» »

Internet preko satelita

Internet preko satelita

Matri[X] ::

Zanima me kako je z internetom preko satelita pri nas. S tem mislim, da je možno surfanje po netu, ker pri EuropeOnline to ni možno (samo download - vpišeš URL). Zanima me tudi če je možna kakšna močnejša povezava (10Mbps download in 2Mbps upload). Kakšno anteno rabim za to ? Rabim dve?0:)

PaJo ::

Ja obstajajo ponudniki, samo nazdnje ko sem jaz gledal so imeli ponudbo v stilu UP 16kb/s, DOWN okoli 100kb/s, stem da si placal ko zmesan in sicer, za vzpostavitev slab miljoncek plus vsaki mesec cez 20 jurjev narocnine, pa se na promet si bil omejen. No v glavnem zadeva je se obsutno predraga;(

Ceprav v Italiji mislim da se ze dobi cenejsa varjanta, samo nevem za kolko kesa. V vseh primerih pa rabis samo eno anteno, samo mislim da pride zraven se ena poseban glava.

Na kratko receno NE SPLACA SE (še) :D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Predator ::

jah sateliti bojo vedno (naj)dražja oblika :( na žalost; če ti gre samo za download ( še vseeno rabiš navadno povezavo ) probaj http://surf.to/satelitska sicer je komentar kolega ki je mel tole ( in zamenjal za kabel) da je kakovost slike sateltiskih programov slaba, download pa večinoma niha med 60-90k/s poleg tega pa moraš počakat da se stvar najprej zdownloada na tvoj prostor na disku ( 700mb) in nato pošlje k tebi...možno je pa tudi da so kaj popravili vmes.. vsekako ne splača se (še) :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Za vse željne satelitskega interneta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
374151991 (106893) amigo_no1
»

Modifikacija WLAN kartic (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
588377 (6201) pujsek_
»

kabelski internetnet VS. ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
877063 (5384) Soprano
»

volja wireless (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
555059 (3500) @ljash
»

satelitski internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
667195 (5679) branko_bm

Več podobnih tem