» »

Iščem naslov filma

Iščem naslov filma

««
41 / 42
»»

jarre ::

matobeli je izjavil:

Ne bo Pan Tau, klobuk imam v spominu kot cilinder in plašč bolj dolg, ne tolko kot frak, bolj prešeren style.

Pa pomojem se je ta lik pojavil sam na začetku kot napovedovalec in pripovedovalec in verjetno še na koncu, ni bil dejansko osrednji lik. Pol so se pa neke zgodbe predvajale. Mrbit so bli not škrati alpa troli, nekaj v to smer


Razumem. Hm... :-) Mogoče pa sem ti že odgovoril...:-)

Se spominjaš čarovnika Rumburaka iz serije Arabela?!

https://www.imdb.com/title/tt0175381/me...

matobeli ::

sem že pogledal, pa tud ne zgleda da bi blo.

A je možno da so predvajal avdio pravljice na tvslo in je bil model ki ga iščem samo pripovedovalec?

Nek sem prišel do "Palčki z rožnega grička" in se mi sliši v pravo smer.

mkking ::

Ekipaa iscem naslov nekega filma, vsega kar se spomnim je da neke punce ugrabijo pa jih pripeljejo v neko stanovanje, kjer z zobnimi ščetkami čistijo tla, spomnim se še da ena izmed teh punc pade dol iz balkona, predvidevam da jo nekdo potisne, zadnji prizor katerega se spomnim iz filma je da ma ena izmed teh punc, neko razmerje z nekim fantom v knjižnici na neki šoli. Film sem gledal na tvju med letom 2002/04. Vse drugo najdem samo tega filma nikakor ne help mee.

david77 ::

Iscem naslov filma o nekem motoristu
Spomnim se samo dela da je biu invalid in je na vsak nacin nek mehanizem vgrajeval na motor pomozne kolesa ko se ustavi da nepade pri tem mu je pomagal njegov sosed. Mislim da je po resnicni zgodni nisem pa ziher.

FireSnake ::

karafeka je izjavil:

Ko nekdo tako podrobno opiše dele filma, pa ga res ni težko najti:


OK, tukaj si pred časom zadel v polno (še enkrat hvala).

Zdaj imam pa še enega (bom poskusil čim bolj podrobno):
- skozi celoten film se par ljudi vozi po reki
- vmes tudi nekdo umre
- brzice
- vmes so se ustavili v eni gostilni ob reki in so se napili in igrali kitaro skupaj z enim gostom (eden je zaigral in je drugi ponovil - zelo znana melodija a je ne najdem nikjer, sem že poskušal, da bi bilo lažje)
- kasneje se peljejo po reki v kanjonu in ta tip, ki je igral, na mostu vidi tistega iz oštarije ko sta igrala skupaj
- pomaha mu in z veslom nakaže/pokaže "igranje kitare"
- tip na mostu se nič ne spomni in oni počasi gredo pod mostom
- most je bil zgrajen iz vrvi in desk
- glede na teren (rdečkaste skale) bi rekel, da je bilo snemano v Grand Canyon-u
- na koncu se na mirni vodi pripeljeo do neke hiše, ki bi naj bila cilj
- glavni igralec se zbudi (vse skupaj so bile sanje)

Časovno: nekje enako, kot Harlequin zgoraj.

Že vnaprej hvala.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

oo7 ::

Deliverance ?



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

FrRoSt ::

Igrajo bendžo! ;)

Theliverens oz osvoboditev, kot so to prevedli!?

Če ne igra celo Tom Selek!?? Bi moral prav pobrskati. 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FrRoSt ()

FireSnake ::

Fantje vi ste NEVERJETNI!

Najlepša hvala - TO JE TO!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

floyd1 ::

Legendarni (in kar težek) film. Tudi Tarantinov navdih za "Pawn shop" sceno v Pulp Fiction.

zhigatsey ::

Zdravo,

v 1. razredu (v letu 1990/91) smo šli v lokalni kino gledati film, ki je imel naslov "Bolnišnica na kolesih"... Še to nisem več siguren. Edin prizor, ki se ga spomnim je da sta dva glavna junaka odvrgla bombo na vrh neke garažne hiše in eni specialci (bad guy-i) so hitro po stopnicah te garažne hiše zbežali. Prizor je posnet hitreje, tako da so policaji zelo hitro zbežali po teh stopnicah. Ta film je imel tudi nekaj neprimernih prizorov in učiteljice so se kar križale:)...

Gledati pa smo šli še eno drug film oz. traparijo in sicer je v njej nastopala neka kosmata pošast (v bistvu ne zlobna, če se prav spomnim), kot nek Chewbacca iz star warsa s to razliko, da je imel 4 roke...

Če mogoče veste naslova teh dveh filmov. Žal se drugega ne spomnim... Hvala

miha98 ::

Pozdrav,
Jaz iščem film, bila sta 2 dela. Tole smo gledali v osnovni šoli v opb. Nekaj podobnega kot denis pokora a ni ta. Gre se o 3, ki živijo v hiši. Tamali, ki dela same pizdarije, pa foter , ki ima neko žensko in jo kasneje zamenja za mamo od sošolke od tamalega in dedek , ki odpre neko veleblagovnico in ima neko manekenko. ta mali ima oranžne lase... Foter pa je David Duchovny ali mu je vsaj podoben?

raceboy ::

no ker sem zasledil ta forum. se kdo spomne nekega filma (itak ameriskega), kjer so neki tinejdzerji furali svoj domaci radio in spravli v luft celo mesto, ker so sbirali mulci in to poslusali na vecere ?

in se ena nadaljevanka ..ma nisem sigurn ce je bila ameriska. neki srednjesolci, ki se je mislim, da infliltriral nek renegade sz choperjem v razred (pac tip z dolgimi lasmi) in resaval kakrsne koli zadeve.

cisto tako, ce se kdo od starejse generacije spomne

Zodiac ::

raceboy je izjavil:

no ker sem zasledil ta forum. se kdo spomne nekega filma (itak ameriskega), kjer so neki tinejdzerji furali svoj domaci radio in spravli v luft celo mesto, ker so sbirali mulci in to poslusali na vecere ?

Mogoče:
https://www.imdb.com/title/tt0100436/

miha98 je izjavil:

Pozdrav,
Jaz iščem film, bila sta 2 dela. Tole smo gledali v osnovni šoli v opb. Nekaj podobnega kot denis pokora a ni ta. Gre se o 3, ki živijo v hiši. Tamali, ki dela same pizdarije, pa foter , ki ima neko žensko in jo kasneje zamenja za mamo od sošolke od tamalega in dedek , ki odpre neko veleblagovnico in ima neko manekenko. ta mali ima oranžne lase... Foter pa je David Duchovny ali mu je vsaj podoben?

https://www.imdb.com/title/tt0100419/?r...
https://www.imdb.com/title/tt0102719/?r...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zodiac ()

Fly2Sky ::

Zdravo vsem,

samo en kader imam v spominu? : poslovni pogovor med mladim moškim in starejšim gospodom poslovnežem, ki mu podcenjevalno pove, kaj pa ti veš o BMW-ju, potem pa mu ta mladenič suvereno argumentira in servira z vsemi mogočimi podatki in statistiko ter ga dobesedno matira! Žal pa ne vem ničesar drugega o tem filmu, me pa zanima kateri je in če je tudi preostanek dober kakor ta kader? Hvala za kakšen info!
Binance: https://www.binance.com/?ref=16631711 (Ref.ID: 16631711)
https://www.mexc.com/register?inviteCode=1bZR5

Skyfall ::

Iščem naslov enega starega slovenskega filma o nekem potovanju z avtom in ta avto zakuha na poti v hribe(mislim, da na Vršič) in potem grejo po vodo in jo zlivajo v hladilnik motorja pa mislim, da so se nekaj dogaja še v trgovini... Več pa nevem. Bi kdo vedel?

lolipop2 ::

Skyfall je izjavil:

Iščem naslov enega starega slovenskega filma o nekem potovanju z avtom in ta avto zakuha na poti v hribe(mislim, da na Vršič) in potem grejo po vodo in jo zlivajo v hladilnik motorja pa mislim, da so se nekaj dogaja še v trgovini... Več pa nevem. Bi kdo vedel?


A je Odprava zelenega zmaja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lolipop2 ()

webmaher ::

lolipop2 je izjavil:

Skyfall je izjavil:

Iščem naslov enega starega slovenskega filma o nekem potovanju z avtom in ta avto zakuha na poti v hribe(mislim, da na Vršič) in potem grejo po vodo in jo zlivajo v hladilnik motorja pa mislim, da so se nekaj dogaja še v trgovini... Več pa nevem. Bi kdo vedel?


A je Odprava zelenega zmaja?

milijon procentov :)

agilefurn ::

Fantje pomagajte pri izbiri! Odpiram majhno garsonjero, tam potrebujem pohištvo. Našel sem trgovino s pisarniškim pohištvom in potrebujem vaš nasvet, kaj naj tam kupim

Zgodovina sprememb…

tony1 ::

Malo spremembe: iščem naslov TV serije, ki se je vrtela ob nedeljah zvečer konec 90ih na Kanalu A (Pop TVju?), dogajala se je na divjem zahodu, odjavna špica so bile slike scen iz serije, ki so se spremenile v porumenele fotografije (kot da so to fotke iz 19. stoletja).

Glavni junak je bil en star model, ki je igral vlogo nekega neuradnega šerifa, ko je npr. spravil za zapahe nekega znanega kriminalca, ki je prišel mimo; ali pa razložil, zakaj je nek pustolovec umrl od zastrupitve ob lokalnem jezeru, ko je pil vodo iz njega (ob jezeru so skale, ki vsebujejo arzen, ki se z njih počasi izpira v vodo, in ta je strupena).

Se kdo spomni te serije?

OttoParts ::

Ne vem, če je ta prava, ker model ni ravno "star" in se serije tudi zelo megleno spomnim:

Paradise:



IMDB:
www.imdb.com/title/tt0094473/?ref_=ttls...

tony1 ::

Opisu se zdi podobna, po vsebini špice pa se ne zdi prava. Špica so bile fotke, negibljive porumenele slike prizorov.

V spominu imam bolj temačno sceno in ne pomnim vloge kakšnih otrok. (Moram vseeno pogledati še kaj več vsebine.)

Vseeno hvala!

msjr ::

Iščem naslov filma ali serije (če ni celo iz kakšne igre?), po katerem so dobili inspiracijo za odjavno špico dokumentarnega filma Podarim dobim, igra, ki je prebudila tigra, mam na koncu jezika pa ne vem....

https://www.rtvslo.si/rtv365/arhiv/1749... od 55:35 naprej je odjavna špica, ki me jako spominja na (?)

msjr ::

Evo, sem šel že skoraj spat pa sem se spomnil in si kar sam odgovorim: V bistvu je kadriranje na ritem in 3d kamera milorečeno "inspired by" da ne rečemo nesramo podobno kameri in kadriranju v legendarnem videu Mitshabishi - Printer Jam:



Po moje je to to, če kdo najde še kaj - you are welcome, hvala in lahko noč!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()

nodrim ::

Ta video je hud, samo neke močne povezave z odjavno špico pa ni ravno, je precej osnovna in miljonkrat videna povezava z ritmom in še kao malo 3D zraven. Kar malo preveč akcijska za tale dokumentarec.

msjr ::

nodrim je izjavil:

Ta video je hud, samo neke močne povezave z odjavno špico pa ni ravno, je precej osnovna in miljonkrat videna povezava z ritmom in še kao malo 3D zraven. Kar malo preveč akcijska za tale dokumentarec.

Imaš prav za video je mač better, sem se vmes še spomnil na odjavno špico iz filma 300

segedin740 ::

Gospoda, če tole najdete, dobite za virtualni pir =)

Bi rekel, španski film. Govori o modelu, ki ima službo v veleblagovnici, kjer je glavni prodajalec v trgovini na ženskem oddelku za obleke. Nasproti njemu, je drug prodajalec, ki pa je gazda za moški oddelek v isti trgovini (ali ravno obratno?). Torej, bliža se konec poslovnega leta in ta dva sta si v laseh kateri oddelek bo prodal več, in s tem postavil na pedestal zmagovalca.

Oba dva se zadnji poslovni dan srečata v garderobi, kjer se na smrt stepeta in prvi (glavni igralec - visok, bolj temne polti, s črno brado) ubije drugega.

Tolko se spomnim - je pa zvrst filma ena taka črno črna komedija.

matogato ::

chatGPT je takoj našel:
Crimen Ferpecto @ Wikipedia

BaTeMaN ::

Guest House Paradiso ?
less then zero

BaTeMaN ::

Jaz pa iščem eno Italijansko nadaljevanko o mafiji.

Dogajalo se je v Italiji in ZDA istočasno.

V glavnem plot je nekako tako, enmu ugrabijo fotra in ga izsiljujejo, da mora v ZDA it ubit enega sodnika drugače ubijejo fotra. V glavnem vse gre seveda narobe. Oče po nesreči umre.
Del se je dogajal tudi v katakombah.

Tole je bilo nekaj v 90tih.
less then zero

segedin740 ::

matogato je izjavil:

chatGPT je takoj našel:
Crimen Ferpecto @ Wikipedia


To, direkt tapravi je!

Zmagou si =) Hvala!

segedin740 ::

Ahm, še enega imam.

Enako bi rekel da je španski film - sine dopolni 18. let in ga fotr za njegov rojstni dan pokliče na podstrešje, kjer mu na mizo vrže en kup polnih škatel. Izkaže se, da so v škatlah vsi računi za sina, od trenutka, ko se je rodil pa do 18. rojstnega dne. Fotr sedaj zahteva poplačilo vseh stroškov, ki jih je imel s sinom v 18 letih.

donvito ::

segedin740 je izjavil:

Ahm, še enega imam.

Enako bi rekel da je španski film - sine dopolni 18. let in ga fotr za njegov rojstni dan pokliče na podstrešje, kjer mu na mizo vrže en kup polnih škatel. Izkaže se, da so v škatlah vsi računi za sina, od trenutka, ko se je rodil pa do 18. rojstnega dne. Fotr sedaj zahteva poplačilo vseh stroškov, ki jih je imel s sinom v 18 letih.

Tastari od Mato989 mogoče? :P

Bob Rock ::

segedin740 je izjavil:

Ahm, še enega imam.

Enako bi rekel da je španski film - sine dopolni 18. let in ga fotr za njegov rojstni dan pokliče na podstrešje, kjer mu na mizo vrže en kup polnih škatel. Izkaže se, da so v škatlah vsi računi za sina, od trenutka, ko se je rodil pa do 18. rojstnega dne. Fotr sedaj zahteva poplačilo vseh stroškov, ki jih je imel s sinom v 18 letih.

Padre de Familia?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

recmajkemi ::

Iščem naslov serije kjer se je občasno pojavil karakter v televiziji na kupu televizij z vodoravnimi mavričnimi črtami v ozadju, vsaj tako imam v spominu.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Han ::

recmajkemi ::

Han je izjavil:

Max Headroom?


Bo držalo, hvala.

Ne vem zakaj sem bil prepričan, da je bil del serije "Captain Power".

Se vidi, kako možgani pomešajo spomine.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

simnov ::

Jaz pa iščem neko serijo neki vojaki v prihodnosti en je bil tank drugi letalec ... sovražniki so pa bili neki plehnati roboti z rdečimi laserji.

matobeli ::

To bi blo pa težko karkoli drugega kot Captain Power

D3m ::

Ufffffff. To sem pa gledal :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

simnov ::

matobeli je izjavil:

To bi blo pa težko karkoli drugega kot Captain Power

Hvala

oo7 ::

D3m je izjavil:

Ufffffff. To sem pa gledal :D


Jst tudi :)

D3m ::

Kaj pa to fantje? :D

|HP EliteBook|R5 6650U|

matobeli ::

Seveda, pa tole tudi:


Pa tole:


Pa še cel kup drugih bolj ali manj podobnih nanizank.

D3m ::

Karakterji in zgodba so top, četudi je 3D star. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

simnov ::

Pa tisto ko so bile neke lutke na nitkah ko so imeli neke stroje za v zemljo vrtat.

CoreySteel ::

Thunderbirds?
Twitter: @CoreySteel_

recmajkemi ::

simnov je izjavil:

Jaz pa iščem neko serijo neki vojaki v prihodnosti en je bil tank drugi letalec ... sovražniki so pa bili neki plehnati roboti z rdečimi laserji.

To si se hecal?
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

simnov ::

recmajkemi je izjavil:

simnov je izjavil:

Jaz pa iščem neko serijo neki vojaki v prihodnosti en je bil tank drugi letalec ... sovražniki so pa bili neki plehnati roboti z rdečimi laserji.

To si se hecal?

kak hecal

matobeli ::

Preberi si en prispevek nad tvojim prvim.

BRBR ::

Steve Austin + Dolph Lundgren. Ni 'The package' AFAIK.
+ en rookie cop nastopa v filmu
Scena ki se je spomnim Austin (corrupt cop) reče gušterju, ko mu ta hoče dat vizitko:"put that back into your diapers"

... ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()
««
41 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naslov filma izpred 20-25 leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5314894 (13581) STASI
»

ugani film (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4035184040 (61815) Hansb
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6532138 (26718) AlienRR

Pozna kdo ta film?

Oddelek: Sedem umetnosti
146016 (4825) STASI

Več podobnih tem