» »

Katere zvočnike kupiti?

Katere zvočnike kupiti?

predator2323 ::

Pozdravljeni!

Katere zvočnike naj kupim:
Logitech Z2300 THX (2.1)
ALI
Philips mms430


bolj se nagibam k nakupu teh Logitech Z2300 THX (2.1) - ali jih kdo pozna in ve ali so dobri? (na strani Enaa je nekdo napisal, da po nekem času satelita začneta hreščat in da nehata delati. Ali se je komu to že zgodilo?)

Če kdo ve še za kakšne dobre naj napiše njihovo oznako.

LP

thesayer ::

Js mam Logitechove 5.1 že nekaj časa in delajo odlično,in tako na splošno ima Logitech kvalitetne zvočnike.Po mojem je bila tista okvara čisto slučajna.

Mitch ::

Po mojem mnenju so Logitech-ovi zvočniki boljši nakup saj imajo THX certifikat, ki ga ne podeljujejo kar tako, na lepe oči. Me pa čudi samo enoletna garancija, vendar ne vem, ali je to proizvajalčeva ali od spletne trgovine. Sicer pa imam tudi sam ene stare 2.1 zvočnike od Logitecha (Z-340), ki mi včasih "ujamejo" kakšno kratkovalovno postajo, hreščijo pa samo takrat, ko s potenciometrom štimam glasnost...

LP, Mitch

Tac20 ::

Zaenkrat najboljse 2.1 zvočnike po kvaliteti zvoka kar sem jih slišal so tile Altec Lansing MX5021 , jih imam sam in jih prodajam ker sem kupil druge za veliko vec kesa, če te zanima pošlji PM ali e-mail.

Lp

bluefish ::

priporočam Logitech. Imam cenejše zvočnike 2.1 in je kakovost v primerjavi z drugimi opazna.

K0K0 ::

bond007 ::

Vsekakor Altec lansing - govorim iz izkušenj in logitech nima za burek proti AL. Praktično kateri koli model v istem cenovnem rangu je altec lansing boljši od Logitech! No če res želiš samo moč in ne toliko kvalitete, potem je res mogoče boljša izbira logitech...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187912 (40387) staher
»

zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
232472 (2029) bluefish
»

zvočniki 2.1

Oddelek: Kaj kupiti
52787 (2625) Jeremias
»

Katere 2.1 zvočnike?

Oddelek: Kaj kupiti
252595 (2081) Amadeuss

Nakup zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
382363 (1906) Stepni Volk

Več podobnih tem