» »

Iščem naslov filma

Iščem naslov filma

««
40 / 42
»»

donvito ::

PunkDude je izjavil:

eeslliw54 je izjavil:

Iščem naslov filma iz bližnjega vzhoda. Film je bil predlagan na slotechu (gledal sem ga tam leta 2010-11). Ker na žalost hitro pozabim kar pogledam ne morem podati točne premise filma. Ne vem zakaj imam v glavi, da je iranski film. Dogaja se med vojno oz. spopadi. V filmu je kar velik preobrat oz. nepričakovan razvoj. Zgodi pa se nekaj na foro, da se na koncu spozna, da sta bila mama in sin (pa nisem prepričan), ter da sin? ubije mamo? (seveda ni vedel).

To je vse kar znam povedati, pa še to sem lahko zgrešil. Je pa šlo takrat za enega izmed boljših proizvodov te bližnje vzhodne produkcije. Film more biti izdan med leti 2000-2012.

Mogoče... Incendies - https://www.imdb.com/title/tt1255953/

Odličen film, ga bom še enkrat pogledal.

VeganCyclist ::

Res noben ne ve, kaj je bla tista oddaja o igrah na Kanalu A na začetku 90ih. Dejansko sm upal clo na kakšne YT linke.

matobeli ::

Jaz se jo spomnem, sam pojma nimam kaj je bla že. Pomojem je bila del neke druge oddaje, mogoče videospotnice oziroma kaj je že bilo pred njimi.

A je bil prav A kanal to al še gajba?

VeganCyclist ::

Ne, prav A Kanal je bil. To vem, ker smo rabl posebi anteno instalirat na podstrehi samo za Akanal in jo obrnit proti Krvavcu. :) Tut ta voditelj,...včasih njegov glas slišim še v kakšni reklami. Blo je pa to v cajtu izhajanja Megazina.

matobeli ::

Mrbit nekaj na cyber... dej magar uporabniku Palomino napiš ZS, on bil moral bit v gajming vodah že takrat.

CrazyFrog ::

VeganCyclist je izjavil:

Res noben ne ve, kaj je bla tista oddaja o igrah na Kanalu A na začetku 90ih. Dejansko sm upal clo na kakšne YT linke.


Oddaje se ne spomnim, ampak iz firbca sem poskusil v googlu iskati različne kombinacije in prišel sem do tega tv sporeda:
https://www.dolenjskilist.si/media/arhi...

Video igralnica (od­daja o računalniških igricah)

Če to ni to, pa lahko poskusiš brskati po teh časopisnih arhivih, ampak to je zelo zelo zamudno.

VeganCyclist ::

Hoho! To je to! Sam se ne bi nikol spomnil it gledat arhivski Tv spored. Tnx!

free_rider ::

VeganCyclist je izjavil:

Ne, prav A Kanal je bil. To vem, ker smo rabl posebi anteno instalirat na podstrehi samo za Akanal in jo obrnit proti Krvavcu. :) Tut ta voditelj,...včasih njegov glas slišim še v kakšni reklami. Blo je pa to v cajtu izhajanja Megazina.

To je bil Boštjan Napotnik "Napo".

Fly2Sky ::

Hojla vsi, kaksnih 10-15 let nazaj sem gledal film :) in ker je danes svet vse bližje eni sceni iz njega, me je to spomnilo na njo, kar je edino česar se spomnim. Me pa zdaj zelo zanima tematika tega filma! Pobrskajte po spominu prosim. Scena: na rokah so imeli neko futuristično projecirano digitalno uro, ki jim je odštevala čas preostalega njihovega življenja in oni so lahko trgovali za minute/ure za podaljsanje zivljenja. To je vse kar se spomnim. Hvala za info ?
Binance: https://www.binance.com/?ref=16631711 (Ref.ID: 16631711)
https://www.mexc.com/register?inviteCode=1bZR5

shinca ::

Verjetno misliš In Time. Najdeš na Prime video.

oo7 ::

Ja film In Time - Trgovci s časom

bambam20 ::

Kar dober film.

Fly2Sky ::

Hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Binance: https://www.binance.com/?ref=16631711 (Ref.ID: 16631711)
https://www.mexc.com/register?inviteCode=1bZR5

BRBR ::

Zamorc, se mi zdi, nastavi claymore mine, in pol eni belčki vdrejo v bajto. Slow motion kako jih porazira. Mislim da tudi vrata odletijo z bajte. V katerem filmu/nadaljevanki je to ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

lolipop2 ::

Iščem en film..malo starejši.

Zgodba gre nekako takole: downhill rolkarji, good and bad guys in sestra od enega izmed bad guysov se zatreska v enega lepega good boy-a, potem pa tekmujejo itd. Klišejsko... :D

lolipop2 ::

lolipop2 je izjavil:

Iščem en film..malo starejši.

Zgodba gre nekako takole: downhill rolkarji, good and bad guys in sestra od enega izmed bad guysov se zatreska v enega lepega good boy-a, potem pa tekmujejo itd. Klišejsko... :D

Našel. Naslov je Trashin' (1986) 8-O

lemur233 ::

lolipop2 je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Iščem en film..malo starejši.

Zgodba gre nekako takole: downhill rolkarji, good and bad guys in sestra od enega izmed bad guysov se zatreska v enega lepega good boy-a, potem pa tekmujejo itd. Klišejsko... :D

Našel. Naslov je Trashin' (1986) 8-O


Zanimivo kako se ti trendi obračajo. Zdaj so downhill rolkanje spet popularno.

bambam20 ::

lolipop2 je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Iščem en film..malo starejši.

Zgodba gre nekako takole: downhill rolkarji, good and bad guys in sestra od enega izmed bad guysov se zatreska v enega lepega good boy-a, potem pa tekmujejo itd. Klišejsko... :D

Našel. Naslov je Trashin' (1986) 8-O


Če želiš še enega od rolanja.


lolipop2 ::

lemur233 je izjavil:



Zanimivo kako se ti trendi obračajo. Zdaj so downhill rolkanje spet popularno.


isto je z oblačili. Raztrgane kavbojke so v tem filmu IN...

xseki ::

edit: sem našel...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

marjan_h ::

Mene zanima naslov filma o Steveu Jobsu, ki je bil pred 1 tednom (mislim da sobota) predvajan na SLO1 ali SLO2.

Nikjer ga ne najdem.

Hvala.

AEx_1-7 ::

marjan_h je izjavil:

Mene zanima naslov filma o Steveu Jobsu, ki je bil pred 1 tednom (mislim da sobota) predvajan na SLO1 ali SLO2.

Nikjer ga ne najdem.

Hvala.


https://www.rtvslo.si/tv/novosti/steve-...
https://www.imdb.com/title/tt2080374/

Ker nisem nasel nikjer, aja ... x265 rip tudi rabite (HEVC M10@L3.1) ...?
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

marjan_h ::

AEx_1-7 je izjavil:

marjan_h je izjavil:

Mene zanima naslov filma o Steveu Jobsu, ki je bil pred 1 tednom (mislim da sobota) predvajan na SLO1 ali SLO2.

Nikjer ga ne najdem.

Hvala.


https://www.rtvslo.si/tv/novosti/steve-...
https://www.imdb.com/title/tt2080374/

Ker nisem nasel nikjer, aja ... x265 rip tudi rabite (HEVC M10@L3.1) ...?


Hvala, vendar jaz sem gledal tv spored, pa tudi nisem vedel da je dejansko naslov Steve Jobs. Lahko bi le v google napisal "Steve Jobs film", vendar nisem bil prepričan, če jih je več.

A. Smith ::

BRBR je izjavil:

Zamorc, se mi zdi, nastavi claymore mine, in pol eni belčki vdrejo v bajto. Slow motion kako jih porazira. Mislim da tudi vrata odletijo z bajte. V katerem filmu/nadaljevanki je to ?


Skoraj gotovo je tole:
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

AEx_1-7 ::

marjan_h je izjavil:


Hvala, vendar jaz sem gledal tv spored, pa tudi nisem vedel da je dejansko naslov Steve Jobs. Lahko bi le v google napisal "Steve Jobs film", vendar nisem bil prepričan, če jih je več.


HEVC, rabite?

Originalno menda sploh ni bilo naslova (a man with no name) ... titlov v filmu tudi ni, BD vsaj, kino print je menda bilo.

Jih je vec (tale zgoraj je bolj junk, IMHO, Boyle je bil dober za Trainspotting, 1996, rezijo Bond-a so mu pa vzeli se mi zdi, ostalo je zalost ali pa norcevanje ala Slumdog Millionaire, 2008) ...

Ker tole je znatno boljse:
https://www.imdb.com/title/tt2357129/
https://www.imdb.com/title/tt4425064/
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

marjan_h ::

Ne rabim.

miha98 ::

Pozdrav Jaz pa iščem en film v katerem je igral Tom Cruise ( nisem siguren) nekega vesoljca, ki se lahko spremenil v pravo pošast. Spomnim se da je bila še ena vesoljka in ko sta se parila ga je zbodla z bodicami na hrbtu on pa jo je ubil nekak z nekim repom? Ubijal je ljudi... to je vse kar se spomnim hvala... gledal sigurno že pred 2008 krizo?

D3m ::

Species 2?
|HP EliteBook|R5 6650U|

CoreySteel ::

Opisal si Species, ja, sam ne igra Tom Cruise notri.
Twitter: @CoreySteel_

D3m ::

Možno je tudi Species 3. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zodiac ::

D3m je izjavil:

Species 2?

Verjetno 2ka, Justin Lazard je na hitro podoben Cruise-u.
Drugače, pa vrhunska igra Natashe.:))

SVGA ::

Živijo, iščem tri stare filme, ne vem ali so TV filmi ali kakšna druga oblika.

Enega sem gledal recimo nekje okrog leta 1990, verjetno na enemu od naših programov (SLO 1, SLO 2...), torej mora biti vsaj toliko star, če ne celo iz 80ih ali 70ih. Šlo je za nekakšne raziskovalce oz. iskalce zakladov, dva ali trije so bili, našli so (mislim da) diamant(e), mogoče v ali pod nekim drevesom, fora je bila pa da je bil ra zaklad zaklet in so dobili nekakšno "tigrovo mrzlico", tigrove lise po obrazu. Potem so ta diamant (mogoče je bilo zlato ampak mislim da diamant) na hitro prodali za malo denarja (za prevoz), v prvi gostilni, da so lahko pobegnili od tam... To je vse kar se spomnem, kot otroka me je ta film zelo prestrašil. Se komu svita?

Drugega sem gledal pa pomoje nekje okrog leta 1995, torej verjetno tam nekje star ali starejši, ravno tako na enem od naših programov. Kar se spomenm je da je bila družina (oče, mati, otrok) v življenju po smrti, s tem da sta bila otrok in mati v nebesih, oče pa v vicah, lahko so se poklicali po stacionarnem telefonu, med njimi je bila pa steklena stena, tako da so se videli in slišali, niso se mogli pa dotakniti.

Tretji film pa je mislim da po resničnih dogodkih in sicer o nekem Kiske oz. Kiski tipu ki je po krivem obtožen razkazovanja oz. nadlegovanja/napada, mati ve da je nedolžen in se ga trudi spraviti iz zapora celo življenje, mogoče je nemški, ne vem, vsaj 20 let star če ne več bi rekel...

Če se komu svita za kaj od tega bom zelo vesel! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SVGA ()

STASI ::

A je prvi morda Romancing the Stone?
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

SVGA ::

Hvala za predlog, žal ni.

SVGA ::

Sem pa ravnokar našel odgovor za tretji film: A Life for a Life (1998). Odločen film, ampak kje ga dobiti? Na YT je samo low-quality video z zamikom v zvoku, negledljivo...

neverjetni99 ::

Ali se spomni mogoče kdo filma o velikih pošastih, ki pridejo iz podmorskega grebena. Film sem gledal v začetku 2000ih ali v poznih 90ih. Je pa ameriški. Ne, ni Pacific Rim :D

david77 ::

Iscem film spomnim se da je bil akcijski da se je en tip pripelal do neke privat veterine ker je bil ranjen.veterino sta mela moz in zena nakoncu je moza zvezal v wcju z zensko je pa v drugi sobi seksal moz se je ta cas ubil v wcju.

D3m ::

To pa je akcija. :D

Koliko let nazaj misliš, da je bilo?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

OttoParts ::

david77 je izjavil:

Iscem film spomnim se da je bil akcijski da se je en tip pripelal do neke privat veterine ker je bil ranjen.veterino sta mela moz in zena nakoncu je moza zvezal v wcju z zensko je pa v drugi sobi seksal moz se je ta cas ubil v wcju.


The Getaway (1994):

FireSnake ::

Ko sem bil mali, sem gledal film o enem "Iluzionist-u".
Tisto, kar se spominjam:
- tip je imel bolnt lase, najbolši približek:

(v Neverending story mu je bil nekako podoben ali pa v Labirinth)
- ko je nastopal je imel obrvi vedno pobarvano v srebrni barvi
- dogajalo se je nekje na Škotskem (spominjam se travnikov ob morju in klifov)
- družil se je z malim fantom, ki ga je učil
- na koncu filma so glavnega igralca ustrelili, dali v žakelj in vrgli čez klif (v morje)
- ko so ga potegnili iz vode so ugotovili, da je umrl zaradi utopitve
- zadnji prizor: mama od malega fanta pride do njega, ko se obrne, je bil našminkan enako, kot glavni igralec (srebrno senčilo nad očesom)
- glede na to, kdaj sem to gledal je fim star vsak 38 let

Spominjam se še enega prizora, ko je imel nastop: na večerji je neka gospa imela bolečino v vratu. Pristopil je k njej in jo začel masirati. Vseskozi jo je spraševal, kje je bolečina. Le-ta se je pommikala po rami, čez roko in na koncu je bila na konici prsta.
KO je gospa potrdila, da je bolečina na koncu prsta je vzel sekalo (ali velik nož) in tekel: "then we will cut it and eat it!". Sunkovito odsekal konico prsta in dal v usta in začel žvečiti.
Zgledalo je, kot da ji je odsekal konico prsta, a je zgolj odsekal pol kumare, ki jo je pojedel.
Gospa pa bolečine ni več imela.

Spominjam se še, da skozi cel film je "čaral" ampak ljudje so se vedno bolj obračali proti njemu (razen malega dečka). Kar je botrovalo k tragičnemu koncu.

Matral sem se in iskal, a mi ni ratalo naj tega filma.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

D3m ::

Ta je pa težka.

Še kak info? Kak znan igralec?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kurzweil ::

@FireSnake, slučajno "Powder"?

D3m ::

Powder ni.
|HP EliteBook|R5 6650U|

karafeka ::

Ko nekdo tako podrobno opiše dele filma, pa ga res ni težko najti:

D3m ::

Obrvi so bolj črne :)

Ampak je verjetno to to.
|HP EliteBook|R5 6650U|

matobeli ::

Jaz tud pomojem iščem enakega kot FireSnake, pomoje more bit nek spinoff od neverending story.

Pri nas se je moral vrtet nek v začetkih ali sredina 90ih, je bil pa večkrat na sporedu.

edit: Mogoče "Tales from Neverending story"?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

FireSnake ::

D3m je izjavil:

Ta je pa težka.

Še kak info? Kak znan igralec?


Žal ne :(

S tistim fantom sta se veliko družila.

karafeka je izjavil:

Ko nekdo tako podrobno opiše dele filma, pa ga res ni težko najti:




Aaaaaaaaaaa!!!!!

NORO!

Najlepša hvala!

Kako ti je to ratalo?

53 minuta se začne o tem, kar sem zgoraj govoril.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

matobeli ::

Kaj je bla pa neka otroška serija kjer je v začetku pripovedovalec vedno začel na terasi neke kafane, oblečen v črno, plašč, črn cilinder, pomoje je mel tudi sprehajalno palico.

Mogoče je bila celo naša produkcija, ali pa je bilo vsaj sinhronizirano

jarre ::

matobeli je izjavil:

Kaj je bla pa neka otroška serija kjer je v začetku pripovedovalec vedno začel na terasi neke kafane, oblečen v črno, plašč, črn cilinder, pomoje je mel tudi sprehajalno palico.

Mogoče je bila celo naša produkcija, ali pa je bilo vsaj sinhronizirano


To pa je lahko vprašanje.

Iščeš češko serijo Pan Tau:

Pan Tau @ Wikipedia
https://www.imdb.com/title/tt0157238/

Uh...in ko sem iskal to serijo sem se spomnil še na eno češko serijo...Arabela:

https://www.imdb.com/title/tt0175381/
Arabela (TV series) @ Wikipedia

matobeli ::

Ne bo Pan Tau, klobuk imam v spominu kot cilinder in plašč bolj dolg, ne tolko kot frak, bolj prešeren style.

Pa pomojem se je ta lik pojavil sam na začetku kot napovedovalec in pripovedovalec in verjetno še na koncu, ni bil dejansko osrednji lik. Pol so se pa neke zgodbe predvajale. Mrbit so bli not škrati alpa troli, nekaj v to smer
««
40 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naslov filma izpred 20-25 leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5314892 (13579) STASI
»

ugani film (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4035184028 (61803) Hansb
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6532128 (26708) AlienRR

Pozna kdo ta film?

Oddelek: Sedem umetnosti
146016 (4825) STASI

Več podobnih tem