in burek.


Mogoče bi lahko dali v to katerogijo letošnji Kung Fury, ki je poradija na 80-ta cop muvijev. Ne vem. Razmišljam. Film iam vse, da je igralsko, zgodbovno slab.. Ima pa karizmatičnega glavnega igralca in kot celota je dober. V osnovi je pa zanič.

m0LN4r ::

AAAA potem bi lahko rekli, da so to tudi: Cheech %26 Chong @ Wikipedia Cheech & Chong
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Unknown_001 ::

E zdaj sem se enega spomnil. Big ass spider
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

matobeli ::

bambam20 je izjavil:

O je slab film. Zelo. Ampak tudi za pogledat ni.


Zakaj naj bi bil slab?

Poldi112 ::

Večini še kar ni jasno. Sem spadajo filmi, ki se trudijo biti kvalitetni, a tako zelo neuspešno, da je to že komično. Sam sem si pogledal The room, ki je dejansko edini vreden ogleda, Plan 9 from outer space, kjer tudi slučajno ne bi mogel reči, da sem užival (gledal bolj da vidim, če je kaj na teh kultno slabih filmih), ter Freddy got fingered, ki po mojem ne spada na ta seznam, ker ima predobro produkcijo in je izviren (je pa sick, samo to ne bi smel biti razlog).
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

delfinus ::

Legendarni: Bad Taste (1987). Ampak to je pravzaprav odlicen film in tudi reziser je na mestu - Peter Jackson.

lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

BladE_ ::

m0LN4r je izjavil:

Kam bi pa dal potem new kids turbo 1&2 ?


Definitivno za pogledat!
Akcija - Reakcija

pijavka ::

Res slabo narejen film je Hercules in New York. Res me je zanimalo, kaj je to za en film in zraven sem se precej nasmejal. Ena prvih vlog Arnolda Schwarzeneggerja. Za vlogo je sam rekel, da mu je žal, da jo je sprejel. Tu je Arnold še res slabo govoril angleško. Res smešno pogledati. Tu si ogledate nekaj najbolj butastih for.

[D]emon ::

pijavka je izjavil:

Res slabo narejen film je Hercules in New York. Res me je zanimalo, kaj je to za en film in zraven sem se precej nasmejal. Ena prvih vlog Arnolda Schwarzeneggerja. Za vlogo je sam rekel, da mu je žal, da jo je sprejel. Tu je Arnold še res slabo govoril angleško. Res smešno pogledati. Tu si ogledate nekaj najbolj butastih for.


Pri Hercules in New York, originalni verziji (ker so izdali tudi dubbed verzijo) sem umiral od smeha zaradi Arnoldovega naglasa in blesavih for. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

_Dormage_ ::

bambam20 ::

matobeli je izjavil:

bambam20 je izjavil:

O je slab film. Zelo. Ampak tudi za pogledat ni.


Zakaj naj bi bil slab?



Zakaj, zakaj, zakaj.. ker sem enostavno prerastel najstniške filme, ker je slabo odigran, odstonost krvi, preveč CGi-aja, slaba zgodba vsaj meni... Pač mi filmi tipa Hunger games, Maze Runner niso všeč, ker cilajo na najstniško populacijo.

Sam sodim bolj v krog tarantina in podobnih.

m0LN4r ::

Ja hvala ane, sem moral it na imdb pogledat, da hunger games in maze runer res nimata nič skupnega, sem mislil da gre za kako nadaljevanje enega al drugega looool
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

bambam20 ::

m0LN4r je izjavil:

Ja hvala ane, sem moral it na imdb pogledat, da hunger games in maze runer res nimata nič skupnega, sem mislil da gre za kako nadaljevanje enega al drugega looool



Haha. Meni sta oba slaba , ker sem izrecno poudaril, da so filmi posnetih po knjigah za najstnike. Verjetno človek skozi leta začne drugače razmišljat ...

particle ::

delfinus je izjavil:

Legendarni: Bad Taste (1987). Ampak to je pravzaprav odlicen film in tudi reziser je na mestu - Peter Jackson.

lp, d.


+1, Pa ne pozabit potem Braindead pa Evil Dead trilogijo.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

War movies (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5810790 (8806) Outcast
»

Post-apokaliptični filmi/risanke/serije

Oddelek: Sedem umetnosti
4611350 (9273) VaeVictis
»

Filmi za zabavo in sprostitev

Oddelek: Sedem umetnosti
286441 (5115) RejZoR

Več podobnih tem