» »

IRC boti

IRC boti

Kaboom ::

sedaj imam na "svojem" kanalu dva irc bota, ampak nista moja in s tem ni kanal moj. sem že našo perl scripto ki teče na perl enabled strežniku, ampak more strežnik še nudit irc povezavo, tukaj pa se zaustavi. kje naj najdem free web space z možnostjo .pl script in konektanja na irc. saj vem da naj grem v google iskat, ampak ko tam vneseš "free" dobiš vse drugo kot pa to kar si v resnici iskal. zato sprašujem tukaj, če že ima kdo tako zrihtano... če ne pa kakšna stran ki podpira free bote, morajo pa biti na irc.link.si - hvala
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

BiteMe ::

tak ti bom reko ane...ircam ze kake 4 leta in do zdaj se ni blo kakega free bota...vse shelle moras kupit oz dobit.ce pa ze dobis free pa nekaj ni vredi (restricted,lagged...)

Fresh Prince ::

Ja hehe, vse je free sam boti ne, oz. moras met ze vsaj svoj server oz. space.

Najbolj easy varianta ti je da gres na kksn network k ma chanserv.

Zgodovina sprememb…

jRk0 ::

Na soli mate verjetno kaki server. Ce jih bos lepo prosil, ti bodo mogoce dali kak shell account.
You fuck up once, you loose two teeth.

l0wc4 ::

Free accountov, kjer bi lahko imel še bota skoraj 100% ne boš našel. Imaš pa ponudnike, ki ti to omogočajo že za 1000 SIT na mesec. Sedaj pa samo premisli, če se ti splača. 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-Tech IRC

Oddelek: Slo-Tech
344713 (2215) Bakunin
»

Razbito omrežje 100.000 "zombijev"

Oddelek: Novice / Varnost
485486 (4043) fahrenGONE
»

Irc Bot(i)

Oddelek: Omrežja in internet
121305 (1151) CaqKa
»

shell acount za mIRC

Oddelek: Omrežja in internet
221640 (1337) DeViCeD
»

Mirc skripte (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
535354 (4666) lordgreg

Več podobnih tem