» »

Iščem naslov filma

Iščem naslov filma

««
41 / 41
»
»»

jarre ::

matobeli je izjavil:

Ne bo Pan Tau, klobuk imam v spominu kot cilinder in plašč bolj dolg, ne tolko kot frak, bolj prešeren style.

Pa pomojem se je ta lik pojavil sam na začetku kot napovedovalec in pripovedovalec in verjetno še na koncu, ni bil dejansko osrednji lik. Pol so se pa neke zgodbe predvajale. Mrbit so bli not škrati alpa troli, nekaj v to smer

Razumem. Hm... :-) Mogoče pa sem ti že odgovoril...:-)

Se spominjaš čarovnika Rumburaka iz serije Arabela?!

https://www.imdb.com/title/tt0175381/me...

matobeli ::

sem že pogledal, pa tud ne zgleda da bi blo.

A je možno da so predvajal avdio pravljice na tvslo in je bil model ki ga iščem samo pripovedovalec?

Nek sem prišel do "Palčki z rožnega grička" in se mi sliši v pravo smer.

mkking ::

Ekipaa iscem naslov nekega filma, vsega kar se spomnim je da neke punce ugrabijo pa jih pripeljejo v neko stanovanje, kjer z zobnimi ščetkami čistijo tla, spomnim se še da ena izmed teh punc pade dol iz balkona, predvidevam da jo nekdo potisne, zadnji prizor katerega se spomnim iz filma je da ma ena izmed teh punc, neko razmerje z nekim fantom v knjižnici na neki šoli. Film sem gledal na tvju med letom 2002/04. Vse drugo najdem samo tega filma nikakor ne help mee.

david77 ::

Iscem naslov filma o nekem motoristu
Spomnim se samo dela da je biu invalid in je na vsak nacin nek mehanizem vgrajeval na motor pomozne kolesa ko se ustavi da nepade pri tem mu je pomagal njegov sosed. Mislim da je po resnicni zgodni nisem pa ziher.
««
41 / 41
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naslov filma izpred 20-25 leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5312028 (10715) STASI
»

ugani film (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

4035170416 (48191) Hansb
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

6527736 (22316) AlienRR

Pozna kdo ta film?

145312 (4121) STASI

Več podobnih tem