» »

PSP firmware je 2.80

PSP firmware je 2.80

MChip ::

V računalništvu sem bol šibek zato se na vas obračam z zelo (meni) težkim vprašanjem!:O

kako zbiti PSPju firmware je 2.80 ? kako se to sploh dela? In s kakšnim softwarom?:O


Prosm pomagajte ker igranje igric na PSP ju iam zelo rad in uživam v njih!:)

Le pozdrav!!:D
Laško je zakon

jamiroq ::

2.80 se (še) ne da downgradeat.
za poganjanje homebrew aplikacij pa odsrfaj na http://www.noobz.eu/.
na warez pa lahko kar pozabiš.

MChip ::

aha.....tako torej...

še ena stvar me zanima...v tem sem res malo manj razgledan.....zakaj mi pa osvetlitev ne deluje če vstavim original igrico ? LCD sam po sebi deluje ker se vidi v ozadju ko posvetim z baterijo.... samo osvetlitev ne deluje? V čem je to problem?
Laško je zakon

jamiroq ::

ne deluje niti v xmb? si probal zagnat umd igro s priključenim napajanjem?

MChip ::

pravkar poizkušam..priklopim polnilec ter zaženem psp md se obrne ampak slike pa ni...oz osvetlitve...

:'(
Laško je zakon

mumbo ::

hm, mogoče pa je s pspjem kaj narobe. nesi na servis. drugače pa piratov za tebe nema... bo treba drugi psp nabavit ali pa počakat, da morda shekajo tudi 2.8 in višje.

mumbo ::

MChip tvoji dnevi piratsva na pspju se bližajo. :D Našli so luknjo v 2.8, ki se jo bo dalo verjetno izkoristit za downgrade firmware-a.

Team C+D have shared a wonderful gift for 2.80 owners this holiday season. It’s a few bytes big and wrapped in a proof-of-concept package — *gives it a shake* — you guessed it, a kernel mode exploit! Its been confirmed by many reputable sources and seems to have true potential.

vir: http://www.psp-hacks.com/2006/12/21/280...

MChip ::

SUPER! :D

to bo počasi postala veselica! :D

Lep pozdrav!
Laško je zakon


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646632 (18996) Peter6
»

PSP movie playback?

Oddelek: Konzole
151879 (1089) Roky1996
»

PSP ali Nintendo DS lite

Oddelek: Konzole
82400 (2200) Gr0unD Zer0
»

Nakup PSP

Oddelek: Kaj kupiti
323253 (2708) Fury
»

Playstation novosti

Oddelek: Novice / Konzole
134559 (4045) CWIZO

Več podobnih tem