» »

bi mi delal wii?

bi mi delal wii?

fr33q ::

prvo kot prvo...sm ful noob pa nimam pojma kake "vrste" tv mam, nism mel še nikol kakšne konsole (načrtujem da bo wii moja prva), tak da pls povejte mi če lahko kje zvem kolko je moj tv zmožn, vsega papirovja ki je s tv-jom prišlo že zdaleč ni več...edino če kaj pomaga zadaj piše "220V ~ 50Hz"

Tr0n ::

Pac poglej kaksne prikljucke (vhodi/input) za video in audio imas na zadnji strani TVja. Dokler je SCART ali navaden rumeni (video) ter rdeci in beli (audio), bo delalo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

fr33q ::

ja ok zaj vem da bo delavo samo nevem pa s kakšno kvaliteto, ko nočem glih igrat wii-ja na neki šit resoluciji pa da bo vse u kiti :| samo bom prvo kupo pa pol vido če je treba nov tv nabavit, ta je že ful star...

RedStar ::

Tudi če tvoj TV nima teh barvnih kablov ali SCARTa, kar je zelo mala verjetnost, pa lahko povežeš Wii preko kakšnega starega VHS. Ta ima 100% te barvne kable in lahko nato povežeš na TV. Sicer o neki uber rezolucji ne moremo govorit je pa kar zadovoljivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()

Tr0n ::

Kvaliteta je odvisna predvsem od kablov s katerimi povezes konzolo, resolucija je pa klasicna PAL ( 576i) in tukaj ne mores nic kaj spreminjat na CRT televiziji. :)

Kabli, ki so prilozeni konzolam (tudi Wii) so cisto navadni kompozitni in so najslabse kvalitete. Ce bos zelel boljso sliko, bos moral kupiti Wii RGB SCART kabel za CRT TV ali komponente, ce imas novejsi LCD ali plasma TV.

Za prvo silo so pa prilozeni kabli cisto cool.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

fr33q ::

ok thx pa še neki me zanima pa nočem nove teme odpret, če so chipi pa "shekane" špile za wii že zunaj?

@LOL ::

Se strinjam: ponavadi so tisti priklučki poleg konzol vredni en crap, potreben je dokup RGBja zagotovo za lepo sliko.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Tr0n ::

Ne, ni se nobenega modchipa ali kaj podobnega za Wii. Je se prezgodaj za kaj taksnega.

Uspel pa jim je ze prvi korak - dump Wii igre v navaden .iso.

fr33q ::

a pa veš kdaj približno bi blo možno da bi prišli? ko se mi vseeno zdi velko 12k - 14k na špil :|

Tr0n ::

To je nemogoce napovedat. Lahko traja 1 mesec, lahko pa pol leta ali vec.

fr33q ::

aha ok pa še enkrat hvala za vse =)

PARTyZAN ::

Kako jim je pa uspelo zripat igro? Ce sem prav razumel ima wii na svojih plosckih nek svoj FS?

Tr0n ::

Vec infota tukaj.

Razlika med Wii discom in DVD-ROMom je baje samo v "scrambling frame" layerju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Gjurisic ::

Stopi do kake računalniške trgovine
upaj da bojo znali odgovor in če
da bojo prijazni ne pa ne boš nič kupil čav
poskusi v več računalniških trgovinah (nad 5)

Tr0n ::

O cem ti to?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava Wii z LED TV-jem preko komponentnega kabla

Oddelek: Zvok in slika
51707 (1578) Buggy
»

Katero konzolo kupiti za navadno PAL/NTSC televizijo

Oddelek: Konzole
6778 (585) krop
»

Kaj pravte na Nintendo Wii? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
29425837 (18181) Raziel
»

Wii razgrabili

Oddelek: Novice / Konzole
396345 (4433) Dr_M
»

PS3 dogaja(nja) in Sonyjeve izgube pri tem (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Igre
16714842 (11528) Pesimist

Več podobnih tem