» »

T2, Amis, Siol...

T2, Amis, Siol...

Davidoff ::

Lep pozdrav!

Zanima le ena stvar in če kdo pozna tržno politiko od katerega od navedenih podjetij prosim za odgovor. Ker bi rad menjal paket (trenutno na Siolu) in ker sem iz okolice Ptuja me zanima, kaj mislite, kdo se bo najprej širil izven mesta v okolico. Kaj mislite kdo ima največ možnosti, da postavi kakšno centralo oz. ali naj še nekaj časa počakam oz. za kterega od ponudnikov se naj odločim, da bom v prihodnje lahko spremenil svoj paket. če ima kdo kakšne informacije ali vsaj kakšne domneve potem prosim za nasvet! 8-)
Pivo Laško vsak dan eno flaško!

blue ::

Od T2-ja lahko največ pričakuješ, da se bo širil v vedno manjše kraje...
Vendar ne pričakovat, da bo kmalu prišel v kranje z 100 dsl naročniki..

Če misliš menjati ponudnike je trenutno dobra izbira AMIS, ker dobiš 4 mesece zaston.. Pa privežejo te za samo 18mesecev (6 mesecev manj od konkurence).

antares83 ::

T2 pa nič ne veže... :D Lahko menjaš kdaj hočeš :D

bigone ::

Z AMIS-om imam ZELO slabe izkušnje (pa ne samo jaz), zato ga ne bi mogel priporočati. Sicer ima kar se cen in storitev kar dobro ponudbo, vendar je tehnična pomoč katastrofalna - so prijazni ampak nekompetentni. Ko internet dela je vse OK, ko pa ne dela, pa odprava napake zna trajati zelo dolgo. Jaz sem bi brez interneta tri tedne, kar se mi ne zdi sprejemljivo... ;(
Tehnična pomoč ne zna drugega kot to, kar sem že sam lahko preveril (reset modema, nastavitve na računalniku), ko pa to ne pomaga, pa dajo primer v "reševanje". Da reševanje tega problema traja 3 tedne (in ne dobiš nobenih povratnih informacij, čeprav jih izrecno zahtevaš) pa se mi za današnji čas zdi skrajno nedopustno in neresno, sploh glede na njihov patetični slogan :( "Zanesljivo AMIS" :(
Od nekaterih uporabnikov AMIS-ovega ADSL dostopa sem dobil informacije o pogostem padanju povezave, predvsem med vikendi.

Ko sem po e-mailu (večkrat) zahteval povrnitev stroškov za čas nedelovanja internetne povezave, ki jo moraš seveda plačati vnaprej, pa sploh ne odgovorijo, kljub temu, da jim že več kot dve leti redno plačujem ne ravno najcenejšega paketa...

Čeprav doslej o tem nisem razmišljal, sem se sedaj predvsem zaradi njihove ignorance :| odločil, da ob prvi priliki presedlam na drugega ponudnika. Na srečo je danes alternativ dovolj... :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bigone ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1883564874 (358) Netrunner
»

Najbolši internet v sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
559290 (6722) slovenček
»

Kakšne so vaše izkušnje z SiOL trojčkom (telefonija, televizija, internet)?

Oddelek: Omrežja in internet
425184 (3717) fosil
»

SIOL ali AMIS

Oddelek: Omrežja in internet
182922 (2508) bigone
»

amis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11212226 (8411) EvilDare

Več podobnih tem