» »

Iščem naslov filma

Iščem naslov filma

««
39 / 42
»»

wajdujc ::

mulc007 je izjavil:

Je to izrez iz filma?


To sta skeča iz Barzellette 2004

Tomaz0 je izjavil:

jarre je izjavil:

Tomaz0 je izjavil:

Zdravo

Se spomni kdo dokumentarno igranega filma o prečenju Alp (mislim da po poti Via Alpina) in zaključku nekje v italijanskem obmorskem mestu.
Predvajali so ga dve, tri leta nazaj na nacionalni TV.
Glavni protagonisti so bili nabrani iz vseh vetrov (držav).

Hvala



Tomaz0... misliš mogoče film: Via Alpina-Beyond the Trail?

https://via-alpinaldc.com/en/the-movie/


@Jarre, hvala.
Tega sem sicer našel, ampak v tem, ki sem ga gledal nekoč, je bil vsaj eden/ena Slovenka.
Morda pa si bom res moral izposoditi "Beyond the trail", ker iz trailerja mi ne deluje preveč znano.


Ta ni ta prav film. Vem kaj si gledal, je bilo v francoskih alpah, ta pa je o Trst-Munchen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wajdujc ()

wajdujc ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wajdujc ()

wajdujc ::

wajdujc je izjavil:


Ta ni ta prav film. Vem kaj si gledal, je bilo v francoskih alpah, ta pa je o Trst-Munchen

To sem butast, gre se za Trst-Monaco. Sem pa precej prepričan, da sploh ni bil film, temveč krajša dokumentarna serija.

EVO: Francosko-švicarska dokumentarna serija Dolga alpska transverzala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wajdujc ()

Tomaz0 ::

@wajdujc - Hvala, to je to.

simnov ::

Morda ve kdo naslov star film bilo je pa v peklu in je nek hudič jedel človeku možgane in človek je bil živ.

D3m ::

Eeeeeee?

Kok star film?
|HP EliteBook|R5 6650U|

simnov ::

sem ga gledal najmanj 20 let nazaj je pa že takrat pomoje kar star bil.

D3m ::

Hmmmmmm

Legend verjetno ni?
|HP EliteBook|R5 6650U|

simnov ::

D3m je izjavil:

Hmmmmmm

Legend verjetno ni?

Ne.

BorutK-73 ::

Tisto z možgani je bilo v Haniballu.

nodrim ::

V Haniballu ni bilo Hudiča.

simnov ::

Nekako komedija horror je bil film.

BRBR ::

Serija, mislim da sta bili 2 sezoni. Prodaja/kraja umetnosti. Tip pride mislim da iz iraka in se gre art dealerja .... ?

BRBR ::

miha98 ::

POzdrav jaz iščem film ko je bil junior mlajši pa junior starejši... vem da je še bil dedek ki je imel trgovino pa neko manekenko polek... ata in sin sta se preselila v neko hišo.. ata je imel neko žensko, ki jo je zamenjal za drugo potem? gre se v ameriki leto 90 okrog verjetno... mislim da je to drugi del? enka je nekaj drugega?

Našel problem Child...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miha98 ()

donvito ::

Mislim, da je turški, k eden reši eno deklico, korejko in je po vojni ne more vzeti s sabo domov, zato ji obljubi, da jo pride kasneje iskat, ona se zelo naveže na njega, jo hoče pretihotapit v kovčku na ladjo, ko gre domov,samo jo nadejo in jo dajo v dom za najdene otroke. Najde jo, ko sta že oba starejša ... Je pa to letošnji film, če se ne motim.

rokp ::

donvito ::

Tako je, hvala ti. :)

donvito ::

Ponovno jaz, iščem vojni film, dogaja se med 2. svetovno vojno, nekje v Franciji, če se ne motim. Spomnim se scene na začetku, ko nemci pridejo na en grad in ubijejo lastnika na dvorišču, mislim, da tudi ženo z metalcem plamena. In še scena proti koncu, ko ta častnik v sobi stoji pred ogledalom, za katerim je skrita soba in ga zažge čez ogledalo. A je bil sin, sorodnik, se ne spomnim. Pa ne vem, če niso imeli nemci ene zabave v sobi ... :( Sem pa to gledal že kar dolgo nazaj.

flyby ::

donvito je izjavil:

Ponovno jaz, iščem vojni film, dogaja se med 2. svetovno vojno, nekje v Franciji, če se ne motim. Spomnim se scene na začetku, ko nemci pridejo na en grad in ubijejo lastnika na dvorišču, mislim, da tudi ženo z metalcem plamena. In še scena proti koncu, ko ta častnik v sobi stoji pred ogledalom, za katerim je skrita soba in ga zažge čez ogledalo. A je bil sin, sorodnik, se ne spomnim. Pa ne vem, če niso imeli nemci ene zabave v sobi ... :( Sem pa to gledal že kar dolgo nazaj.


tole?

chrush ::

Kako je naslov filma, ki se ga da videti v videospotu Šumijo gozdovi domači Dobri znanci.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

donvito ::

flyby je izjavil:

donvito je izjavil:

Ponovno jaz, iščem vojni film, dogaja se med 2. svetovno vojno, nekje v Franciji, če se ne motim. Spomnim se scene na začetku, ko nemci pridejo na en grad in ubijejo lastnika na dvorišču, mislim, da tudi ženo z metalcem plamena. In še scena proti koncu, ko ta častnik v sobi stoji pred ogledalom, za katerim je skrita soba in ga zažge čez ogledalo. A je bil sin, sorodnik, se ne spomnim. Pa ne vem, če niso imeli nemci ene zabave v sobi ... :( Sem pa to gledal že kar dolgo nazaj.


tole?

100x hvala! Maš pivo v dobrem, če te zanese v Kranj. :)

BaTeMaN ::

Iščem italijansko nadaljevanko... cca 30 lez nazaj. Šlo se je o mafiji. Nekaj v zvezi s prodajo drog. Enmu v glavnem ugrabijo očeta, da bi z izsiljevanjem on moral neki počet... morda je bilo naslov v imenu očeta ampak nisem ziher .. sem iskal pa ne najdem.... morda je bla lip syncana pa sploh ni bila italijanska. Delno se je dogajalo v Italiji, delno ZDA... en del je bil v katakombah... :) če kdo morda ve.. o čem govorim - hvala.
less then zero

Freezy ::

Jaz iščem en novejši dokumentarec o volitvah v nekakšen šolski parlament. Ameriška zadeva, 2020 ali 2019. Point zgodbe je, da se vse odvija podobno, kot pri pravnih volitvah. Podtikanja in ostale reči.

modelno1 ::

The Polititian? Samo ni dokumentarec.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Freezy ::

Ne, žal ni to.

Freezy ::

Sem našel. Če koga zanima, imenuje se Boys State.

HotBurek ::

Dobro jutro.


Evo, iščem naslov filma. Film se začne z padcem osebe (v počasnem posnetku) v bazen (kolikor se spomenm, pade na hrbet), ki je pred hišo (vile), mogoče prvega ali drugega nadstropja. Hišo, okolico in celo dogajanje filma bi postavil v LA/Californija.

Potem se cel film odvrti, in ko pride film skoraj do konca, se pride do tega (zakaj in kako) je nekdo padel v bazen. Torej, sam film se začne s posnetkom "na koncu".

V filmu (ali na začetku ali pa na koncu) je tudi klasična bela limuzina, podalšana.

Gre za ameriški film, bi rekel da iz 90desetih. Skoraj zagotovo je akcijski film, s tem da gre za "okusno" akcijo. Se pravi, mogoče kakšna pištola, bel prah. Po spominu ni nekih ekstremov nasilja in podobnih psiho-umo-bolnic.


Pa da vidmo, če se bo našel naslov.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

delfinus ::

Film bi naj bil na sporedu okrog bozica, zal ne vemo na katerem kanalu. Gre se za film o zombijih. To je zgolj po pripovedovanju oceta, tako da ne vem, ce bo opis zacetka tocen. Naj bi gradili ali obnavljali neko hiso in potem na tistem mestu pod zemljo naletijo na neka stara skrivnostna vrata, odprejo ta vrata in gredo polgledat kaj se skriva tam. Ko ze zapuscajo plac prileti nek oldtimer zombie in ugrizne enega od teh obiskovalcev. Od tu naprej zombiji zacnejo spet harati naokrog. Dogajanje naj bi bil London, ni pa nujno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

delfinus ::

Sem nasel sam: Cockneys vs Zombies

radmansdorf ::

Iščem naslov slovenskega filma, posnet verjetno v poznih 70-ih ali 80-ih. Dogaja se na morju, v avtokampu, verjetno na Hrvaškem.
Gre se o dveh familijah, ki so na dopustu skupaj. Fotra obeh familij kartata, pijeta pivo in na plažo hodita gledat bejbe. Mislim da jih celo fotografirata.
En od fotrov je 99% Dare Valič. Na imdb ne najdem nič o tem. Film je odbita komedija iz tistih časov.

radmansdorf ::

EDIT: Nekje sem zasledil, da bi bil to lahko film Dopust. Če se komu sanja kako priti do njega, ZS ali tukaj prosim. Nisem pa 100% če je to to.

matobeli ::

Ni ravno film, ampak animirana serija oziroma možno da še celo risanka.

Predvajana nekje v prvi polovici 90ih, pomojem samo v nemščini, ali italjanščini. Možno pa seveda da je starejša.

Gre se za akcijsko risano/animirano serijo ki se dogaja na smučiščih oziroma v nekem ski resortu, velik je furanja z ratragi ter motornimi sankami, smučanja... Neka klasična zgodba, dogaja se nek kriminal ena skupina (učitelji smučanja, varnostniki, nekaj takega) pa potem to rešuje.

Gooe ne zna nič pametnega najt.

Stil je bolj ameriški/ali celo japonski.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Barakuda1 ::

Iščem naslov ZF komedije.

Vsebina je nekako takole.

Neko dekle se po smrti znajde v "raju". Vendar po nekem času spozna, da je tam po pomoti, oziroma je namesto v raju, pravzaprav v peklu.

hvala za pomoč
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

CoreySteel ::

@matobeli: Mislim da vem katero misliš, sam sem pomoje zdaj dve pomešal. Jaz imam v glavi, da je italijanska risanka, našel sem pa tole:

@Barakuda1: Verjetno ne misliš serijo The Good Place?
Twitter: @CoreySteel_

eeslliw54 ::

Iščem naslov filma iz bližnjega vzhoda. Film je bil predlagan na slotechu (gledal sem ga tam leta 2010-11). Ker na žalost hitro pozabim kar pogledam ne morem podati točne premise filma. Ne vem zakaj imam v glavi, da je iranski film. Dogaja se med vojno oz. spopadi. V filmu je kar velik preobrat oz. nepričakovan razvoj. Zgodi pa se nekaj na foro, da se na koncu spozna, da sta bila mama in sin (pa nisem prepričan), ter da sin? ubije mamo? (seveda ni vedel).

To je vse kar znam povedati, pa še to sem lahko zgrešil. Je pa šlo takrat za enega izmed boljših proizvodov te bližnje vzhodne produkcije. Film more biti izdan med leti 2000-2012.

matobeli ::

CoreySteel je izjavil:

@matobeli: Mislim da vem katero misliš, sam sem pomoje zdaj dve pomešal. Jaz imam v glavi, da je italijanska risanka, našel sem pa tole:

@Barakuda1: Verjetno ne misliš serijo The Good Place?


Pomojem je to točno to! Hvala!
Francoska je zgleda... Z angleškimi podnapisi bo tole kar unobtanium.

Barakuda1 ::

CoreySteel je izjavil:



@Barakuda1: Verjetno ne misliš serijo The Good Place?



Hmm, ja, lih to serijo sm mislo :) Tko da, hvala ti :)
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

111111111111 ::

CoreySteel = Filmofil.

Mišljeno kot pohvala, dobro si jih našel.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

CoreySteel ::

Sreča :)
Lej kaj sem napisal cca eno leto nazaj:

CoreySteel je izjavil:

Že leta in leta spremljam to temo, pomoje še nobenega filma nisem ugotovil, zdaj bi končno imel prvega, pa še to si me prehitel! :))
Dober film.


Tko da ja... :))
Twitter: @CoreySteel_

enemon ::

Kdo pozna mogoče tole? Zgodba gre nekako takole - eden gre na banko in mu ne podaljšajo kredita in potem se začne njegovo znašanje z orožjem nad sistemom, mislim da na koncu pride oborožen do svojega šefa v službo. Mislim, da je bil nekajkrat predvajan na Kanalu A, ima mogoče kdo idejo, kakšen bi bil naslov filma? Hvala vnaprej.

bambam20 ::

enemon je izjavil:

Kdo pozna mogoče tole? Zgodba gre nekako takole - eden gre na banko in mu ne podaljšajo kredita in potem se začne njegovo znašanje z orožjem nad sistemom, mislim da na koncu pride oborožen do svojega šefa v službo. Mislim, da je bil nekajkrat predvajan na Kanalu A, ima mogoče kdo idejo, kakšen bi bil naslov filma? Hvala vnaprej.


Po opisu sodeč gre za spodnji film.

Sindrom ::

Živjo.

Zanima me ime neke starejše TV nanizanke. Kolikor se spomnim vsebine, gre takole. Neka družina (v ameriki) se je z džipom odpeljala na počitnice ali pač nekam na potovanje. Ko so se vozili po cesti, so naleteli na potres in naenkrat se je cesta pred njimi odprla in zgrmeli so v neko luknjo. Ugotovili so, da so v neki jami in potem je šofer pritisnil na gas in so se odpeljali naprej po rovu ter kmalu prispeli na površje. Takrat so ugotovili, da so se znašli v "pradivjini", ko so živeli še dinozavri. Vsaj tako je zgledal uvod oz. "intro" vsake epizode.

Nanizanka potem prikazije kako so se preživljali iz dneva v dan, naleteli pa so tudi na nekaj sovražnikov. Mislim, da so to bili neke vrste kuščarji na dveh nogah, podobni človeku. Spomnim se še, da je v neki epizodi bruhal vulkan zeleno lavo. Nekje so našli tudi neke kristale, ki so čarobno povzročili, da je njihova tehnologija začela zopet funkcionirati npr. če se je telefonu izpraznila baterija, si približal tisti kristal in je zopet začel delovati. V neki epizodi so se vse lune oz. planeti postavili v takšno lego, da se je potem vsem dinozavrom začelo rolati in so želeli storiti samomor v nekem prepadu. Ljudje so pa nato zadevo skušali preprečiti, da so se z džipom postavili pred njih in trobili na glas.

Slučajno kdo pozna?
"If privacy is outlawed, only outlaws will have privacy." - Phil Zimmerman

D3m ::

Land of the Lost

|HP EliteBook|R5 6650U|

enemon ::

bambam20 je izjavil:

enemon je izjavil:

Kdo pozna mogoče tole? Zgodba gre nekako takole - eden gre na banko in mu ne podaljšajo kredita in potem se začne njegovo znašanje z orožjem nad sistemom, mislim da na koncu pride oborožen do svojega šefa v službo. Mislim, da je bil nekajkrat predvajan na Kanalu A, ima mogoče kdo idejo, kakšen bi bil naslov filma? Hvala vnaprej.


Po opisu sodeč gre za spodnji film.



To je to, 100x hvala ;)

BRBR ::

Solaris ? Ne ta v katerem je Clooney. ZF. Lahko da sem pozabil naslov čeprav dvomim. Peljejo se proti soncu, kao dostavljajo eno bombo ali nekaj takega.
Vmes izvedejo P.......o na eni ladji, ki jo srečajo spotoma.

Pimoz ::

Sunshine https://m.imdb.com/title/tt0448134/

Dober film :)

BRBR ::

Ta,ja, hvala.

Dober film :)

PunkDude ::

eeslliw54 je izjavil:

Iščem naslov filma iz bližnjega vzhoda. Film je bil predlagan na slotechu (gledal sem ga tam leta 2010-11). Ker na žalost hitro pozabim kar pogledam ne morem podati točne premise filma. Ne vem zakaj imam v glavi, da je iranski film. Dogaja se med vojno oz. spopadi. V filmu je kar velik preobrat oz. nepričakovan razvoj. Zgodi pa se nekaj na foro, da se na koncu spozna, da sta bila mama in sin (pa nisem prepričan), ter da sin? ubije mamo? (seveda ni vedel).

To je vse kar znam povedati, pa še to sem lahko zgrešil. Je pa šlo takrat za enega izmed boljših proizvodov te bližnje vzhodne produkcije. Film more biti izdan med leti 2000-2012.

Mogoče... Incendies - https://www.imdb.com/title/tt1255953/

VeganCyclist ::

Film so svoje cajte non stop vrtel na Kanalu A. To je blo kake 30 let nazaj, ko je A kanal še komej nastajal. Spomnim se, da so na enem otoku al kaj imel eno kliniko, kjer so eni stari ženski vzel ven možgane in jih prenesli v telo ene mladenke. Kao klinika za pomlajevanje. Kake 10let nazaj sm film najdu na IMDB, sam od takrat sm itak že pozabu naslov. Takrat ga na torentih nisem najdu.

Bonus vprašanje: Kaj je bla tista oddaja o videoigrah na Kanalu A? A ma to kdo kej posneto?
««
39 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naslov filma izpred 20-25 leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5314798 (13485) STASI
»

ugani film (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4035183395 (61170) Hansb
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6531959 (26539) AlienRR

Pozna kdo ta film?

Oddelek: Sedem umetnosti
145987 (4796) STASI

Več podobnih tem