» »

Skot pošiljate sms-e ?

Skot pošiljate sms-e ?

R0K ::

Ja to bi rad jst vedel ! Vendar more met podporo za vse tri ponudnike v slo. (tut vego) ... seveda pa more bit cim bolj hiter in more bit 100% da ga bo poslal... no 99% ...

...btw ... tist na MobiSux-u prou SUX ... ker mi dostavi mogoc vsak 5ti sms ki ga poslejm :// ... pa tut ce posiljam ob kakih 11 zvecer, k takrat teoreticno nebi smel bit guzve ...

Matek ::

SmartSMS
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

leonius ::

s ptuj-on.net, ziher pošlje, pa ful hitro...

Jst ::

Jaz pošiljam z maila: xxx@linux.mobitel.si
Za Simobil pa z njihove spletne strani.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

milosm ::

Iz Sloport-a. Kok pa :\;)

Elemen_T ::

Quick: Pa saj to je preko ptuj, ali ni?

GaPe ::

Don't steal! The government hates competition.

Elemen_T ::

GaPe: A si sploh prebral kaj tip sploh hoče?

R0K ::

No sej zdaj sm odkril nekaj zlo fajnega .. kjer se da na vse posiljat pa se vedno ga dostavi ... klik ... za vego bom pa kr prej njihove strani posiljal ...

GaPe ...

GaPe ::

Sem prebral in sem mu odgovoru na vprašanje.

...btw ... tist na MobiSux-u prou SUX ... ker mi dostavi mogoc vsak 5ti sms ki ga poslejm :// ... pa tut ce posiljam ob kakih 11 zvecer, k takrat teoreticno nebi smel bit guzve ...


Jaz pa vedno ko pošilam SMS prek Mobisux-a mi uspešno pošlje. Čudno ...:\


Don't steal! The government hates competition.

Elemen_T ::

hehe,
R0K, to je http://app.simobil.net/

matic ::

Kam je pa moj post zginil??? 8-O

matic ::

aja... se ena varianta je posiljanje SMSov z ICQja.. in pridejo tut vedno, sploh pa naj hitrej, kar sem kje vidu! Je pa omejeno samo na 70 znakov... ampak coolsko, ker res hiter pride, pa sploh lahko e vsamem ICQ posljes nekomu msg na 1x preko ICQ, maila in se SMSa!

Pa kam je moj prvis post zginu v tem topicu, kjer sem napisal nekaj o app.simibil.net?

MArko ::

icq je ql ja... finta zakaj poslje sms-e takoj je pa ta da majo sms-i ki se posiljajo po svetu okrog prioritete. vsak ponudnik mobilne telef. in takih sms posiljateljev placa dost dnarja prav za posiljanje sms-ov. vec placas hitreje se bo tvoj sms dostavil. in icq je zgleda placal zlo dost kr majo njihovi sms-i najvisjo proriteto v gsm omrezju

matter ::

ja samo icq ne pošlje na simobil :(
edino če so to že uštimal

HEKO ::

Hm..

Probaj še Slowwwenia..drgač pa jaz uporabljam www.ptuj.si pa wedno pride..
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

[BISI] ::

Pa si siguren, da prav posiljas. Jaz sem posiljal ze iz Mobisux, ptuj,... in deluje!
Drugace pa posiljam, ce ze preko interneta, preko Orodjarne.

Lp, Ziga

MTB ::

www.mtnsms.com
Pridejo zagotovo, lahko posiljas na katerikoli telefon.
RS

BaRtMaN ::

Vega - počak da se zloada, pejt na kazalo, nato pošiljanje SMSov. Ma za vse 3 operaterje (!!!8-O), men zmeri pošlje. Kot pošiljatelja na mobiju napiše web2sms.

brandy ::

ICQ ni omejen na 70 znakov ce posiljas iz SMS Centra. Tu imas 101 oz 160 znakov, pa se odgovor ti pride na comp.

matic ::

tale vega je tut kar v redu res.. Sms pride hitro (in vedno!?) mi je pa se vedno bolj vsec simobil, ker ima krajsi naslov do strani za posiljanje smsov (app.simobil.si) in pa lahko posljes 3 sms v enem. Pa tut ICQ ni slab, morm se mal pogledat kje das to ta ti pride nazaj sprocilo o dostavi in kako nastiams da poslje vec kot 70 znakov, ker zdej da ostalo nek svoj text notr.

|GrEgOr| ::

Jaz pošiljam z ICQ-ja, Vege in Simobila. Samo mi je http://www.vega070.com/rich/slo/vegasms... najboljsa, ker pride SMS 99% in če ni gužve v 3 sekundah.

Drugače pa je tud Simobilov dober, sploh ker razdeli sms-je. Samo kaj ko včasih zaštrajka.

Edinege, ki ne uporabljam pa je Mobitelov. ker Suxa, pa še samo v mobitelovega lahko pošlješ, pa še to je vlko vprašanje če je dostavljen.

matic ::

samo men simobil se ne zastrajku... !? ... vega pa mi tut dostav prej kot pa v 3sec!

mirsi ::

icq je zlo vredu .. za vse tiste, ki se niste pogruntali kako spremeniti 70 znakov na 160 je resitev tu :

Regional settings ;) SLO -> ENG

upam da sem bil dovolj jasen

Ce imate nastavljeno na slovenscino boste omejeni na 70 znakov, ENG -> 160 znakov

Jinxy ::

Kako se pride to teh Regional Settings???

matic ::

to tut mene zanima! Oz katere "Regional Settings" sploh mislis ti? Ali prav od ICQja ali od windowsov!? Ker v ICQ tega ne najdem nikjer..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45070973 (27568) DJ Beat
»

SiMobil pravi: "Nič več SMS prek interneta."

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
316118 (4284) d0rK
»

SMS

Oddelek: Omrežja in internet
161684 (1458) Tomi
»

enak SMS na 50+ GSM stevilk; kako, kje?

Oddelek: Omrežja in internet
102348 (2226) Bakunin
»

Posiljanje SMS-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
51345 (1256) G-Lab

Več podobnih tem