» »

shell acount za mIRC

shell acount za mIRC

KrEn ::

hmmmmmmm....
zanima me kje na netu bi lahko dobil zastonj shell acount.
iscem pa nikjer ne najdem.

hvala ze v naprej


___________________________________________________
eni pisete hakinen ruls js pa pisem SCHUMAHER RULZ:D

Administrator ::

Jest sm tut ze isku free shell acount sam nism nomenga najdu k bi lko mel eggdrope gor. Dragac so pa tuki eni FREE SHELL ACCOUNTS >:D

KrEn ::

hvala W|TBOY bom mal pogledu

Administrator ::

np. Ce bos najdu ksnga free za eggdrop povej.>:D

whatson ::

zastonj za eggdrop... nemogoče... se mi zdi..

glej: egg ti poje kar precej memorya... in ce bi folk to mnozicno mel zagnano klo rama bi pol tisti server moral meti? :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Administrator ::

Jest sm enkrat najdu en server k si mogu zbrt 100 klikov pa pol nej bi kao lako mel egge sam ni blo nc zbrov sm jih 140 pa ni delal.>:D

KrEn ::

js sem slisu da je na mIRCU en kanal #shells al #shell al neki tazga kjer trgujes za brezplacne shelle.:D

Administrator ::

ja sej na temu kanlu sm jest zvedu za un free shell za 100 kilkov.>:D

gkovac ::

Fantje.... nic ne bo...

egga nikakor ne bos spravu na zastonj acc... sicer pa ima Amis moznost UNIX shell accounta... problem je samo v tem, da ni zastonj, dobra stran pa je da mas gor lahko egga

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

`DoC ::

Tko kot so že povedal boš do zastonj shella pršu NIKOL! Ker si pač admini serverjev ne morejo dovolit dat uporabo botov v splošno zastonjsko rabo, prvič nimajo koristi, drugič žre en takle bot, če je na prometnem kanalu precej spominskih in sotalih sredstev serverja ki ga gosti. Alternativa ti ostaja kabeljTM in postavitev lastnega serverja na katerem bos laufu 1-2 bota, al pa kot je ze en omenu trgovanje s shelli, sam pri tem mores met sam shel, tguje se pa zato da mas cimvec botov, na cimvec razlicnih masinah zaradi varnosti ko pride do laga in splita serverjev na mircu.

8-)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Quickbeam ::

Kaj na Amisu majo spet? Sem mel pred časom shell ampak so potem server ukinl zarad napadov nanj..

Mr.Joker ::

No ja vam bom pa dau en link z shell acc.,pa probajte se reg. na več,en bo že delu:))

lordgreg ::

hja.. strani, kjer so opisane strani s free shelli je veliko.. vprašanje, kateri resnično dela???

Administrator ::

Ja sam na nobenmu od teh free shellov ne dela eggdrop.

Mr.Joker ::

ja kako je z irc boti lih ne vem,ker sam nisem nikoli iskal zastojn shella,mam ga namreč na coresync.comin sem čist zadovoln, je pa za plačat 5$ na leto, aja zastojn shell sem pa dubu na www.hobbiton.orgin sem full zadovoln z njim,rabim ga samo za mail,tko da za kake bote pa ne vem, če lahko

lordgreg ::

shell acount za mIRC -- ja,.. naslov je takle ne?!!

Lara-K ::

Jest sm se ze na ene par zastojn shell accountov prjavla pa od nobenga nikol nism dubla mail s passwordom da so mi odobrili account ;((
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Mr.Joker ::

Lara-K:probi na www.hobbiton.org/ če rabiš za mail al pa za perl skripte.

PS.:LORDGreg:kaj bi ti rad povedu???;(

Misak ::

Res je. Zastonjskih shell accountov mrgoli vendar pa vecina ne dopusca zaganjanja botov kot je eggdrop. Zakaj? ker požre preveč resourcev in memoryja. Za to so postavljeni posebni shell accounti, ki pa jasno niso zastonj.
Zato prosim ne iskat po netu zastonj shelle z moznostjo zaganjanja eggdropa, saj jih ne boste nasli! ( Ali bo stvar hitro propadla, ali pa je security na tako nizki stopnji, da se vam ne splaca ga imeti, ker vam bo vsak 15letnik z lahkoto vdrl v sistem)
Vem da hocemo vsi skupaj ceneje priti v zivljenju, vendar 1000sit/mesec pa ja ni velika obremenitev?
Toliko o eggdropih. Shelli so bili sprva namenjeni drugim stvarem in ne IRC freakom:D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

iBojan ::

Jaz mam shell na gajbi pa mam gor eggdropa, pa BitchX lahko zaganjam pa še prostor za www stran ti dajo ;) Zadeva je res da plačljiva ampak se splača, verjemite.

lp, _GeS_

Swiwer ::

gajba.net je eno sranje (kar se tice delovanja, zanesljivosti in
odnosa do potencialnih strank).

----------
Perplexer

ABX ::

Nič kot začet širit trojanske konje.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

DeViCeD ::

Hack da planet! >:D
So, if I press C, E and G I play C?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eggdrop

Oddelek: Programska oprema
16792 (648) Tilen
»

Shell account (4 free?)

Oddelek: Omrežja in internet
151171 (941) Predator
»

free shell account

Oddelek: Omrežja in internet
101146 (998) Sodom
»

pomoč pri botu za irca

Oddelek: Programska oprema
10804 (632) scorpy
»

Shell account!?

Oddelek: Omrežja in internet
131092 (925) poweroff

Več podobnih tem