» »

Nanorobotki!

Nanorobotki!

OldSkul ::

Waw!!
Zelo zanimiva stvar ki bo uporabna kar kmalu , no par let!
Kaj vi mislite je ta stvar realna!

ABX ::

Ga bojo znali fafat?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

R0K ::

ABX : kaj te muči ?

to je mogoce iznajdba stoletja ... upam, da je novica resnična ...

Mercier ::

Odvisno od velikosti :D

OldSkul ::

ABX zgleda da si en lenič prve sorte in te nič ne zanima!

ABX ::

Se strinjam.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

LojzePek ::

Jest sem zadnič stopil na neko čudno stvar, pa se je sam pokadil iz nje ??!!?? Verjetno je bla slabo sprogramirana. Za te robote obstaja NanoAssembler, sam kompajler je zankrat zelo slab. Ko bojo pa še to zrihtal, pol bom pa enga Bushu podtaknil, da mu bo mal čreve spucal.

krneki0001 ::

O teh stvareh je bilo velik omenjenega v stripih, tm sm tut prvič slišal za kej tazga - zdej gre pa to zgleda u resničnost.
LP
Nebivedu

Thomas ::

No, no - ene 10 let je še gotovo do teh nanorobotov. Mormo bit pa le realisti.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

skorc_norc ::

Thomas zanimiva se mi zdi tvoja ugotovitev, da bo za nanorobotke treba počakati še kakih 10 let in s tem se tudi strinjam. Ampak čet 25 let pa pričakuješ nekakšno tehnološko singularnost. Čakaj, da še enkrat pretehtam nanorobotki -- protokol; čez 10 let -- čez 25 let. Nekaj mi tu ne gre u glavo. :\
Aja pa še nekaj, kako lahko zavračaš obstoj Atlantide, ko pa so tako lepo risanko pri Walt Disney -u naredili? :D

Thomas ::

Zato skorc, ker nanorobotki nam bodo pomagali pri reverznem inženiringu (=plonkanju) človeških možgan. Ker če smo prebutasti, da bi to sami ugotovili - preplonkamo lahko. No, vsaj z nanorobotki bomo lahko.

Potem bomo pognali simulacijo človeških možgan - t.i. upload - v računalniku. Navitega za faktor 1000 ali celo milijon. Distribuirani computing na desetmilijonih procesorjev ali pa še več.

Tako naspidan se bo ta upload začel izboljševati. Svoj hardware in software.V nekaj letih bo premislil in odkril, kot bi "peš" rabili milijon let.

Singularnost.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

skorc_norc ::

Thomas ali greš lahko prosim v protokol pogledat moj post, ker se v bistvu ne tiče nanorobotkov.
Hvala!

Thomas ::

Z veseljem! :))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V miših obrnili proces staranja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12823767 (19831) donfilipo
»

Nanotehnologija (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
22021954 (14633) drejc
»

Nanotechnology (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
565007 (4372) Vesoljc
»

NASA odkrila grozeč Asteroid

Oddelek: Loža
282068 (1355) Thomas
»

Nanorobotki ki zdravijo celice

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
112314 (2314) OldSkul

Več podobnih tem