» »

edonkey2000 & win XP

edonkey2000 & win XP

jos69 ::

Uporabljam edonkey 2000 v win ME.Imam pa tudi win XP.Vendar mi ko sem v XP mi
edonkey skoraj nič ne d/l pa ne vem zakaj.
Nekje sem nekaj bral ,da je potrbno v registru nekaj spremeniti .
Zanima me če je imel kdo podobne težave in kako jih je rešil ?

Yurko ::

Najrž maš vklopljen firewall, ki je vključen v XPje. Izklopi ga, pa bo šlo precej hitreje!

jos69 ::

Pregledal sem firewall v XP in sem ugotovil,da sem ga imel že izklopljenega.Edonkey mi ko ga zaženem v XP med nekaj serverji ,ki jih prikaže na ekranu ne najde nobenega z kakšnimi datotekami,medtem ko mi v ME pokaže na desetine serverjev z velikim številom file-ov za menjavo.
Danes mi noče niti v Me skoraj nič d/l .DL imam komaj okoli 5 k/s.
A je spet kaj na Siolu al kaj...
dejte se oglasit tisti,ki uporabljate Edonkey2000.

G[e]c ::

Jest mam tud win XP pa z edonky nimam srece vec jo mam z morpheusom

||_^_|| ::

men v XPjih dela donkey brez blema, v win98se pa če ga pržgem nemorm nč druzga več po netu delat, enostavno vse zablokira!

JLP ::

Kle ni problemov. Sam šerat morš velik fajlov, k majo eni serverji omejen an in te ne pstijo gor če nimaš dost pošeran. Pa najbol je da na cajte mal seznam sererjov posodobš.
Live long and prosper!

jos69 ::

A je morpheus sam za mp3 file šerat al tud za avi ?
Kakšne izkušnje imate z direct connect?
A je kakšen SLO hub na DC?
V donkey šeram vedno kakih 100 file-ov .Nisem pa vedel ,da te zaradi premalo filov ne spustijo gor.

zile ::

Mene tud zanima ce je kaksnen SLO hub pri direct connectu. Za Esla pa uporablji v 13.58+, pa mogoče bi lahko probu še v navezi z botom v 0.63.

Yurko ::

No, meni preko W2K in XPjev Osel vleče 'do konca' (kolikor mi pač dopušča širina interneta do mene).

Sem se pa malo igral z nastavitvami, katere so svetovali na nekaterih forumih (poglej na forum ki je na naslovu http://www.sharereactor.com ).

Fora je v temu, da višji ID imaš, bolje vleče. Naj pojasnim: če imaš visok ID lahko dolpobiraš od vseh userjev, ki so pač trenutno dostopni. Če pa imaš nizek (recimo pod 10000) pa lahko pobiraš le od userjev z nizkim IDjem.

Aja, pa še primer, kako imam nastavljeno:

Max DL : 5000
Max UL: 10
LineSpeedDown: 5000
MaxConnections:1000

G[e]c ::

Hmm ja jest sm ga uceri kr mal nastudiru, gfora je pac sam ta da mors sharat cim vec fajlov pol pa prides prec na server.

Vanich ::

Kje pa vidiš sploh svoj ID ????

jos69 ::

zile : jes uporabljam v13.57 ker sm neki bral ,da 13.58 ni glih najboljša verzija.Predlagal so celo v 13.56.
pepca kardelj : ID vidiš ko klikneš na " ? " poleg bannerja v zgornjem delu ekrana.

Yurko ::

No, če je fora res v šeranju in imaš (pre)majhen disk, potem se da po mojem mnenju temu izognit preprosto tako, da šeraš recimo 100 malih .TXT datotek (al pa 100 slik).

V glavnem, jest šeram vseskozi cca 50 iger, filmov ipd. in vedno takoj pridem na server. Res pa je, da mam 70GB diskovja.


LP, Yurko

Vanich ::

O.K.
In kako bi si lahko naštimou višji ID ?????
Kakšen register hack ???
A se da ???

Yurko ::

IDja si ne moreš naštimat, ker ti ga podeli server na katerega si konektan. Lahko pa pripomoreš k višjemu na zgoraj opisane načine.

JLP ::

Hja no 100 mejnih datotek je možn če server čekira število. Sam če pa gleda velikost pol pa mal panika. Sej če kak 1 al pa 2 GB šeraš je čist kul an. Dobit enga starga 8GB diska počasnga pocen pa tud ni problem se mi zdi.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422613 (5897) Freakylion
»

DC SLOVENSKI HUB

Oddelek: Omrežja in internet
428870 (2673) Tito
»

eDonkey2000-problem

Oddelek: Omrežja in internet
461718 (1081) Santa
»

KAAZA SPEED

Oddelek: Omrežja in internet
211832 (1429) Vanich
»

DiVX filmi?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141748 (1294) cyber

Več podobnih tem