» »

web based tekstovni urejevalniki

web based tekstovni urejevalniki

PoldeK ::

Zdravo!

Na netu sem zasledil kar nekaj web bases programov za delanje s tekstom. Npr. Ajax programi.

Zdej mi pa malo po glavi roji. Zakaj bi firma z recimo 100 uporabniki kupovala, instalirala 100 x Word (ali pa zaradi mene OO), če lahko uporablja spletno aplikacijo.
Ali sploh obstaja kakšna možnost, da bi imel tako spletno aplikacijo v lokalnem intranetu (seveda, da bi bila po možnosti čim ceneje)?

Kekec ::

Zdravo!

Na netu sem zasledil kar nekaj web bases programov za delanje s tekstom. Npr. Ajax programi.

Zdej mi pa malo po glavi roji. Zakaj bi firma z recimo 100 uporabniki kupovala, instalirala 100 x Word (ali pa zaradi mene OO), če lahko uporablja spletno aplikacijo.
Ali sploh obstaja kakšna možnost, da bi imel tako spletno aplikacijo v lokalnem intranetu (seveda, da bi bila po možnosti čim ceneje)?

Ajax nima načeloma nobene zveze z to temo ampak vseeno da potešim tvojo radovednost. Npr.: http://docs.google.com/ je nekaj podbnega o tem kar govoriš. Poizkusi kaj resnega napisat za službo/šolo npr. kakšno seminarsko in to natisni in potem napiši tukaj tvoje spoznanje.

In potem si zamisli kako bo neko srednje veliko podjetje ki dnevno operira z ogromno dokumenti dnevno. Po moje ni tako enostavno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet pred izdelavo

Oddelek: Programiranje
162794 (2138) Gandalfar
»

Google predstavlja programski jezik in spletni protokol

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
205247 (3332) kihc
»

AIDA/Web, spletni aplikacijski strežnik, plod domačega znanja

Oddelek: Izdelava spletišč
81827 (1516) mivsek
»

Web 2.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
505709 (4229) Tody
»

Prikaz še enega napada na anonimnost

Oddelek: Novice / Zasebnost
264385 (3291) MrM

Več podobnih tem