» »

Mirc skripte

Mirc skripte

«
1
2

TERORRIST ::

Pozna kdo na netu kako strna kjer bi bili kaki help fajli o mirc skriptah.
ker bi jih rad izdeloval:P;)
Pa tudi odprl sem forum o mirc skriptah. Bomo vidli ce bo kdo kaj pametnega napisal.;)

YouR MaMa ::

najboljse, da na zacetku ripas kodo od drugih skript ..
potem pa zacnes po svoje .. drugace pa poglej sem pa sem

TERORRIST ::

Ok te yourmama ce ti tak pravis!
:D8-O:\
Hm cudno da si glih ti odgvoril ko te poznam.
:>:)

TERORRIST ::

aja pa btw nekje sem cul da rabbit skripta( to je ona ko te vsi gnjavijo z automsg ) naj bi mela backdoor tak da jo vsem odsvetujem :\:\
Keyboard not found. Press f1 to cancel.

zetko ::

Mah men je še vedno najbl ušeč good old Mirc :D

Dalmatinc ::

jst mam eno dobro skripto; k je res da mal kak bi reku (v povojih) amapk je pa mnogo boljša od good old mirca.......

aja; Rabbit ima res backdoor
:D

zetko ::

In to je.....:D

jRk0 ::

Skripte so navadni kurac. Saj res, da sem jih jaz tudi uporabljal 2 leti (tudi sam sem nardil svojo), vendar zdaj že nekaj mesecev pridno uporabljam navadni mirc, ker se mi zdi najboljši. Te stvari v slogu nukanja, hackanja, takeoverov in podobnih so drek. Rajsi si nabavis en shell acc, si vrzes gor par botof, kakega bncja in stvar je resena. Sicer pa je ni boljse resitve od bncja (meni vsaj) glede zaščite proti nukanju. (še nišče me ni nikoli vrgo dol, pri raznih nuke protektorjih pa te vseeno lahko).Torej:
-nabavi shell
-daj gor bota in bnc
-uporabljaj mIRC 5.82 .
Če pa že hočete na vsak način nukat, pa si te dljajte kakega nukera ali dva (Vai teeja nuke je kar ql)

webcreator ::

Kje bi pa lahk dubu kak zastojn shell za bote?:|
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

zetko ::

Moje osebno mnenje je IRCwar 1 welk qrac. Mislm sploh nevem kaj folk vid u tem da te nuka in je pol vs vesel. Al pa da ti tejka kanal. Irc je biu narjen zato da se userji lepo med sabo pogovarjajo pa za to da spoznavaš nove ljudi in prjatle al pa da komuniciraš z obstoječimi, ne pa da tm neki zajbavaš folk pol jih pa mečeš dol. Če so taki đeki nej grejo u bar pa nej se stepejo.

Ok tut sam sm 1 mesc biu navdušen nad tem (pomojem je čist usak k je irc spoznou biu) ampak pol sm spoznou da je to use skup 1 shit.

Goworil sem HAWG! 8-)

whatson ::

jaz sem si priredil x-chat (linuxov default irc):D tudi bitchx se da fajn sprekonfigurirat...

drugace pa mIRC skripte itak sux.. obicen mirc je se dokaj dober...

zetko ::

x-chat je za Gnome če se ne mot. Men je uredu stvarca sam nevem, full mi je čudn use. Ni pregledn kej preveč. Surfanje iz shella pa men itak nikol ni blo kej preveč pr srcu :D

whatson ::

xchat je xwindows verzija irca.. treba se je pa seveda privadit na xchat... in to traja nekaj časa.. ampak potem se je pa težko odvadit
:D

Quickbeam ::

Jo
jrk kaj veš za kakšnega dobrega shell providerja?

zetko ::

Simons: probi zlest u rit kkšnmu k ma kabl pa linux na kišti. Najboljša (beri: najcenejša) varjanta :D:D:D

jRk0 ::

Japs. to je vredi ja. Drugace pa so vcasih meli na gajba network shell za 1500sit na mesec. Najboljse pa je, da v soli malo zatezis ucitlom pa da ti dajo dostop, al pa kakega frenda spoznaj kje, pa bo.So pa tudi zastojn shelli. En je bil kar ql, sam si moral na svojo stran dat banner in je moglo na dan 25 ljudi gor kliknit, da si potem lahko mel shell.Malo poišči po netu. Še ena možnost: nabavi kabl, 486ko in naredi domaci server.

zetko ::

Tut to ni slaba varjanta sam vprašanje če maš možnost kabla doma. Lohka tut s ADSL-om probaš :D

Quickbeam ::

1. Pri nas se kabla ne dobi, zato ne poznam nobenega s kablom ko bi mi lahko dal shell.
2. Zastojn shelli so slabi, sem se že prepričal.
3. V šoli ne bo šlo - faks
4. adsl ne bo ker nimam isdnja, pa telekom mi ni všeč.
5. Sem take sorte, da mi leztenje v rit ne gre preveč dobro.

Zato sprašujem če kdo ve za kak shell...

MaJsTeR ::

Tukaj imaš enega plačljivega.

Tukaj pa cel seznam takih for free.

Tomi ::

Kar se tiče shella, se da kaj najti, če poznaš koga s FRI ali kakšne podobne ustanove..
Kar pa se tiče samih skript, je dejansko vse skupaj ena bedarija.. Že irc po svoji osnovi je zgrešen, ker nima skoraj nobenega učinka, razen zapravljanje časa ( in seveda denarja, če nisi na kablu )...
Posledica: mIRC-a že vsaj dve leti nimam na računalniku..
metrodusa.blogspot.com

zetko ::

Eden redkih, ki mu je uspelo......:D

whatson ::

ja, ampak irc je lahko dostikrat tudi uporaben... ni mi treba klicat folka naokoli če kaj rabim...

zetko ::

Jah dobr je k se lohka z več folka naenkrat pogovarjaš. Če se mislš z enim frendom pogovarjat je cenej telefon. Edin če si tak srečko da maš kabl al pa ADSL :D

Quickbeam ::

Hehe Majster... prva povezava, na jpdesign že mam shell.
Druga povezava, tisto je pa moja stran :D

MaJsTeR ::

Hehe Hudic
Upam, da bom drugic kaj vec pomagal!:D

zetko ::

Če bi mu rd pomagu mu dej en dobr free shell :D

_fim_ ::

ircXmatrix rula!!!!!!!!:))

|SNap| ::

Ej, mogoce se res mal cudn slis ampak vseen: kva za vraga sploh je shell ???:\

blue96 ::

meni so že dvakrat v računalnik vdrli9 skozi mirc, pa bom ta prekleti chat kar pozabu in poslal v pm!!!!!!

pm=pi*ka mat*rna
.

speed ::

MULC: Kako so ti lahko 2x vdrli v racunalnik preko mIRCa?
To si 100% imel kako glupo skripto, ker mIRC brez skripte, ni backdooran (vsaj jaz se nisem slisal da bi bil :))

Drugace pa navaden mIRC na winsaj rula!
Na kakem UNIX-u pa BitchX, tudi rula ce si naredis lepo okna pa to :D

Lunik ::

men je irc dost beda. edin kdaj, če se maš s frendi kaj za zment al pa s kom za kašno igro po netu, za kreno pogovarjanje z neznanim folkom mi je pa beda. drugač se mi pa zdi, da mam skripto showdown10, ampak na ircu sem bil nazadnje 3 mesce nazaj...

drgače bi pa rekel, da je najboljše za začetek kakšno skripto predelat, če češ pa kaj več pa ne vem

abcde7 ::

Men so hotl 3x vdret, sam mam dobro skripto ( mr.kunec-> en slovenc jo je naredu)! Sam to še ni fora! A veste kva j fora: en mi je vdru s telesata ( tko mi je program zabeležu)!:\;((

Lunik ::

robo: kokr jest vem, je mr kunec naredu tisto rabbit skripto ki ma backdoor...:\

tejo ::

Meni so tud enkrat udrl, ko sem bil na Irc. Če dobim kakšno dobro skripto mu že pokažem hudiču!!! ;((;((;((

tejo ::

A so Jailbreak skripte dobre? Zasedejo celih 750 KB!

blue96 ::

jest ne bi vedu...

probi, sja kot pravis, je samo 750 kb
.

abcde7 ::

Ej j3st kva je to backdoor, a je to slab? A poznaš mr.kunca al pa negovo skripto?

Lunik ::

skripte ne poznam, samo enkrat sem bil na njegovi strani in je pisalo, da je naredil rabbit scripto...

backdoor si ponavadi naredijo programerji, da lahko pridejo al vdrejo v program in pač izvajajo nekaj kar se naj ne bi izvajalo... mah saj ne znam razložit. lej a si gledal Jurassic Park? Tisti programer Nedrey si je naredil backdoor (lahko je izvajal določene ukaze, npr odklenil vsa vrata...) in pol je lahko ukradel tista jajca. :D

Kaj pa naj bi bil backdoor pri skripti za irc ne vem. verjetno lahko vdre v tvoj kompjuter in pride do tvojih filetov al pa kaj podobnega...

tejo ::

Jest imam en backdoor doma. Še razmišljam, kako se ga uporablja. krneki :\

lordgreg ::

čeprav sem sam izdelal eno zelo znano slovensko mirc skripto (beast), vam kot poznavalec tudi tega področja priporočam obisk najprej kakšnih strani, ki jim je glavna tema mirc in skripte.. torej: mircscripts.org, pairc.com, mirc.net. te so najboljše.. za iskanje tutorialov, kode in pomoči. tudi dobre mirc skripte ni.. čeprav pa se nekateri približujejo besedi dobra!!! naj vam jih naštejem samo nekaj: airc, soulblade (ima sicer novo ime.-.), aukio, peace and protection,.. vse te skripte lahko najdete na mircscripts.org..

lep pozdrav

abcde7 ::

A ti si naredu najboljšo (tko vsi pravjo) slovensko skripto!
Kva men ti priporočaš glede skripte mr.kunec?
A je to res da mi lohk vdre!

MaX ::

Kaj pa pravte na Showdown scripto?? jest jo ze dolg uporablam, pa se full obnese...

blue96 ::

tejo_no1, ko boš razmislil, nam slo techovcem oddaj poročilo. povej če se zadevo splača uporabljat.
.

Lunik ::

jest uporabljam showdown in sm bil zadovoljen, dokler sem še ircal...

lordgreg ::

showdown skripta je kič.. preveč teksta in preveč reklam.. sam sem vam naštel nekaj najboljših skript na svetu.. pustite showdown, saj ni najboljša, tistim, ki pa sem jih naštel pa ne seže niti do kolen! preizkusite...

info??

MArko ::

jas mam polarisa pa kolk sem do zdaj sprobaval mu nic ne manka

lordgreg ::

saj pravim,.. najbolje probavat, katera skripta ti je najbolj všeč in katera ima vse tisto, kar ti, kot njen uporabnik potrebuješ..

whatson ::

BitchX, X-Chat,
v winsih pa navaden mIRC...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

lordgreg ::

whatson.. tako kot si nekaterij konfig bitchx ali epica.. si nekateri pač mirc.. :)

iBojan ::

Mislim, da je najboljše vzeti kar goli mIRC in si potem dodajat tisto kar rabiš, saj boš tako najbolj vedel kaj sploh imaš ;) Kajti na internetu najdeš veliko mIRC skript, ki pa vsebujejo veliko vsega tako da sploh ne veš kaj je v njih in ali ima kak backdoor ali kaj podobnega ;)) Tako pa je najboljše, da počasi pritiskaš F1 pa si sam izpopolnjuješ mIRC-a pa je ;)

lp, _GeS_
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IRC in prikaz local hosta

Oddelek: Omrežja in internet
91160 (1035) Mavrik
»

Katera IRC skripta??

Oddelek: Programska oprema
111175 (988) jRk0
»

mIRC

Oddelek: Programska oprema
121280 (1119) [t502]
»

shell acount za mIRC

Oddelek: Omrežja in internet
221624 (1321) DeViCeD
»

mIRC skcipte

Oddelek: Omrežja in internet
291410 (1170) lordgreg

Več podobnih tem