» »

Progra za pošto

Progra za pošto

fungy ::

Mene pa zanima, če pozna keri kakšen program za e-pošto, ki bi ga imel skos vklopljenega in bi mi ob prihodu pošte zapiskal (še boljši bi blo da bi si lahko dav svojo melodijo). Tak da bi se npr. na 5min osveževal pa da bi se ga dalo mininirat v task bar (al kk se že reče tam zraven ure).

Lp in prosim za čimhitrejše odgovore

jype ::

Googlaj gmail notification tray.

fungy ::

Bom malo pogooglo pa vseeno, če pozna kateri kakšen preverjen program da res tak dela bi se priporočo za naslov. Ni nujno da je brezplačen!

MadMax ::

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

bluefish ::

to ponujajo praktično vsi mail programi. Od Outlooka, Thunderbird-a,... GMail Notifier deluje samo z G-Mail računi.

fungy ::

Mogoče samo še to.. a mogoč keri ve kako bi opozorilni zvok v Outloke express spremenil oz. kje je datoteka shranjena da bi jo zamenjo z drugo ker bi rad mev drugi zvok.

bluefish ::

sprehodi se po nastavitvah Outlook Expressa. Lahko pa pogledaš tudi v Control Panel v Win pod zvočne sheme.
Sicer pa ti tega programa ne priporočam za uporabo. Raje uporabljaj Outlook, ki je zraven Offica ali pa Thunderbird.

fungy ::

Tnx za vse informacije. Zvok se v OE ne da spremenit, sem ga pa spremenil v zvočnih shemah. Zaenkrat še ostajam pri OE, mogoč pa čez nekaj časa menjam.

Lp in še enkrat hvala za pomoč

agent006 ::

življenje je borba

jkosen ::

si.Mail sprobaj
Rock N Roll

severjug ::

ePrompter.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266299 (11230) Matko
»

Izšel Thunderbird 2.0

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
417574 (5871) MrStein
»

Outlook Express ali Microsoft Outlook

Oddelek: Programska oprema
101187 (976) ales85
»

Mozilla Thunderbird 1.5

Oddelek: Novice / Brskalniki
466787 (5027) krho
»

Obstaja program za pregledovat pošte, ki ti piskne ko pride mail?

Oddelek: Omrežja in internet
212132 (1850) Sami

Več podobnih tem