» »

Full HD TV

Full HD TV

««
5 / 19
»»

svec ::

drugace pa na tv nisem opazil bandinga


slika ni slaba, trenutno imam satelitski sprejemnik SCART-SCART na njem.
naslednji teden bomm prikljucil humaxa hdmi premire.

sem pa bral da se doseze boljsa slika ce se kaksna komponenta recimo priklopi na YUV vhod in ne scart ali kompozitni.

SCART-YUV kabel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svec ()

trdoreh ::

Aha, kaj pa barve, globina črne?
Kaj ta Xoro podpira 1080p prek HDMI?

Jaz ti predlagam, da jo vrnes. Pri naslednji pa zahtevas, da jo predhodno priklopijo in precekirajo
(to vsekakor lahko zahtevas), cene naj ti vrnejo denar in jo vzames nekje drugje (majo vsi iste cene, ce se ne motim).

Lp

svec ::

ma to je fora da mi oni lahko posljejo tv spet z mrtvimi pixli in potem bom ga spet nazaj posiljal?

BlackHole ::

Pa kaj boš na vsak odgovor 10x isto napisal?! Pošlji ga nazaj ali pa ga obdrži - kaj ti pa preostane drugega. Edino, da jih prosiš, naj na novo poslan ekran prej preverijo (kar pa ga itak verjetno ne bojo).
LP Marko

svec ::

i'm newbie.
sem zajebal pac sem dvakrat isto napisal.

ja ju3 bom ga poslal nazaj.

Jan99: ja 1080p je prek HDMI mozno.

priklopil sem danes humx hd premiere in je slika zelo lepa.

BlackHole ::

Nič hudega, ampak če bi bilo dvakrat, te še ne bi spomnil. 3x je bilo. ;)
LP Marko

matter ::

Jaz se zanimam za Sharp 37XD1E.

Pa me zanimajo vaše izkušnje z njim. Sicer imam dreambox (dvb), ki pa nažalost ne podpira hdtv ampak so vsaj digitalni SD kanali.
Gledam pa tudi zemeljski analog tv (tvslo, pop, akanal, tv3) pa me zanima kakšna naj bi bila slika na teh kanalih, primerljivo z nekim povprečnim CRT.
Kot vidim je lastnik Janezko, ali si ga je še kdo omislil ?

Hvala in LP,
Andrej
Grem basket pa bom neloke metal

janezko ::

matter,

sam sem lastnik 37 colskega Sharpa že tri tedne. kaj naj rečem, po pretečenem času še vedno nimam nobenih pripomb. pa naj grem po vrsti, kupil sem ga preko Moj-TV, Dejan je zelo korekten in predvsem te ne nateguje s forami, ja, ga že imam v skladišču, pač pa ti pošteno pove, kakšno je stanje z dobavo Sharpa, če pa ga pobaraš po nasvetu, ti zna in ve povedati tisto, kar moraš pri nakupu vedeti!
televizor oziroma slika je super, sam imam navadno analogno kabelsko televizijo (zaenkrat) in slika je zelo lepa. v bistvu sem bil kar presenečen, glede na to, kar sem videl pri mojih kolegih, ki imajo TV drugih znamk!! Nimam X-boxa ali kaj podobnega, sem pa TV sprobal preko mojega compa (imam še staro grafo ATI 9700, ki je bila svoj čas zelo zgledna zadevca). ta ima DVI izhod. povezal sem preko DVI - HDMI izhoda. s prikazom slike v formatu 1080i nisem imel težav, drugo itak ne podpira (še tolk daleč sem šel, da sem si z neta snel film v HD kvaliteti 25 GB - The cronicles of riddick ali nekaj podobnega, kjer je veliko temnih prizorov). Čeljust je padla dol8-O , TV se tu res izkaže in šele pokaže svoj potencial, kot pa sem že omenil, tudi slika preko navadnega SD signala je odlična (po moji oceni ena najboljših, kar sem jih videl in verjemi mi, da sem si ogledal kar nekaj LCVD TV-jev na delu, pa ne samo v trgovinah, ampak tudi na domovih).

Sharpa ti lahko le priporočim in z nakupom ne moreš zgrešit. Če te zanima kaj drugega ...

LP, Janez

matter ::

Hvala, naročeno :)
Grem basket pa bom neloke metal

trdoreh ::

Evo nekaj zanimivega branja (za vse interesente):
Sony Bravia KDL-40W2000 review

Lp

janezko ::

res dobra internetna stran, ki se ukvarja z review-ji predvsem Ful HD televizorjev in pa plazem. Tako dobrih in podrobnih testov še nisem našel!

Za interesente Sharpa je narejen test za 42" model, ki pa zlahka aplicira na 37", za ostale pa so opravljeni tudi testi drugih znamk, med drugim tudi za Sony.

Pa opozoril bi na odgovore, ki jih na vprašanja postavljajo avtorji in jih najdete spodaj, v redu zadevca!!

Link: http://www.hdtvtest.co.uk/Sharp-LC42XD1...

LP, Janez

macgajver ::

jan999 si prašal če xoro podpira 1080p podpira lahko ti mirne duše povem sem ga kupil pred dvema dnevoma nanj sem takoj priklopil kompjutr prek hdmi laufam resolucijo 1920-1080 gledam hd filme igram igrice res špica drugač razlike men filmom 720p in 1080p skorej ni opazit moti me pri xorotu idino črna kar je bol temno je vse črno ni lepega prehoda.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: podtalje ()

Tihi Mi53k ::

@Jan999: vidim da si lastiš sony 40w2000. Te lahko vprašam kje si jo kupil in če imaš kaj "cloudinga" na zaslonu?

trdoreh ::

Tv sem kupil pri Mediamarket v Kopru (je pa tudi v lj).
Clouding je, je pa skoraj neopazen, pri gledanju filma pa ga ne opazis sploh.
Tako, tv ti zelo priporočam, neglede na to pomankljivost, ki pa sploh ne moti.
Tv je dalec najboljsi Full HD tv, ceprav njegova oblika ne prepriča (tv ne more nadomestit novoletne jelke).
Odičen vidni kot, odličen pri predvajanju HD kot tudi SD materjala.
Jaz osebno sem zelo zadovoljen, pa 2100 eu ni dosti, sploh za tak tv!

Lp

Tihi Mi53k ::

Hvala ti za odgovor.

Jaz sem ga zadnjič gledal v Bofu, Lj., amapk je bila gor samo neka statična slika, dosti svetla da se cloudinga ni moglo opazit. Zraven je bila pa ena manjša Bravia S serije, ki je bla nastavljena na prazen vhod, torej samo črna slika. In je mela tolko oblakov, da bi lahko deževat začelo.

Kakšna je pa kaj slika navadnega programa (z razdalje cca. 4 m)? Imaš kabelsko al navadno anteno?

Zgodovina sprememb…

trdoreh ::

Pozdravljen!
Evo sem poslikal, da boš mel lažjo predstavo. V zgornjem desnem kotu, lahko opazis ta pojav.
Imam kabelsko in slika je v primerjavi s samsungom, ki sem ga imel naravnost odlična. Kar preseneča
me, ker je res vredu (spet odvisno od programa). Naj pa se enx povdarim, da je res nesmiselno kupit
tak tv, če ne nameravaš prek njega predvajat HD signal!




Lp
zgodnja je ta ura...:)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Senitel ()

trdoreh ::

Evo še ena slika s SD signalom (upam, da so prišle dobro, ker so slike iz telefona).



Lp

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Senitel ()

MartiNoss147 ::

Joj tele LCD TV-ji so me cisto zmesali!

Zdele trenutno sm gledal SAMSUNG 46F 71 v Mediamarket za 2450 E?

Jan999, a si ti kej bral na AVforums glede teh Samsungov?? Tema je ogromna...

Povej tvoje mnenje, ce je vreden teh 2450E?

LP, in hvala...

trdoreh ::

Bral sem ze dolgo nazaj, ce se ne motim podpira 1080p prek HDMI, VGA in component torej povsod.
Slika je tudi dobra, cena odlična, zelo lepa zunanjost! Sploh nevem kaj še čakaš!?

Če bi sam sedaj kupoval, bi se vrjetno odloču za to velikost in ta model, za tako ceno!

Zdej sem na hitro nekaj zasledil, torej na tv-ju se pojavlja problem pobesnelih barv (nevem tocno kaj mislijo) in pa overscan, je pa Samsung za oba problema že izdal firmware in problem je rešen. Osebno mislim, da je ta tv s firmware sedaj best buy za to ceno, čeprav slika ni tako lepa kot na Sony (vsaj tako pravijo).

Jaz na tvojem mestu nebi kompliciral in naročil seveda, če nameravaš prek tv-ja gledat HD materjal.

p.s. meni pa problem povzroča HD DVD player, nevm al naj vzamem?! Player od Xbox 360 (porpira 1080i), ki pride bogih 200 eu al pa Toshiba XE1 (top HD DVD player, seveda podpira 1080p) za 750 eu?!

Lp

MartiNoss147 ::

Ja, to BO moj Lcd TV! Mislim da je cena res Uredu za tak TV! Zakaj je pa na moj-tv tako drag? Zakaj taka razlika v ceni?

Ja super, komaj cakam... Za xbox bom pa nabavu HD-DVD in bo super...

Mal kasneje pa se kaksen player...

Komaj cakam! Ko dobim tv, napisem kaj vec o njem, OK.

LP ter hvala, Martin

Tihi Mi53k ::

@Jan999: za tak denar (750,00 €), bi jaz počakal na predvajalnike, ki bodo podpirali HD-DVD in BlueRay.

trdoreh ::

Ves zakaj je na moj-tv tako drako, ker so lopovi. Kao neki se grejo just in time in pol majo nabite cene, da boli glava. Pa se ene profesionalce se grejo, v stvari pa nimajo pojma. To je moja izkusnja z njimi!

@Tihi Mi53k, ja sej vem, vrjetno bom kar obdržal svoj xbox in dokupil zanj HD DVD player za 200 eu.

Lp

MartiNoss147 ::

Js sm danes klical v mediamarket-Koper pa mi je reku, da bo v petek TV ze moj:D :D

In prej ko ga odpeljem domov, ga lahko sprobam, ter pregledam za mrtve piksle in tako naprej! Super ane? Drug mesec pa se HD-DVD za Xbox, pa bo..

LP, Martin

BlackHole ::

Pa ti je povedal tudi, kateri petek? >:D
LP Marko

trdoreh ::

Lahko kar racunas na petek, meni je mojga Sony-a dostavu v treh dneh, pripravi denar, pa kombi...:D

Lp

MartiNoss147 ::

Ja, itak, da bo ta petek! Je ze vse zmenjeno! K sm ga danes klicu in je reku da bo! Jan999, a mislis, da bo sel v Xara picasso, ce vzamemo zadnje sedeze ven? (picasso je od strica): js mam AR 147 140km>:D

Aja se to: A lahko TV polezem na pod avta, al mora biti navpicno pri transportu??

LP, Martin

trdoreh ::

Poslušaj!
Transport je zelo pomemben!!! Tv nikakor ne bo šel v ta avto, si predstavljas kaksna bo to skatla?!?!?!
Tv-ja nikakor ne smes polozit vodoravno!!! Obvezno mora biti navpično oz. v taki legi kot je postavljena ob gledanju!
Sej če si iz lj. ti jo lahko dostavijo tam, ker je Mediamarket tudi v lj.

Lp

trdoreh ::

Aha sorry, xara picasso, mogoce pa bo slo, nevem, raje zmeri!

macgajver ::

vprašanje zakaj tv nebi smel bit prepeljan vodoravno?
tenstan krompir je pa zakon

JutriPS3 ::

Tudi meni ni jasno zakaj TV ne bi smel biti v vodoravni legi. Sej ne da je povsod od odtovora v tovarni pa do trgovine v pokončni legi>:D
Ko sem jaz pripeljal domov svojo Bravio X2000 nisem pazil ali je v vodoravni legi ali navpični. Kakega defekta pa tut nima.

Bi ti pa tudi jaz priporočil nekaj od boljših Sonyev. Če pogledaš malce cene vidiš da niso dražji/so cenejši od konkurence. Tu mislim predvsem dražje modele.
Recimo moja serija X je višek estetike pa tut po večini testov na netu je med vodilnimi LCDtv ki sploh obstajajo, pa je tudi cenovno povsem konkurenčna napram ostalim Hi-end modelom drugih proizvajalcev;) . Je pa serija W nekak podobna (razen videza), tako da nimaš kaj faliti. Zadeva je odlična. jaz sem tudi razmišljal ali eno ali drugo samo ko sem v živo videl X serijo so se mi orosile oči, ker sem ravno opremljal za dnevno sobo pa je padla odločitev da dam "nekaj" več pa bo še estetika taka da druzga poleg te TV v dnevni niti ne rabim>:D
Slika pa podobna kot je povedal že Jan999
Se pa strinjam, to je cela živau tista škatla>:D

Če povzamemo: če imaš denar potem W, če ti je poleg tega nujnost še posebna estetika predmeta potem X. Po sliki sta tam tam;)

janezko ::

ja ne vem, na vseh forumih opozarjajo na to, da mora biti transport televizora opravljen tako, da ne leži, pač pa stoji!! sicet to je bolj pomembno pri plazmah, samo sam ne bi tvegal, da ne boš v primeru poškodb ob kakšno garancijo, če se ti slučajno zmislijo, da so poškodbe posledice transporta. mojega sharpa so pripeljali v lepem stoječem položaju in za vsak primer sem imel pri sebi fotoaparat, da poslikam, če transport ne bi bil pravi. če se ne motim, sem na svoji škatli celo opazil opozorilo, da mora biti škatla ob trasportu v stoječem položaju!! Samo v opozorilo!!! trgovci so prebrisani in jim ne gre zaupati!

LP, Janez

trdoreh ::

Torej torej torej!
Zadeva je taka, ce ti mas en 26" zaslon, ni nevarnosti, da bi se posedel vase!
Ce pa ti mas tako zverino, je resna nevarnost, da se notranji deli poskodujejo, ker so tanki in
tv-ju grozi da bi se na sredini sesedel! kot drugo pa gre za barve, pri katerih lahko pride do
razlitja (to sm slisal, nisem pa siguren, da drzi, kot prva, ki drzi kot pribita)! Za tretjo stvar res nebi vedel, je pa na škatli jasno označeno kateri položaj sme in katerega ne sme zavzemati tv!

Lp

p.s. po testih in poročanju ima W serija boljšo sliko od X-a, pa še višji kontrast ma, je pa slednja estetsko bolj dovršena.

macgajver ::

Še dobro da pri našem lcdju ni bilo kej narobe sem ga fural 20kilometrov vodoravno pa še vn iz škatle smo ga mogl dat ker ni šu v avto. pa največje lukne na cest.
tenstan krompir je pa zakon

trdoreh ::

8-O ja temu se rece sreca...

janezko ::

jan,

imaš prav, tudi jaz sem slišal nekaj, čemur se reče razlitje barve, tako da bo držalo!!

Gogo ::

Zanima me kaj pravite na TV LCD Toshiba 42WLG66P, ki ga prodaja Harvey Norman? Videl sem reklamo zanj pa me zanima ali se ga splača kupit?

LP

Gogo
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

trdoreh ::

Pozdravljen!
Ta tv je Full Hd 1080i, NE podpira pa 1080p. To je zame pomanjklivost, je pa baje zaslon dober-kvaliteten!
Po kakšni ceni pa prodajajo ta tv v HN?
Lp

Gogo ::

Mislim, da je cena okoli 2000 €.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

trdoreh ::

UH, zelo zelo previsoka!

MartiNoss147 ::

LOL. Danes sm klical tipa in je rekel, da Samsunga ni na zalogi!:D Je pa rekel, da mi za isto ceno proda Sony 46W2000!!!!>:D >:D

Zakon! Jutri zjutraj Grem torej po Sony-ja V Koper!! Zakon... Joj, sploh ne morem spat:D

Se slisimo jutri... ...pa hala za info o prevozu itd!

LP, Martin

trdoreh ::

no no sreča pa taka!>:D
Review obvezno, pa ko priklopis sporoci, ker mam par vprašanj, lahko tudi ZS.

Lp

SSH ::

poz!!

Jan999 a veš kaj je meni zelo zanimivo? Kako si popljuval vse sony-je in podobne "jajce" ko sem ti v temi kjer si spraševal za AV receiver predlagal sonyja. Kako to, da si kar naenkrat takšen sony fan?

lp, FReAK.
MSI NEO4 SLI PLATINUM, A64 3000+@2500mhz, 2048mb geil 2.5-3-3-5 245mhz,
MSI NX7800GT 256DDR3, 300GB maxtor 16MB cache, LC6420 (420W)

trdoreh ::

Veš kaj je pa meni zelo zanimivo, da na tem forumu voham samo foušarijo oz. predrznost, ki je značilna samo za nas slovence!

Lp

JutriPS3 ::

p.s. po testih in poročanju ima W serija boljšo sliko od X-a, pa še višji kontrast ma, je pa slednja estetsko bolj dovršena.

Ne vem katere teste si gledal, katere lestvice LCDjev ter kaj si ob tem kadil>:D vendar slika W ni boljša od X. Evo tko subjektivna ocena: po napisu "best LCD-TV" ali kaj podobnega bo v 90% na seznamu Bravia X (oz. ameriško označeni model.) ter v kakih 20% še W (pa da neb mislil da je vse vsled oblike). Tut onim razmerjem o kontrastu ni treba ravno zaupati. A ti imaš na 100% kontrastno razmerje? A osvetlitev tut? (samo toliko da razjasnimo da neki podatki v specifikacijah so tko-tko). Isto kot za vidne kote. 178% al pa kej podobnega je praktično že gledanje pod mrtvim kotom.>:D Veš de. če je realno tja 160 (80/80) pa je/bi bilo odlično. 178 je pa popolna markentinška finta. Za v uporabi pa praktično useless.;) Škoda da ne napišejo kar 181>:D
Evo na default nastavitvah sem videl W in X serijo in slika je praktično identična -> vrtelo se je pa DVD predvajalo v tem primeru. Tako da tisti ki reče da je na enem boljša slika kot na drugem bo rekel le zato da bo pohvalu robo ki jo ima doma>:D Odlična sta pa oba. Pa četudi bi imel X malce slabšo sliko (kar je na toliko dražjo ceno itak zanimivo) bi ga še vedno izbral. Tudi estetika mi precej pomeni.

Tv je dalec najboljsi Full HD tv

Pozabil včeraj pokomentirati. Ne bi ravno bil tako prepričan da najboljši. Kaj pa highest Philipsi, Samsungi (kateri so celo dražji kot Sonyi), Sharpi. Vsekakor so med najboljšimi in z njimi nimaš falit (sony), vendar pa da je W the best LCD-TV pod osončjem pa ne bi bil tko prepričan. Vsaj glede na razne Top 10 teste je kar nekaj konkurentov v igri. Sej jasno da vsak svojga konja hvali, vendar je potrebno pogledati tudi v sosednji hlev, če se morda najde kak lipicanec ali arabec (po testih sodeč se);) So pa vsekakor Bravie med boljšimi

Mislim, da je cena okoli 2000 €.

Tudi jaz se strinjam da je cena za 1080i malce previsoka. Je pa panel večji za par centinov od tistga Sonyevega (to tut neki šteje). Dodaj še malo in imaš W serijo od Sonya ali pa katere od ekvivalentov drugih znamk. Če bi jaz kupoval za toliko denarja, ne bi kupil nekaj na pol.

Pa glede Sonya. Že dolgo sem njihov privrženec. Praktično vsaka stvar ki sem jo kupil od te blagovne znamke je delala in dela (med drugim tudi že 10 let star videorekorder ki je prevrtel marsikateri film). Kvaliteto se pač plača (čeprav je tukaj v svetu LCDjev Sony tudi s cenami izredn konkurenčen)

Runnagain ::

Kaj pa naslednji model Samsungovega Full HD LCD-ja. Ga je kdo imel že kaj v krempljih ali pa ga videl delovati?

Samgung LE-46M86BD

Resda je cena zanekrat še visoka (okrog 2500EUR).

http://av.samsung.de/article.asp?artid=...

LP, Runnagain!!

primoz80 ::

Mislim da 2500 EUR za taki TV sploh ni dosti, izkušenj z njim pa na žalost nimam!

trdoreh ::

Ne vem katere teste si gledal, katere lestvice LCDjev ter kaj si ob tem kadil vendar slika W ni boljša od X

Eh prav nič nisem kadil, nevem s čim si se pa ti napihoval, da si tako zrel...Zadeve, ki sem jih pisal, sem pac prebral na raznih forumih, pri tem pa nisem trdil, da so to dejstva, samo navedki so to bili.

Tut onim razmerjem o kontrastu ni treba ravno zaupati. A ti imaš na 100% kontrastno razmerje? A osvetlitev tut?

Rej se ni nujno, da maš vse na max. ampak pol to velja za vse tv-je in smo tam, ne?! Pa kontrast gre jemat resno, kar je dokazal tudi Sharp na CES-u!

vrtelo se je pa DVD predvajalo

Škoda, ker jih nisi vidu s HD predvajalom:D
Kar se pa tiče vidnega kota, pa je sploh znano, da ima Sony serija W in X bisven napredek na tem področju. To lahko potrdim tudi sam, v primerjavi s Samsung tv-ji pa sploh!

Pozabil včeraj pokomentirati. Ne bi ravno bil tako prepričan da najboljši. Kaj pa highest Philipsi, Samsungi (kateri so celo dražji kot Sonyi),

Celo dražji?! Zdej bi jz tebe vprašal, če si kaj pokadil?! Pa si ti mogoče gledal cene Philips itd. Full HD tv-jev?! Naj samo omenim, da se vrtijo tam nekje milijon dva, starih sit pa še dosti visje bi se naslo (boljši modeli, da ne bo pomote). Za Philips 1080i pa po tamalem odstejes 4000 eu.
Po tem, kar sem prebral, vse teste, ki sem videl, mnenja in izkusnje, lahko recem, da je Sony W serije v tem cenovnem razredu best buy ta trenutek. vidim pa, da Runnagain ze omenja Samgung LE-46M86BD, ki je nova serija Full HD tv-jev, ce se ne motim 3xHDMI 1.3, tako, da...

Lp

trdoreh ::

Runnagain, sem se zmotil 2xHDMI 1.3, pa nevem kje si ti vidu, da se prodaja za cen0 2500 eu. Mislim, da bo tv malo drazji.

Lp

trdoreh ::

@SSH, še enx sem prebral celotno temo, ki sem jo namenil nakupu receiver-ja. Res mi ni jasno, kje si ti dobil občutek, da blatim Sony-a?!
Res je, navedel sem hišni sistem, ki se mi je zdel poceni, to pa ne pomeni, da sem s tem mislil, da je slab.
Morem pa rečt, da sem s tv-jem zadovoljen in prav zaradi tega sem vzel Sony-a in ne Sharp-a, saj se mi zdi da je na tem področju nekako boljši.

Lp

p.s. Tvoji nasveti so mi zelo prav prišli...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trdoreh ()

Runnagain ::

Cena je pri nas točno 2570EUR, in to v štacuni v ljubljani s polno 2 letno garancijo.

Še link:
http://www.mediamarket.si/index.php?D=3...

LP, Runnagain!!

PS: pomoje ima 3x HDMI, razen če si enega izmed 2-eh v spicifikaciji ne deli z HDMI-jem na sprednji (stranski) plošči.
««
5 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LCD za dnevno sobo (2,5m oddaljenost) do 600€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5333090 (29898) nendzi
»

Kako velik TV sprejemnik kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5334103 (29701) popster
»

37" Full HD ali HD Ready (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6922273 (20178) Yoni

HD ready ali full HD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6114302 (9678) Akssi
»

Nakup LCD TV HD ali HD ready

Oddelek: Zvok in slika
273189 (2740) djordjevic

Več podobnih tem