» »

Težava z administratorskimi pravicami

Težava z administratorskimi pravicami

T-Majo ::

Imam particijo na disku. Na eni particiji so win xp pro, na druge pa win vista ultimate. V visti sem protreboval multimediske datoteke (glasba itd.) in sem omogočil full control in special premissions za disk, na katerem so xpji. Nakar se čez nekaj časa vrjem v xpje in vidim da nimam niti dostopa do namizja (profil za namizje) in nobenega programa. Nato grem pod moj računalnik in dam lastnosti in nato sem hotel dati varnost. Tega zavihtka spoh ni bilo več. Vrnem se v visto in onemogočom vsem uporabnikom full control itd. za ta disk. V xpjih se ni nič spremenilo, niti varnost zavihtka ni bilo. Dosti sem iskal v google, vendar nism našel nič.

T-Majo ::

Niti eden na celem slo-techu ne ve odgovora??? :\

T-Majo ::

še kr nič? ;(( ;(( ;((

PaJo ::

Probaj v winxp izkopit preprosto skupno rabo datotek in probaj potem. Poglej si se tudi, ce ima ta tvoj winxp uporabnik, administratorske pravice.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

T-Majo ::

mam nrjen v xpjih da je sm en uporabnik- ime uporabnika administrator. in nimam dostopa do tega. ubistvo nimam dostopa do ničesar, še za win explorerja mi teži, niti cdr ne morm uporablat. upam da ni edina rešitev format...

PaJo ::

Izgleda, da si si na disku vse pravice prepisal in ti niti administrator ne more vec pomagat, da bi to popravil nazaj. Probaj reinstal winsow preko, druge resitve jaz ne vidim. Mogoce lahko se probas kaj resit preko Varnega nacina, mogoce bo kaj pomagalo.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

T-Majo ::

smotan ma microsoft to nrjen, najbolš bi blo da bi obstajala le ena admin koda za use glavne nastavitve, pač na drugih win vpisu admin kodo pa bi meu dostop, ne pa da s pravicami s**ejo. Bom jutri poslušal s tem. Ta trenutek mam težave s hlajenjem sistema, ležaji so na konc pa je glasn pa morm menjat. Bom probal z varnim načinom pa bom poročak.

T-Majo ::

Pajo nisem ti dolžan pivo ampak gajbo, je pomagal varni zagon. Tole že pišem v xpjih :D :D :D hvala!

PaJo ::

Ok vela, za pivo zmeraj perajt, samo ne vem kdaj ga bom tolko spil :D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

ToniT ::

Lahko pomagamo! :)

Spc ::

Če si pravice prepisal jim moraš vzet ownership nazaj na administratorja.
:)
 


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942266725 (66317) Seljak
»

[Xp] Kako jih zaklenit v nulo?

Oddelek: Operacijski sistemi
162453 (2085) Ice-Heki
»

WinXP pravice uporabnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
232604 (2181) ToniT
»

Windows XP mreza error

Oddelek: Pomoč in nasveti
231788 (1521) aliado

Več podobnih tem