» »

Navijanje Athlona XP 2500+

Navijanje Athlona XP 2500+

1
2
»

Pyr0Beast ::

Da, marsikaj... kot prvo gredo diski ... nato kaka grafa ali rami, če maš pa srečo pa še vsi optični pogoni.
Če je napajalnik kolikor tolikor dober, se bo ob večji preobremenitvi izklopil.
Če maš tagana te nima kej skrbet .. :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Ghost82 ::

to je to:



drugač pa imam 2500+ (navit na 2200(3200+),1GB 400DDR,nforce2 socket462 matično ploščo in pa GF4200TI 128MB. a gre pri meni za preslab napajalnik? zaenkrat lavfa vse brez problemov. bi opazil, če bi bilo kaj narobe z njim?

lp

Pyr0Beast ::

ČE ti kaj crkuje najbrž je. Si ga dobil zraven ohišja? V kolikor imaš p4 konektor na plati se stvar malenkost spremeni (namesto nucanja 5V linije je 12V). Drugače zgleda soliden napajalnik, 15A na 5V liniji je najbrž dovolj za vse, rami itq ponucajo ~5A na 3.3 liniji, 12V je pa skoraj rezervirana za CD-pogone, vente in raznorazne krmilnike/kontrolerje.
Sicer pa s tem napajalnikom nebi nikoli dosegel porabo 300W, ker bi dosti prej umrl. Moj komp (X2, 6800GT na ultri in 2x256 rama) porabi okoli 120W.

ps. Si tole slikal z mobo?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

Ghost82 ::

Hvala za info! zaenkrat še ne crkuje kaj. a obstaja kakšen programček za testiranje napajalnika?

Napajalnik je še prvi in je star okrog 5let. takrat sem imel, drugo ploščo, zdaj mam Asrock K7NF2-RAID in pa 512MB 400DDR več. prvotno sem pa imel nenavitega 1800+ Athlona. dodal sem pa še dva venta. en je iz 12let starega napajalnika :8) .

drugač je pa slikano z SE K750i, z makrom.

lp

Pyr0Beast ::

Se mi je zdelo da je z mobo. Predvsem zaradi lučke ;)
Dokler poskrbiš, da je čist bo v redu, bi bil pa po 5h letih kar že skrajni čas, da ga malce odpreš in pošteno prepihaš ter naoljiš vent, ki je noter. Če so kondiji napihnjeni menjaj njih ali pa napajalnik.
Programčkov zaenkrat ni in jih najbrž tudi ne bo. (ok, pustimo tiste, ki merijo V)

lp
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

r0b3rt ::

kakšno mate pa voltažo za overc. na 200? ker hladilnik je potem najbolši? pasivnega rabim! A se sploh splača overc. tale barton pa rame? http://www2.arnes.si/~rsega/comp.html

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r0b3rt ()

Ghost82 ::

js mam pri 200FSB, 2200Mhz in pa 1.63V. zaenkrat dela brez problemov. max temperatura CPU-ja do zdaj je bila 55, pri igranju AA. pri srfanju je pa okrog 37. res pa je, da imam po novem še dva venta. en vleče notr, drug pa piha navzven. imam pa čist navaden Spire hladilnik za 12EUR. tih kot miška ;)

ps. Kaj pomeni pasiven hladilnik?

Pyr0Beast ::

Hehe, kaj si pa z grafo delal ? xD
Pasiven hladilnik je hladilnik brez venta.
... pasivni hladilnik ti bo zelo zelo zelo (a sem že rekel zelo) težko ohladil navit proc. Jst sem pri 1.4V in 1GHz poizkušal pasivno hladit AXP.. ni se obneslo .. prav tako pri 1.1V in 500Mhz na X2. Pač ne gre pod 60 če hočeš imeti tako s kakšnim bolj navadnim hladilnikom. Vse dokler ne boš naredil dobrega odvoda za topel zrak.

A si ti tut na Dial-up ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

r0b3rt ::

grafo, hehe :P... mam dial up ja, če si mene mislil?! gre se mi, da bi imel komp ves čas prižgan, kar pa je ponoči (med spanjem) moteče...

Pyr0Beast ::

K sem vidu modem mi je tkoj vse jasno postalo XD
Kaj maš pa uno kartico pod modemom Radix?, Wlan ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

r0b3rt ::

to je pa zaščita pred vdorom strele.

Pyr0Beast ::

Znotraj kompa? .. svašta ...
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Bartona 3000+

Oddelek: Navijanje
402148 (1155) 69charger
»

Sempron 2200+ @1.8Ghz (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
946008 (4207) Veron
»

Navijanje procesorja 2500+ bartona

Oddelek: Navijanje
422251 (1466) overheat
»

Do koliko ste prišli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
1549481 (6102) MEDENA
»

Kako je z Athloni 2500 XP (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1327750 (5427) Tarzan

Več podobnih tem