» »

Iščem naslov filma

Iščem naslov filma

strani: 1 ... 32 33 34 »

leiito ::

nodrim je izjavil:

Živ in jo! :)

Imam eno težko uganko ... za film ne vem iz katerega leta je in kateri je izvirni jezik.

Gre se za dva najbrž najstnika, fant in punca, ki sta ali siroti ali pa pobegneta zdoma in sta potem se mi zdi v šotoru in raziskujeta svojo seksualnost in je vse skupaj super naturalistično posneto in za oba je vse skupaj prvič, tako da počneta vse mogoče stvari (vohata se po vseh običajno neovohavanih delih telesa ipd. :) in vse je naravnost posneto itd.

Torej, to je vse nekako, s čimer operiram ... iščem že nekaj časa, pa ne najdem pravega sploh ..

Kaj to pomeni, da je vse skupaj "naturalistično posneto"? In še "naravnost posneto" za povrh? Da se res krešeta? Najstnika? A ni to že pod mejo družbeno sprejemljivega?

OttoParts ::

Da ni to kaj iz tiste razvpite zbirke MNZ-ja (njim pošlji še kakšen mail!)...

Ampak edino, kar mi pade na pamet je pa (čeprav ni posneto naturalistično) :
Moonrise Kingdom:

IMDB:
http://www.imdb.com/title/tt1748122/

YT:

globoko grlo ::

A ni bil en nemški film ene par let nazaj "I know what u did last summer" al pa "What happened last summer" al neki tazga?
E6850 @ 3.0GHz | Gigabyte P35C-DS3R @ NON-clockable #!$#%/@@
6GB RAM | HD4890 | SSD Corsair F3 120GB
24" viewsonic

nodrim ::

ja, pod naturalistično mislim, da je pač vse skupaj nazorno prikazano in oba sta, ker sta neizkušena, odprta do vsega in preskušata vse možno ... film zna bit med 15-20 let star in ni niti približno tako ljubek kot Moonrise Kingdom :)

je pa definitivno eden od filmov, ki so na meji, oziroma mi je takšen ostal v spominu ..

Okapi ::

Če ni Blue Lagoon, potem je kakšna poceni kopija, recimo Paradise.
The film genre was described as "exotic teen" (a teen film set in exotic locations) which began with The Blue Lagoon in 1980.

Paradise (1982 film) @ Wikipedia

Ni Blue Lagoon, tisto je vse preveč lepo in pocukrano ter posneto za ameriško krščansko občinstvo :) ... tole je bilo v netropskem gozdu in ni pokrivalo tako dolgega časovnega obdobja ...

OttoParts ::

Se dogaja v Mehiki?

sem precej prepričan, da ne

Spxy ::

Zdravo. Ne iščem ravno naslova filma ampak me zanima kje bi se dalo ta film dobit na DVD-ju, po možnosti čimprej. Torej obstaja kakšna trgovina v sloveniji ali evropi ki prodaja dvd-je? Ali pa ebay, amazon mi je vseeno samo da bi bilo čimprej.

http://www.imdb.com/title/tt0455824/

Kaj takega: https://www.amazon.co.uk/Australia-Blu-... je okej?

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Spxy ()

[D]emon ::

Ce si nasel na amazon.co.uk, zakaj sploh se sprasujes ? Drugace ima BB v BTCju po mojih izkusnjah kar nekaj BR diskov. Ampak ni garant.
I'm really easy to get along with, once you cretins learn to worship me.
strani: 1 ... 32 33 34 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naslov filma izpred 20-25 leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
531610 (297) STASI
»

Filmi - avanture

121049 (759) jype

Pozna kdo ta film?

141982 (791) STASI
»

Filmi za se zjokat (dobesedno) (strani: 1 2 )

519563 (8441) gkovac
»

Filmi naše in vaše mladosti

193266 (3029) Spajky

Več podobnih tem